Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Пломбування молочних зубів

Головна  /  Дитяча стоматологія  /  Пломбування молочних зубів

Лікування карієсу в дитячій стоматології – поширена процедура, яка здебільшого супроводжується встановленням пломб. Емаль тимчасових зубів недостатньо міцна, тому вони схильні до швидкого поширення бактерій на поверхні. Стоматологічний центр Ора Про Клінік проведе повну діагностику та визначить необхідність встановлення пломби. Лікарі використовують професійне обладнання та спеціальні якісні матеріали, що гарантує довговічність результату.

Показання до пломбування молочних зубів

Лікування карієсу зубів у дітей консервацією починається тільки після комплексного огляду. Для цього малюкові знадобиться пройти обстеження і зробити знімок при необхідності. Рішення про фіксацію приймається лікарем, відштовхуючись від результатів огляду, занедбаності ситуації і віку дитини. У жодному разі не уникнути пломбування зубів у дітей:

  • Якщо інфекція проникла глибоко всередину моляра і альтернативні методи – безсилі.

Звертатися за допомогою батькам рекомендується, якщо ви помітили наступні ознаки:

  • Потемніння емалі
  • Поява чорних плям
  • Виражене запалення
  • Набрякання ясенної кишені
  • кров’янисті під час гігієнічних процедур

Своєчасне звернення – гарант того, що постійні зуби будуть здоровими. Так ви зможете запобігти появі патологій і дефектів після прорізування основних різців.

Лікування карієсу тимчасових зубів у дітей: матеріали

Сьогодні для пломбування молочних зубів використовуються якісні композитні компоненти, які швидко закріплюються в емалі. Вони не руйнують зубну емаль, повністю виконують заявлені характеристики. Такий матеріал твердне при впливі на нього спеціального ультрафіолетового світла.

  • Альтернатива для малюків – різнокольорові пломби. Вони складаються з стеклоиономерного цементу з гібридним композитом. Таке лікування карієсу молочних зубів у дітей нагадує гру. Маленькі пацієнти самостійно вибирають відповідний відтінок серед колірної лінійки. Додатковий плюс таких компонентів – насичення фтором, яке зміцнює моляри і зупиняє подальший розвиток каріозних порожнин.

Як проходить процедура лікування карієсу у дітей

Стоматологія Ора Про Клінік створила комфортні умови в дитячих кабінетах. Серед клієнтів ще не було малюків, які залишалися незадоволені обстановкою. Лікарі володіють психологічними навичками, що знімає стрес і розслабляє перед терапією. Таке лікування карієсу молочних зубів не викличе фобію або боязнь стоматологічного кабінету.
Метод терапії схожий з тим, який застосовують під час відновлення пошкоджених ділянок постійних молярів. Єдина відмінність – здорові фісури повністю покриваються пломбуванням, а не частково. Підходи, які підбираються під ситуацію:

  • Ручне препарування при невеликої каріозної порожнини, цілих нервах і кореневих каналах
  • Обробка зони спеціальними препаратами для повної дезінфекції
  • Препарування з використанням бормашини

Всі підходи – ефективні там, де вони доречні. Фахівці центру відразу на діагностиці визначать, який метод необхідно використовувати.Лікування карієсу у дітей за ціною, конкурентною на ринку в Києві, ви зможете виконати в Ора Про Клінік. Відгуки відвідувачів підтверджують ефективність технологій, які застосовуються в центрі. Записатися на прийом ви зможете онлайн і по телефону, який вказаний на сайті.