Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Комп’ютерна томографія щелепи в прикусі

Головна  /  Діагностика зубів  /  Комп’ютерна томографія щелепи в прикусі

КТ щелепи – точний метод діагностики, який дозволяє проводити пошарове сканування верхньої і нижньої щелепи, зубного ряду. Променева томограма активно використовується в стоматології, ортодонтії та щелепно-лицевої хірургії нашої клініки.

Таке обстеження – основа точної діагностики і якості подальшого лікування. 3D томографія щелепи проробляється на сучасному обладнанні, яке в режимі реального часу представляє картину на екрані. За допомогою такої технології пацієнт самостійно може побачити відхилення. Тривалість процедури з подальшою консультацією в медичному центрі – 20 хвилин. Цьому сприяє інноваційне обладнання, практика і професіоналізм лікарів.

Комп’ютерна томографія щелеп прикусе

Неправильне змикання зубів – поширена проблема, яка вимагає стоматологічного втручання. Чим раніше проводиться тривимірна діагностика, тим простіше буде позбутися від аномалії.

Знімок щелепи в нашій клініці – точний кадр, який можна провертати, збільшувати і розглядати до окремих деталей. Зображення служить основою для виготовлення макета, за яким буде підбиратися ортодонтическая установка. Послуга моделювання дозволяє відвідувачеві розглянути прогрес, який буде його чекати в майбутньому. Знімок щелепи представляється як 3D, на якому демонструється виправлення змикання.

Додаткові свідчення для проведення обстеження:

 • Новоутворення, кіста, запальні процеси.
 • Прихований карієс.
 • Травми, які привели до пошкоджень ряду.
 • Майбутня імплантація.
 • Виявлення зубів, які так і не прорізалися, але доставляють дискомфорт.
 • Руйнування кісткової тканини.
 • Лікування неправильного змикання.

Як проводиться процедура

Виконання КТ обох щелеп не вимагає спеціальної підготовки від пацієнта. Сучасна методика дозволяє виконувати обстеження відразу на консультації. Коли проводиться огляд, пацієнту потрібно зняти всі металеві предмети. Переміщення в сканує рамку дає можливість докладної КТ ротової порожнини. На виході виходять якісні зображення, які стають кращим способом підбору підходящого лікування. Переваги такого дослідження:

 • Висока якість зображення з демонстрацією важкодоступних ділянок.
 • Знімок щелепи уможливлює оцінку загального стану зубо-щелепної системи.
 • Добре показує розміри і форми щелепної структури, виявляючи проблемні ділянки, тріщини і новоутворення.
 • Мінімальна променеве навантаження.

Інформація, яка була отримана під час огляду, обробляється і використовується для побудови тривимірної моделі. Процес – безболісний, не викликає дискомфорту. Рівень випромінювання – мінімальний, не несе шкоди здоров’ю. Сучасне обладнання центру дає можливість проводити КТ щелепно-лицевої ділянки швидко і ефективно. Стандартне протипоказання до обстеження – вагітність, серйозні психічні розлади.

Комп’ютерна томографія верхньої і нижньої щелепи: ціна, умови центру

Стоматологія пропонує комфортні умови своїм клієнтам. Ціна послуги в Києві – доступна і конкурентна на українському медичному ринку. У своїй практиці фахівці використовують інноваційні установки, що не опромінюють організм під час дослідження. Копія матеріалу обов’язково віддається на носії пацієнтові і зберігається в базі клініки. За кожним відвідувачем закріплюється свій лікуючий лікар, який контролює процес і залишається на зв’язку 24/7.

Зробити КТ щелепи за низькою ціною ви можете при порушеннях прикусу у себе і дитини. Також процедуру рекомендується проробляти для профілактичного огляду зубного ряду. Представлена ​​методика багато в чому перевершує стандартний МРТ, який прописують в державних установах. Вона обстежує зміна твердих тканин, виявляє аномалії. В екстрених випадках кадри завжди залишаються в базі, що дає можливість відновити втрачену копію.

Нагадуємо цю послугу можна зробити у партнерів 3Dcenter.com.uа на високоякісному обладнанні Planmeca (Фінляндія). Направлення на дослідження тут.