Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Видалення молочних зубів

Головна  /  Дитяча стоматологія  /  Видалення молочних зубів

Видалення зубів у дітей виконується з наступних причин: каріозна поразка, запальний процес, рухливість, яка викликана періодонтитом, травма, яка веде до перелому кореня або ж фізіологічна зміна молочних постійними. Стоматологічний центр Ора Про Клінік здійснює необхідну процедуру безболісно і ефективно. Ваш малюк буде відчувати себе комфортно, так як лікарі підбирають правильний психологічний підхід до своїх маленьких пацієнтів.

Фахівці стоматології рекомендують уважно ставитися до гігієни ротової порожнини. Правильний догляд і регулярне відвідування стоматолога знижують ризик розвитку патологій під час прорізування постійних зубів.

Показання до видалення молочних зубів

Тимчасові моляри, як і постійні, вимагають регулярного спостереження. В яких випадках фахівці клініки можуть рекомендувати видалення зуба дитині:

  • Глибокий карієс, пульпіт, періодонтит. Якщо процес вразив весь зуб і почалося руйнування кореня. Сильне ураження, яке не піддавалося лікуванню, здатне незначно пошкодити емаль або повністю зіпсувати постійний зуб;
  • Активне зростання нового зубного ряду. В такому випадку необхідно видаляти тимчасовий, щоб не порушився прикус, і не відбулося зміщення через нестачу місця;
  • Наявність абсцесу, свища або набряку в області зуба.

Лікарі Ора Про Клінік використовують сучасні методики, які відтягують видалення передніх і бічних молочних зубів. Фахівці намагаються виправити ситуацію. Виривання призначається тільки в самих запущених випадках і строго за показаннями.

Уражені молочні моляри

Чи потрібно видаляти молочні зуби

Представлена ​​послуга – одна з найпоширеніших. Видалення зубів мудрості у дітей, а точніше корінних молярів, складний процес, показанням до якого є наступна симптоматика:

  • Біль, яка загострюється під час прікусиванія
  • Набряк, почервоніння і припухлість ясенного краю
  • Підвищена температура тіла, поганий сон, порушений апетит

Батькам потрібно бути уважними, щоб не довести стан до загострення – флюсу. Якщо ви помітили перші проблеми або те, що зуби стали хитатися і випадати, то краще звернутися до лікарів стоматологічного центру.

Порядок процедури

Відвідування фахівця не повинно ставати сильним стресом для малюка. Правильний підхід досвідчених докторів перетворює процес в ігровій. У Ора Про Клінік створені комфортні умови для того, щоб кожна дитина відчувала себе розслаблено.
Первинний прийом передбачає повну діагностику. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, чи потрібно проводити раннє видалення молочних зубів. Для прояснення ситуації виконується повний огляд. Також маленькому пацієнтові може знадобиться зробити додаткові знімки. Далі виконується процедура. Тип анестезії вибирається за рекомендаціями разом з батьками. Одна з найпопулярніших технологій – комп’ютерна анестезія. Вона не має на увазі ін’єкційного введення препарату. У запущених випадках можна вдаватися до місцевої анестезії або терапії уві сні.

По завершенню стоматолог обов’язково призначить підтримує догляд і підбере відповідні гігієнічні процедури.

Видалення молочного зуба за низькою вартістю – послуга, яка запропонована відвідувачам нашого центру. Запис на прийом в Києві ведеться онлайн або по телефону, який вказаний на сайті. Стоматологія підготувала кращі дитячі кабінети і умови, щоб всі пацієнти та їхні батьки відчували себе комфортно і розслаблено.

Нагадуємо, що спостерігати дитини у стоматолога потрібно 4 рази на рік!

Запишіться на консультацію!