Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування молочних зубів

Головна  /  Дитяча стоматологія  /  Лікування молочних зубів

Ошибочно полагать, что кариес у детей не нужно лечить, так как моляры все равно выпадут и сменятся новыми.

Своевременная терапия и профилактика молочного прикуса – гарант здоровья постоянных зубов!

Розвиток різноманітних захворювань провокують такі чинники:

 • Неправильна і нерегулярна гігієна
 • Надмірна любов до солодкого
 • Передача інфекцій
 • Тривалий контакт малюка з соскою або пляшкою
 • Вроджені аномалії

Ора Про Клінік надає лікування молочних зубів у дітей навіть у найменшому віці. Фахівці центру підбирають правильний професійний підхід, тому всі малюки почувають себе впевнено і спокійно. Обстеження і терапія в стоматології НЕ будуть асоціюватися зі страхом або болем, так як фахівці використовують сучасне обладнання, яке робить будь-які маніпуляції безболісними.

Лікування молочних зубів

Будь-які процедури проводяться фахівцями, які не тільки практикуючі стоматологи, а й володіють психологічними навичками. Всі дії з м’якими і твердими тканинами проводяться з попередніми знеболенням. Для цього використовують:

 • Спреї
 • Мазі
 • Комп’ютерну анестезію

Щоб лікування і реставрація молочних зубів пройшли успішно, батькам необхідно звертатися за допомогою при перших ознаках карієсу або на початковій стадії запального процесу. Бажано регулярно відвідувати стоматологічний центр, щоб запобігти порушенням і розвиток серйозних патологій в постійних зубах.

Лікування молочних зубів у дитини на початкових етапах захворювання

Поява болючих відчуттів або почорніння говорять про те, що ротова порожнина інфікована. Найпоширеніше дитяче захворювання – карієс. Якщо він неглибокий, то терапія буде простою і швидкою.
Така технологія – не травматична і повністю безболісна.

 • Все бактерії, які провокували потемніння, знищуються, роблячи зону повністю стерильному.
 • Останній етап – обробка емалі спеціальним зміцнює складом і пломбування.

Лікування молочних зубів в Києві на запущених стадіях

Якщо емаль вже зруйнована, то Ора Про Клінік в Києві виконує пломбування з комп’ютерної анестезією або попередньо знеболити місце введення анестетика.
Лікування молочних зубів лазером – це первинна обробка перед консервацією. Луч допомагає зняти уражені ділянки з твердих тканин. Далі місце заповнюється матеріалом, який схоплюється за допомогою ультрафіолету. Пломби з фтором не тільки відновлюють пошкоджену ділянку, а й зміцнюють зуб.

 • Стоматологічний центр пропонує дитячі пломби різноманітних квітів. Дитина зможе самостійно вибрати рожевий, блакитний або зелений матеріал. Це хороша альтернатива білим пломбам. Малюки відволікаються, перетворюючи процедуру в захоплюючу гру.

Ora Pro Clinic також проводить запис пацієнтів на послугу лікування діток в стані «медикаментозного сну». Під седацией. Більш детально можна дізнатися у адміністраторів центру. Ми співпрацюємо з медичним центром «Добробут». У нас найкращі анестезіологи!

Лікування передніх молочних зубів, як і корінних, може спровокувати стрес у вашого чада. Стоматологічна клініка підготувала кращі кабінети, де всі зможуть відчувати себе комфортно і розслаблено. Під час терапії пацієнт зможе дивитися мультики або спілкуватися з лікарем в ігровій формі.

Лікування молочних зубів за невисокою ціною,, проводиться за попередньою реєстрацією. Записатися на прийом ви зможете онлайн або по телефону, який вказаний на сайті. Менеджер відповість на всі питання і підбере відповідний час.