Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування зубів у дітей під наркозом

Головна  /  Дитяча стоматологія  /  Лікування зубів у дітей під наркозом

Співпрацюємо з анестезіологічної бригадою мед. центру “Добробут”.

Наші адміністратори розкажуть Вам порядок дій, телефонуйте або залишайте заявку через сайт.

Лікування зубів у дітей під наркозом

Лікування зубів під наркозом у дітей – поширена методика безболісного усунення всіх проблем і дефектів ротової порожнини. Представлений підхід рекомендований виключно в тих випадках, де неможливо провести маніпуляції без анестезії. Що може стати показанням до лікування зубів у дитини під наркозом в центрі Ора Про Клінік:

 • Серйозне втручання або складна операція, яка має потребу в анестезія в обов’язковому порядку.
 • Висока тривожність, яка супроводжується панікою і істериками. При цьому стандартні вмовляння абсолютно не працюють і не сприймаються.
 • Фобія, пов’язана з минулим негативним досвідом маленького пацієнта.
 • Алергія на анестетики.
 • Серйозні видалення у віці від 1 до 3 років.
 • Терапія декількох молярів.
 • Блювотні позиви.
 • Робота з малюком, у якого помітні розлади і невралгічні захворювання.
 • Також коли має бути лікувати велику кількість зубів, а дитина непосидючий в кріслі і не піддається на вмовляння.

Лікування зубів у дітей під наркозом: особливості

Седация призначається лікарем після ряду обстежень. Прямі протипоказання, які забороняють лікувати зуби під наркозом дитині:

 • Інфекційні захворювання, в тому числі і ГРЗ
 • Проведення вакцинації незадовго
 • Проблеми з дихальними шляхами /li>
 • Недолік маси тіла
 • Порок серця, недостатність
 • Виражена алергія на препарати

Спеціаліст працює разом з дитячим анестезіологом. Стоматологія надає безпечну послугу високої якості. Всі лікарі центру – досвідчені і практикуючі, тому батьки можуть не переживати за здоров’я свого чада.Ми працюємо лише з фахівцями, які відповідально підходять до роботи, тому медичний центр «Добробут» є нашим партнером і послугу «медикаментозного сну» надає бригада «Добробуту» прямо у нас в клініці.

Видалення молочних зубів у дітей під наркозом: види седації

Клініка в Києві використовує два найпоширеніших типу седації:

 • Інгаляційна

Щадний спосіб, який не має на увазі введення препарату у вену. Малюк вдихає повітряну суміш і засинає через 15-20 секунд. Ора Про Клінік використовує оригінальні препарати! Вони дозволяють без проблем і ускладнень лікувати зуби під наркозом дитині.

 • Внутрішньовенна

Заздалегідь встановлюється катетер, що виключає необхідність проколу. Такий підхід позбавляє від надмірного хвилювання перед уколом.
Тривалість лікування зубів у дітей уві сні визначається анестезіологом-реаніматологом на основі результатів обстежень. Все проводиться виключно з дозволу батьків.

Підготовка до процесу

До такої процедури потрібно підійти серйозно. Підготовка повинна початися за кілька днів до передбачуваної дати терапії або виривання. Рекомендується здати аналізи, які порекомендує анестезіолог, комплексний аналіз крові, ЕКГ, показники згортання.
Подбайте про те, щоб напередодні не було застуд. Зробіть так, щоб їжа не бралася за 6 годин, а будь-яка рідина – за 4 години до маніпуляцій. Краще приберіть з поля зору солодощі, щоб усунути спокуса. Якщо процес призначений на вечір або денний час, то придумайте розважальну програму, щоб забезпечити позитивний настрій.

Проведення лікування молочних зубів у дітей під наркозом

Мета методу – виключити будь-які неприємні відчуття. Кабінет лікаря нагадує ігровий зал. Ваше чадо зможе пограти з іграшками або подивитися мультик. Спеціаліст під приводом гри знаходить підхід. Малюк засне на руках у батьків, не відчуваючи дискомфорту і страху. Після роботи анестезіолога починається терапія. Для цього застосовуються якісні матеріали та професійне обладнання.
По завершенню будуть перевірені показники життєдіяльності. Малюк прокинеться на кушетці з хорошим самопочуттям і здоровими зубками. За один сеанс ви зможете провести повне лікування зубів уві сні дітям, що заощадить час і позбавить від переживань.

Лікування карієсу у дітей під загальним наркозом: завершення процедури

Після прийому пацієнт відновлюється і приходить до тями. Він не відчуває болю, нудоти і запаморочення. Заздалегідь виберіть харчування, яке буде легким для шлунка і нешкідливим для емалі. Вживати їжу потрібно через 1,5 години після пробудження. Краще, щоб їжа була натуральною.
Лікування зубів дитині під наркозом – вимушений захід в разі, коли виникає карієс і інші ускладнення. Якщо ви зіткнулися з цим, то в нашому центрі підготують кращі умови для клієнта. Видалення зубів у дітей під загальним наркозом проводиться за всіма вимогами безпеки. Щоб не допускати такого, раз в півроку приходите на огляд і консультацію. Так ви зможете бути впевнені в здоров’я постійних зубів свого малюка.

Красива посмішка формується в дитинстві, догляд за дитячим молочним прикусом і ортодонтичні корекції – це запорука добре сформованого прикусу в дорослому віці!

Запишіться на консультацію до лікаря в Ora Pro Clinic!