Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Комп’ютерна томографія верхньої щелепи

Головна  /  Діагностика зубів  /  Комп’ютерна томографія верхньої щелепи

Томографія верхньої щелепи – один з найефективніших способів діагностики верхньої щелепи і придаткових пазух (гайморових), який гарантує точні результати без похибок. Наша клініка є партнером компанії 3Dcеnter.com.ua, яка проводить знімок за допомогою сучасного цифрового конусно-променевого томографа компанії Planmeca (Фінляндія). Такий метод – безпечний і повністю нешкідливий навіть для самих маленьких пацієнтів. Отримати направлення на дослідження ви зможете відразу після консультації нашого лікаря або завантажити самостійно тут.

Комп’ютерна томографія верхньої щелепи: характеристика процедури

Діагностичне обладнання, яке використовується під час процесу, поєднує відразу кілька функцій: томографа – для проведення дентальної КТ зубного ряду і ортопантомографа – для отримання панорамного знімка.

Застосування технології дозволяє точно оцінювати стан щелепи і її аномалій. Методика використовується клінікою для точної діагностики і постанови правильного діагнозу в різних галузях стоматології. Рентгенологічне обстеження прикусу і стану щелепи проводиться за попереднім записом після консультації. Знижене променеве навантаження робить стоматологічну послугу центру безпечної для здоров’я.

Переваги діагностики в центрі

Томограма верхньої щелепи сучасним способом відкриває клієнтам такі переваги:

  • Чіткість панорамного знімка. Високий контраст кольорів дає можливість розглянути навіть самі проблемні і важкодоступні зони.
  • Контроль положення голови. Лазерні промені охоплюють всю обследуемую область, що добре захищає зображення від ефекту смазанності.
  • КТ-знімок представляється в HD-якості.
  • Променева навантаження знижена в 10 разів у порівнянні з дентальними томографами минулого покоління.
  • Швидке проведення дослідження. Лазерні промені дозволяють детально розглянути щелепу за 15 секунд.

Одне з головних переваг апарату – вибір індивідуальної схеми огляду. Доступні програми: стандартна з доглядом ряду, прікусних для виявлення аномалій змикання, дитяча. Показання до використання представленої технології обстеження: будь-які запальні процеси, порушення і аномалії щелепи. Методика надає на 50% більше інформації в порівнянні з класичним прицільним знімком, який використовують більшість стоматологічних центрів.

Вартість процедури і запис

Записатися на обстеження з консультацією ви зможете на сайті або по телефону, який вказаний на сайті центру. Клініка в Києві пропонує рентгенівське дослідження за доступною ціною. Співпрацюючи з нами, клієнт отримує:

  • Якісний сервіс
  • Точну діагностику і подальше лікування
  • Індивідуальний план лікування
  • Зв’язок з доктором 24/7
  • Відсутність черг і бюрократії

Своєчасна діагностика – запорука швидкого одужання.