Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Ефективна комп’ютерна томографія сегмента щелепи

Головна  /  Діагностика зубів  /  Ефективна комп’ютерна томографія сегмента щелепи

КТ сегмента челюсті- основна методика ефективної діагностики, яка необхідна при наявності скарг або патологій у пацієнта в конкретній ділянці щелепи або зубі. Обстеження проводиться за допомогою спеціального обладнання – томографа. Дентальне сканування дозволяє виявити такі відхилення:

 • Наявність явних і прихованих запалень, проблем;
 • Повний огляд кореневої системи зуба, всіх каналів і якість пломбування;
 • Аналіз окремого зуба з усього ряду;
 • Дослідження ускладнень, в тому числі і придаткових пазух носа в межах 2-х – 3-х зубів.

Будь-які втручання з боку лікарів проводяться тільки після детальної томографії сегмента щелепи. Обстежувана область представляється у вигляді 3D-моделі, яку можна детально розглядати і повертати. Устаткування нашої клініки дозволяє проводити сканування за 15 секунд, моментально виводячи знімок на екран. Зображення служить основою для майбутньої терапії або операції.

Комп’ютерна томографія сегмента щелепи: переваги

Стоматологічний центр в Києві пропонує своїм клієнтам наступні переваги рентгенівського сканування:

 • Висока точність і інформативність даних. Панорамні знімки представлені в HD-якості. Контрастність кольорів дає можливість отримувати кадри справжньої ситуації, розкриваючи навіть приховані порушення.
 • Безпека процедури. Випромінювання лазерних променів в 10 разів менше, ніж у стандартної рентгенівської установки. КТ сегмента зубів можна проробляти для профілактики дорослим та дітям. Дослідження не впливає на здоров’я пацієнтів.
 • Все стоматологічні дані представлені в цифровому форматі. Так результати можна зберігати на диску, флеш-накопичувачі. Копія обов’язково віддається клієнту.

Тип послуги підбирається відповідно до ситуації. Для дітей виставлений спеціальний режим обстеження верхньої і нижньої щелепної області. Отримані дані лікарі центру використовують в наступних напрямках: терапія, хірургія, ортодонтія, пародонтологія.

Запись на КТ сегмента зубов

Пройти сканирование с получением трехмерной моделии ее описанием вы сможете с консультацией доктора и без. Стоматология предлагает быстрое и точное обследование с результатами на диске или флешке. Цена приема указана на сайте. Обращаясь в клинику, вам не придется доплачивать. Центр ведет честную ценовую политику. Наши пациенты получают:

 • Отсутствие очередей и быстрое проведение компьютерной томографии лица.
 • Качественный сервис и обслуживание.
 • Работу с профессиональными практикующими врачами.
 • Точные результаты.
 • Индивидуальный план лечения при дальнейшем сотрудничестве.

Записаться на диагностику заранее вы сможете на сайте 3Dcenter.com.ua или по телефону и получить бесплатную консультацию у нашего доктора