Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00
a

Для запису на прийом телефонуйте

a

Записатися на консультацію

Новим пацієнтам знижка 10% на перший візит

a

Години роботи

Пн - Пт 9:00-20:00
Сб - Вс 9:00-17:00

Наші послуги

mkdf-eliptic-slider

Ваша безпека –
наша робота!

Власна стерилізаційна лабораторія.

 • автоклав класу В з контролем якості
 • розчини для дезінфекції пр-ва Франції
 • контроль стерильності санепідемстанції м.Києва
Ми клініка з прозорою стерилізацією!
mkdf-eliptic-slider

Для Вашого комфорту:

 • чай, кава, вода
 • безкоштовний wi-fi
 • можливість зарядити телефон
 • замовити таксі додому
У цьому допоможуть наші адміністратори, звертайтеся
mkdf-eliptic-slider

Ліцензована клініка!

 • Ліцензія МОЗ України № 1302/04-М
 • Гарантія на всі види послуг відповідно до МОЗ
mkdf-eliptic-slider

Стоматологія всіх спеціальностей, для всієї родини.

 • Дитячий кваліфікований прийом
 • Хірургія та імплантація без болю
 • Протезування і коронки всіх видів
 • Естетичні реставрації
 • Безпечна рентгенодіагностика
 • Лікування без болю
 • Лікування уві сні
mkdf-eliptic-slider

Тільки легальні і сертифіковані в Україні матеріали міжнародного стандарту якості!

 • США
 • Німеччина
 • Японія
 • Корея
 • Швейцарія
 • Фінляндія
 • Італія
mkdf-eliptic-slider

Рентгенологічна діагностика Planmeca

 • Цифрова радіовізіографія
 • Безпечна рентгенологія

Стоматологія 
Ora Pro Clinic в Києві

це медичний центр, в якому є висококваліфіковані стоматологи всіх спеціальностей. Ми використовуємо професійний підхід до лікування зубів виключно за міжнародними та європейськими протоколами, стандартами Міністерства Охорони здоров’я України.
Сучасна стоматологія – це безпечне і професійне лікування без болю і страху. Ми знаходимося в самому густонаселеному районі Києва – Осокорках, на Позняках. Чекаємо вас за адресою: вул. Софії Русової 5 (Лівий берег, поруч з вул. Чавдар) щодня з 9:00 до 20:00.
a

Чому варто
звернутися до нас?

Щоб забезпечити якість послуг у нас є всі вузькі фахівці, а саме: стоматологи-терапевти, ортопеди, хірурги, дитячі стоматологи, ортодонти, пародонтолог, гігієністи, а також рентгенолог для високоякісної діагностики. Доктора регулярно проходять навчання, підвищують рівень кваліфікації на курсах і семінарах кращих університетів Європи, США, Кореї. Ми використовуємо новітні методики і абсолютно точно знаємо, що не буває нерозв'язних завдань. Для досягнення найкращого результату потрібні лише правильна і точна діагностика, а також вірна тактика лікування.

Використовуємо передові технології

Використовуємо передові технології, такі як: виготовлення мембран з власної крові пацієнта за допомогою центрифугування, застосування лазера при захворюваннях та операціях на яснах, лазерне відбілювання зубів, Beyond, Magic Smile, лазерна корекція вуздечки, нарощування кісткової тканини, плазмоліфтінг. Багато маніпуляції проводяться під мікроскопом, за допомогою оптичних систем і бінокулярів.

Новітнє стоматологічне обладнання

Новітнє стоматологічне обладнання дозволяє нам проводити необхідні маніпуляції на гідному рівні і бути впевненими в результаті нашої роботи. Наприклад, ми використовуємо рентген Planmeca ProX 2019 року c системою самодіагностики. А радиовизиограф Planmeca Pro Sensor 2019 року дозволяє максимізувати ефективність отримання зображень.

Автоклав класу B, Faro Nisea

У розпорядженні наших докторів є автоклав класу B, Faro Nisea, 2019 року, Італія – ​​перший автоклав у виробника з датчиком контролю якості води та стерилізації, а також з поліпшеною функцією сушки інструментарію. Є також ендомотором з інтегрованою системою автореверса і вбудованим апекслокатором для проходження кореневих каналів і техніка 3D обтурації рідкої гуттаперчей (пломбування каналів)

Гарантію на всі види робіт

Гарантію на всі види робіт надаємо виключно згідно МОЗ України так як для нас на першому місці завжди здоров’я і безпеку.

