Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Переваги та особливості лазерної стоматології: чи варто платити більше?

Головна  /  Нові технології   /  Переваги та особливості лазерної стоматології: чи варто платити більше?

Переваги та особливості лазерної стоматології: чи варто платити більше?

Сфери застосування лазера в стоматології
Лазери в хірургії
Лазер в ендодонтії (стерилізація каналів)
Відбілювання зубів

В останні десятиліття лазер все більше впроваджується в різні галузі медицини. Також лазерні установки ефективно застосовуються в стоматології.

Сфери застосування лазера в стоматології

Лазери застосовують в:

 • ендодонтії (лікування кореневих каналів); ​​
 • хірургії;
 • відбілюванні.

Сьогодні лазерна стоматологія переживає своє друге народження. З появою компактних апаратів маніпуляції в ротовій порожнині стали доступними і зручними.

Лазери в хірургії

Лазерні стоматологічні установки дуже широко використовуються в хірургії. Їх застосовують для:

 • пластики вуздечки губи і мови;
 • очищення, видалення кісткових кишень;
 • виконання розрізів;
 • в імплантології тощо.

Найчастіше в хірургії використовують діодний лазер. Його випромінювання впливає на основний хромофор – гемоглобін і меланін, що містять тканини.

До плюсів застосування лазера в хірургії порожнини рота відносяться:

 • забезпечення стерильності рани і області впливу під час операції;
 • відсутність кровотечі під час і після операції, так як промінь «запаює» краю і кровоносні судини;
 • можливість заздалегідь встановити глибину впливу;
 • дотримання високої точності розрізів, що знижує травматичність і прискорює загоєння.

Також в більшості випадків не потрібно накладення швів. При дотриманні техніки роботи лазерним «скальпелем» рана рубцюється без освіти грубих шрамів, що деформують м’які тканини і знижують естетичність результату. При роботі з лазером пацієнт відчуває мінімальні больові відчуття, тому і сильний наркоз не потрібно. Після операції набряки, синці практично не утворюються, що скорочує період відновлення.
При імплантації металевого імплантату в кістку промінь лазера робить розрізи на строго встановлену глибину, що дозволяє максимально зберегти навколишні тканини. Приживлення імплантату відбувається швидше і якісніше, ніж при роботі скальпелем. Висока кваліфікація хірургів в клініці Ora Pro Clinic (Київ) гарантує відсутність післяопераційних ускладнень, швидку реабілітацію і відсутність стресу.
Технології лазерного впливу на м’які тканини дозволяють поліпшити техніку хірургічного лікування хворих із захворюваннями слизової оболонки порожнини рота і пародонту, що, в цілому, характеризує цей метод як високоефективний в лікуванні багатьох стоматологічних захворювань.

Лазер в ендодонтії (стерилізація каналів)

У клініці Ora Pro Clinic лазерні установки застосовуються в ендодонтії. Проблема підготовки кореневих каналів зуба до пломбування дуже актуальна, так як для видалення плівки з патогенних мікроорганізмів потрібне лікування і неодноразове відвідування кабінету стоматолога.
Використання лазера в антибактеріальної фотодинамічної системі дозволяє стерилізувати канал за 1 візит. Атравматична предобтураціонная санація системи кореневих каналів зубів прямо залежить від джерела опромінення, його довжини хвилі і часу впливу на стінку кореневого каналу зуба.
Завдяки високій кваліфікації фахівців Ora Pro Clinic обробка кореневих каналів лазерним випромінюванням не має недоліків. Перевагами такого виду лікування є:

  • зменшення числа випадків, що супроводжуються больовою реакцією після одноетапного лікування хронічних періодонтитів;
  • кількість ускладнень лікування нижче майже в 1,5 рази;
  • прискорюється процес відновлення осередків кістковоїдеструкції.

Введення в комплекс ендодонтичних процедур лазерної дезінфекції кореневих каналів в Ora Pro Clinic дозволяє скоротити число візитів пацієнта до лікаря і дає можливість провести ендодонтичне лікування в одне відвідування.

Відбілювання зубів

В естетичній стоматології популярністю користується відбілювання зубів лазером . Відбілюючий ефект заснований на дії фототермального ефекту. Відбілюючий гель, основними діючими компонентами якого є окислювачі, наноситься на поверхню зуба. Лазерне випромінювання строго заданої довжини хвилі (810-980 нм) активує реакцію окислення.
Найтонше оптоволокно дозволяє виконувати точковий вплив. В результаті відбувається підвищення температури гелю, вивільняються активні радикали, які руйнують тільки неорганічні пофарбовані структури, не пошкоджуючи здорові тканини зуба.
На відміну від інших методів, вплив випромінювання має наступні переваги:

 • ефективне видалення зовнішніх плям на емалі;
 • відбілювання на 3-5 і більше тонів;
 • безболісність процедури;
 • низький ризик пошкодження живих частин зуба;
 • отримання довгострокового результату за 1 процедуру.

Лазер дозволяє скоротити кількість візитів для відбілювання і в кілька разів збільшити тривалість ефекту, що також допомагає заощадити кошти.
Крім того, це щадний спосіб. Час впливу випромінювання на кожен зуб не перевищує 3 хвилин. За цей час активні речовини не встигають викликати підвищену чутливість. За умови, що фахівець контролює температуру нагрівання твердих тканин зуба, мінімізується шкідливу дію температур на мікроциркуляцію і стан дентину, пульпи і емалі.
Лазерне відбілювання зубів не викликає больових відчуттів, дискомфорту, властивих іншим методам. Тому проводиться процедура без використання анестетиків. Лазерне відбілювання слід проводити до будь-якого іншого косметичного лікування, оскільки кераміка і пломбувальні матеріали не отбеливаются. Ефект процедури зберігається протягом багатьох років.
Застосування лазерів в сучасній стоматології безпечно і ефективно тільки за умови високої кваліфікації персоналу. Лазерна стоматологія в Києві в Ora Pro Clinic використовує тільки інноваційні лазери, що дозволяють надати відвідувачам найширший спектр послуг.
Відсутність ускладнень, висока ефективність лікування свідчать про професіоналізм лікарів. Вони постійно вдосконалюють свої знання та навички, обмінюються досвідом на семінарах і конференціях, опановують суміжними професіями. Тому все більше мешканців столиці віддають перевагу лікуванню в Ora Pro Clinic.