Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Пломбування молочних зубів

Головна  /  Дитяча стоматологія  /  Пломбування молочних зубів
 • Лікування кореневих каналів
 • от 350 грн
 • Огляд, консультація
 • Безкоштовно

Лечение кариеса в детской стоматологии – распространенная процедура, которая в основном сопровождается установкой пломб. Эмаль временных зубов недостаточно крепкая, поэтому они подвержены быстрому распространению бактерий на поверхности. Стоматологический центр Ора Про Клиник проведет полную диагностику и определит необходимость установки пломбы. Врачи используют профессиональное оборудование и специальные качественные материалы, что гарантирует долговечность результата.

Показания к пломбированию молочных зубов

Лікування карієсу зубів у дітей консервацією починається тільки після комплексного огляду. Для цього малюкові знадобиться пройти обстеження і зробити знімок при необхідності. Рішення про фіксацію приймається лікарем, відштовхуючись від результатів огляду, занедбаності ситуації і віку дитини. У жодному разі не уникнути пломбування зубів у дітей:

 • Якщо інфекція проникла глибоко всередину моляра і альтернативні методи – безсилі.

Звертатися за допомогою батькам рекомендується, якщо ви помітили наступні ознаки:

 • Потемніння емалі
 • Поява чорних плям
 • Виражене запалення
 • Набрякання ясенної кишені
 • кров’янисті під час гігієнічних процедур

Своєчасне звернення – гарант того, що постійні зуби будуть здоровими. Так ви зможете запобігти появі патологій і дефектів після прорізування основних різців.

Лікування карієсу тимчасових зубів у дітей: матеріали

Сьогодні для пломбування молочних зубів використовуються якісні композитні компоненти, які швидко закріплюються в емалі. Вони не руйнують зубну емаль, повністю виконують заявлені характеристики. Такий матеріал твердне при впливі на нього спеціального ультрафіолетового світла.

 • Альтернатива для малюків – різнокольорові пломби. Вони складаються з стеклоиономерного цементу з гібридним композитом. Таке лікування карієсу молочних зубів у дітей нагадує гру. Маленькі пацієнти самостійно вибирають відповідний відтінок серед колірної лінійки. Додатковий плюс таких компонентів – насичення фтором, яке зміцнює моляри і зупиняє подальший розвиток каріозних порожнин.

Як проходить процедура лікування карієсу у дітей

Стоматологія Ора Про Клінік створила комфортні умови в дитячих кабінетах. Серед клієнтів ще не було малюків, які залишалися незадоволені обстановкою. Лікарі володіють психологічними навичками, що знімає стрес і розслабляє перед терапією. Таке лікування карієсу молочних зубів не викличе фобію або боязнь стоматологічного кабінету.
Метод терапії схожий з тим, який застосовують під час відновлення пошкоджених ділянок постійних молярів. Єдина відмінність – здорові фісури повністю покриваються пломбуванням, а не частково. Підходи, які підбираються під ситуацію:

 • Ручне препарування при невеликої каріозної порожнини, цілих нервах і кореневих каналах
 • Обробка зони спеціальними препаратами для повної дезінфекції
 • Препарування з використанням бормашини

Всі підходи – ефективні там, де вони доречні. Фахівці центру відразу на діагностиці визначать, який метод необхідно використовувати.Лікування карієсу у дітей за ціною, конкурентною на ринку в Києві, ви зможете виконати в Ора Про Клінік. Відгуки відвідувачів підтверджують ефективність технологій, які застосовуються в центрі. Записатися на прийом ви зможете онлайн і по телефону, який вказаний на сайті.