Ora Pro Clinic веде прийом пацієнтів легально

Ora Pro Clinic веде прийом пацієнтів легально, згідно з ліцензією виданої МОЗ України.

Сертифіковані в Україні матеріали для лікування

Ми використовуємо сертифіковані в Україні матеріали для лікування і знеболення від виробників Німеччини, Швейцарії, США, Словаччини, Фінляндії, Італії, Кореї.

Клініка повного циклу від А до Я

Вибирайте сімейне стоматологічну поліклініку з усіма послугами та фахівцями в одному місці. Саме так можна скласти правильний оптимальний план лікування і отримати високоякісний результат. Наші адміністратори допоможуть Вам вибрати необхідного фахівця для первинної консультації. Нагадуємо, консультація у нас завжди безкоштовна для дітей і дорослих. Нас зручно відвідати киянам, які живуть на Позняках, Осокорках, Славутичі, Г. Ващенка, П. Григоренко, проспекті М.Бажана, Дніпровській Набережній, Б. Гмирі, лівий березі, Дарниці і в центрі. Ми знаходимося в 10 хвилинах від станцій метро Осокорки і Позняки, поруч з вул. Є. Чавдар за адресою вул. Софії Русової 5.

Медична безпека

Весь інструментарій, поверхні, крісла, все до найдрібніших деталей проходить обробку спеціальними розчинами для дезінфекції виробництва Франції, які сертифіковані в Україні. Контроль якості стерильності строго перевіряється санітарно-епідеміологічною службою Києва щомісяця.

Безпека в стоматологічному кабінеті забезпечує наша стерилізаційна, яка оснащена новітнім обладнанням.

Інструменти, що контактують з пацієнтом, одноразові або проходять повний цикл стерилізації. Вони зберігаються в упаковці, яка відкривається в присутності пацієнта. Завершальний етап стерилізації – автоклавирование інструментів. Стоматологічний центр оснащений автоклавом останньої моделі, класу B від італійської фірми Faro з функцією контролю якості води та стерилізації.

Таким чином, інфікування пацієнта в клініці – неможливо.

Надані послуги

Досвідчені лікарі проведуть для Вас безкоштовну консультацію і порекомендують сучасний недорогий спосіб лікування, оскільки вузький профіль наших лікарів дозволяє оптимізувати час перебування в клініці. Видалення зубів будь-якої складності, реставрація, імплантація зубів, нарощування кісткової тканини, ортопедична стоматологія, виготовлення протезів, виправлення прикусу (брекети капи), дитячий стоматолог, відбілювання, повне естетичне відновлення для краси Вашої посмішки, і інші послуги стоматолога в г. Киев, все це можна зробити в одному місці.

Ознайомитися з цінами на послуги можна тут. Без удаваної скромності стверджуємо, що в співвідношенні ціна-якість на сьогоднішній день у нас конкурентів немає. Ми розуміємо потреби наших пацієнтів, дбаємо про те, щоб ціни були доступними, а якість робіт – високим, крокуємо в ногу з часом і гарантуємо застосування кращих матеріалів на новітньому обладнанні.

Про клініку

Стоматологія Ora Pro Clinic у Києві

Стоматологическая клиника Ora Pro Сlinic в Киеве – это  стоматология всех специальностей в г.Киев, это профессиональный подход к лечению зубов строго согласно международным стандартам и европейским протоколам, а также согласно стандартам Министерства Охраны здоровья Украины. Лечение по абсолютно доступной а адекватной стоимости не в ущерб качеству и используемым материалам.

Сучасна СТОМАТОЛОГІЯ – абсолютне лікування без болю і страху. І ми це гарантуємо!

Ми знаходимося в самому густонаселеному районі м.Київ, Осокорки, Позняки, на лівому березі, поруч з вулицею Чавдар, за адресою Софії Русової 5. І чекаємо наших пацієнтів

щодня, без вихідних з 9:00 до 20:00

Детальніше