Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Дитяча стоматологія

Головна  /  Послуги  /  Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія в Києві

Похід до стоматолога часто викликає у дитини стрес і почуття страху. Така реакція пов’язана з сумним досвідом або надуманими здогадками малюка. Щоб запобігти появі гострого болю або проблем з молочними зубами, рекомендується регулярно відвідувати стоматолога.
Дитяча стоматологія в Києві – це приємна дружня атмосфера, професійне обладнання, якісний сервіс і психологічний підхід до всіх дітей. Клініка повністю змінює уявлення дитини про стоматологію, роблячи відвідування лікаря і лікування – швидким, безболісним і веселим.

Лікування зубів у дітей: коли варто звертатися в клініку?

Відвідувати доктора рекомендується з раннього віку. Незважаючи на те, що молочні зуби – тимчасові, вони вимагають підвищеної уваги. Постійне спостереження, правильна гігієна і профілактика – гарант того, що у дитини буде розвиватися правильний прикус без патологій щелепного ряду.

 • Відвідувати дитячу зубну стоматологію рекомендується раз на півроку за відсутності скарг.
 • У разі появи ниючих відчуттів або псування зубів, необхідно відразу звертатися до лікаря, не відкладаючи візит «на потім».

Наші фахівці знаходять індивідуальний підхід до кожного малюка. Уже після першої консультації дитина переконається в тому, що догляд і підтримку здоров’я ротової порожнини – це весело і правильно.
Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія: ціни, послуги

 • Гігієна. Виконується професійне гігієнічне чищення, яка прибирає складний наліт і відкладення. Безболісна процедура, яка повністю очищає ротову порожнину, зберігаючи її здоров’я.
 • Терапевтичні процедури. Сучасні методики лікування зубного ряду, які передбачають застосування передових технологій по усуненню карієсу молочних зубів. Терапія не викликає болю, фізичного і психологічного дискомфорту. Процедура дбайливо видаляє пошкодження, зберігаючи зуб цілісним.
 • Ортодонтія. Приватна дитяча стоматологія пропонує лікування і розробку унікальних систем виправлення прикусу. Після комплексної діагностики доктор підбирає підходящу конструкцію знімного типу або незнімну, яка направляє ріст щелепи в правильне положення. Виготовляється вона чітко за розмірами з матеріалів високої якості.
 • Хірургія. Видалення молочних зубів, пластика вуздечки губи і мови лазером. Серйозні порушення і патології прибираються досвідченими фахівцями. Лікарі клініки надають високий рівень сервісу. Стоматологія дитяча працює з безпечними анестетиками, які блокують всі больові відчуття малюка і строго сертифіковані в Україні.
 • Протезування молочних зубів дає можливість відновити втрачену анатомію зуба, для нормального подальшого розвитку щелепи дитини.

Ціна профілактичних послуг вказана на сайті. При наявності серйозних порушень доктор розробляє індивідуальний план лікування, який дає можливість точно визначити ціну. Наша клініка пропонує послуги дитячої стоматології недорого.

Переваги лікування в нашому центрі

Профілактика і усунення проблем в стоматологічному центрі – швидкі і ефективні процедури. Своїм клієнтам ми пропонуємо наступні переваги:

 • Якісний сервіс
 • Психологічну підтримку і індивідуальну роботу з малюком
 • Затишні кабінети з моніторами для розваги дітей
 • Інноваційні методики лікування в дитячій стоматології
 • Швидке усунення порушень
 • Індивідуальний план лікування і підхід
 • Чесну і відкриту цінову політику

Звернення в дитячу стоматологію за лікуванням – внесок в здоров’я, комфорт і впевненість дитини в майбутньому. Постійний контроль дозволить вчасно визначити і усунути дефекти. Сучасні методики роблять терапію приємною і веселою. Ігрова форма не завдає психологічної травми дитині, привчаючи його до гігієни та догляду за собою.