Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Комп’ютерна томографія нижньої щелепи

Головна  /  Діагностика зубів  /  Комп’ютерна томографія нижньої щелепи

Комп’ютерна томографія нижньої щелепи

Викривлення зубного ряду, проблеми в кореневих каналах або порушення прикусу – класична аномалія, яка зустрічається у багатьох пацієнтів. Томографія нижньої щелепи дає можливість вчасно виявити патологію і підібрати ефективне лікування. Знімок зубів променевої технологією дозволяє розглянути навіть важкодоступні місця. Такий варіант діагностікі- запорука успішного терапевтичного та хірургічного лікування, а також подальшого протезування.

Наша стоматологічна клініка пропонує послугу КТ обстеження з використанням сучасних апаратів у наших партнерів 3Dcenter.com.ua. Процедура проводиться за допомогою томографа нового покоління компанії Planmeca (Фінляндія). Його основні функції:

  • Дентальная КТ щелепного ряду верхньої або нижньої щелепи
  • Створення панорамного знімка
  • 3D сегмента

Для дослідження досить записатися на прийом на сайті або зателефонувати. Томограма нижньої щелепи підходить для дорослих і дітей. Доза опромінення установки в 10 разів нижче класичного обладнання в лікарнях. З кожним пацієнтом працює кваліфікований фахівець і асистент.

Комп’ютерна томографія нижньої щелепи: особливості процедури

Головний метод обстеження – променеве сканування кісткових і тканинних структур. Такий спосіб наочно демонструє стан ротової порожнини, виявляє приховані і явні проблеми. Процедуру проводить лікар з асистентом. Сканування займає не більше 15 секунд. Знімок моментально відображається на екрані, тому клієнт відразу отримує консультацію лікаря.

Дослідження проводиться швидко. Промені захоплюють всю область, тому комп’ютерна томограма нижньої щелепи виходить максимально точною. Переваги способу діагностики:

  • Якісний і точний знімок в HD-якості.
  • Контроль положення голови пацієнта і захист від смазанності кадру.
  • Знижена доза променевого навантаження в 10 разів.
  • Тривалість – 15 секунд.
  • Індивідуальний вибір програми: дитяча ортогональна, стандартна, прікусних.

Стоматологія відразу отримує готову модель, яка передається колегам. Зображення використовується в наступних сферах: ортодонтологи, хірургія, травматологія, щелепно-лицьова хірургія, терапія.

Проходити обстеження рекомендується при наявності патологій і для профілактики. Рентгенівське сканування дозволяє виявляти порушення на початковій стадії. Центр пропонує комфортні умови в Києві. Клініка оснащена сучасним обладнанням, що гарантує точний і якісний результат. Ціни представлені на сайті.

Передчасна діагностика знижує ризик розвитку складних щелепних патологій.