Ora pro
Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Вс с 9:00 до 17:00

Отзывы

Главная  /  Отзывы

Стоматология отзывы Ора Про в Киеве

Стоматология отзывы Ора Про в Киеве

стоматология Ora pro отзыв

Я на даний момент наглядаюсь у лікаря Віри Василівни, ставила брекет систему, робота зроблена якісно та обережно! З радістю буду рекомендувати Ora Pro Clinic, адже там працюють професіонали своєї справи!

Оля Овдийчук
стоматология Ora pro отзыв Vladyslav Hrushko

Приходил на чистку. Работа выполнена качественно и совестно. В клинике приятный дружелюбный персонал. Ответы на вопросы получены, рекомендации получены, услугами остался доволен.ред брекетами. Все чудово, дуже швидко.

Vladyslav Hrushko
стоматология Ora pro отзыв

Досить добре! Зрозуміла нарешті, що мені раніше зарано встановили пломбу, так як кореневі канали необхідно перелікувати. Тому спочатку переліковувати будемо з лікарем канали, а вже потім відновлювати зуб зверху. Боярчук Р. сказав, що пломбу на такий ставити не можна, буде вкладка з кераміки.

Бецман Валерія
стоматология Ora pro отзыв

Видаляв 8 зуб у Людмили Володимирівни Кубрак, порадили лікаря знайомі. Клініка дуже хороша. Буду імплант ставити внизу, який лікар видалила пару місяців тому. Адміністратори нагадали, шо я не зняв шви зверху. Приємно.. дівчата на рецепції роблять добру каву

Dmitrenko Dmitriy
стоматология Ora pro отзыв

До звернення у клініку «Ora Pro» консультувалась ще у двох лікарів, але вони чомусь не могли зрозуміти в чому проблема мого болю в зубі. Тут лікар виявив причину, і лікуванням я дуже задоволена, дякую!

Iryna Tumasova
стоматология Ora pro отзыв

Всем доброго времени суток!!! С детства боялась стоматологов(( но пришло время попасть в эту замечательную стоматологию... и отношение к стоматологам поменялось)) профессионализм с чувством ответственности, качество исполнения и внимание к клиенту- видимо это их основное правило!!! О цене даже не стоит говорить, когда ты выходишь от врача с улыбкой на лице, без боли ... и без страха!!! Советую Кубрак Л.В.!!!

Елена Селезнева
стоматология Ora pro отзыв Ирина Дмитриенко

Видаляла зуби у лІкаря Кубрак, перед брекетами. Все чудово, дуже швидко.

Ірина Дмитренко