Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Панорамний знімок зубів

Головна  /  Діагностика зубів  /  Панорамний знімок зубів

Панорамний знімок щелепи – один з найбільш точних методів діагностики захворювань і аномалій зубного ряду. Ортопантомограмма прицільно формує і оцінює стан ротової порожнини, а саме кісткової тканини, зубних каналів, верхньої та нижньої щелепи. Фахівці клініки наших партнерів Planmeca центру, використовують сучасне обладнання, яке формує детальний вид дослідження. Контрастне зображення дає можливість легко переглянути порушення на етапі розвитку в молочному прикусі.

У якіх випадка прізначається панорамний знімок зубів?

 • Контроль розвитку вісімок и постійного щелепно ряду у дітей.

У Першому випадка цифровий рентгендает можлівість стоматолога Розглянуто положення вісімкі, візначіті Особливості росту и розвитку. У іншому – віявіті Можливі Порушення при становленні прикусу.

 • При вірівнюванні ряду.

Застосовується для максимального Огляду всех об’єктів, підбору и коригування етапів лікування.

 • Запальні процеси в кістковіх тканинах.

Допомагає візначіті вогнище запаленою, контролюваті процес лікування и Розглянуто ділянки, Які були порушені розвитку запального процесса.

 • Пародонтоз.

Спеціаліст оцінює Глибина пародонтальних Кишеня для Вибори відповідної терапевтічної методики.

 • Відалення новоутворення, кісті.

Лікар оцінює стан кісті, візначає точне місце ее размещения. Така діагностика ефективна перед початком хірургічного втручання.

Если ви плануєте сделать панорамний знімок зубів, стоматологія предлагает комфортні умови и швидке Виконання процедури. Стандартний час, Який необходимо на проведення послуги, 2 хвилини з підготовкою. Лікуючий лікар проводити консультацію та огляд, после якіх віконується ортопантомограмма. Пацієнт при цьом НЕ відчуває дискомфорт і біль, процедура не віклікає ніякіх сторонніх відчуттів.

Переваги панорамного знімка центру

Клініка задіє інноваційне обладнання, яке практично не впливає на здоров’я пацієнта. ОПТГ-знімок проводиться відповідно до вимог безпеки. Рівень випромінювання – мінімальний (на 30% знижений, ніж у низькочастотних рентген-апаратів).

 • Однотакое сканування в стоматологііотображает стан всієї ротової порожнини, а не тільки одного об’єкта.
 • Все зображення зберігаються в базі, роздруковуються і віддаються на носії клієнту. Пацієнт може його використовувати при подальшому лікуванні в іншому медичному закладі.
 • Система доповнена додатками, які дають можливість сформувати 3д-модель щелепної зони.

Ортопантомограмма: ціна, умови

Панорамний знімок зубів коштує недорого, так як центр веде чесну цінову політику. Крім доступної ценикліент отримує наступні переваги співпраці з клінікою:

 • Відсутність черг і бюрократії.
 • Процедура виконується під контролем фахівців-рентгенологів.
 • Устаткування центру в Кіевесоответствует всім вимогам щодо захисту від випромінювання.
 • Зображення та моделі формуються в режимі реального часу, виводяться на монітор, роздруковуються або копіюються на носії.

Вніманіек кожного клієнта – залогкачественного сервісу. Центр постійно вдосконалює сервіс, створюючи комфортні умови для кожного пацієнта. Нагадуємо про нашу співпрацю з 3D центром, де ми рекоммендуем робити знімки, накачественном обладнанні. 3Dcenter.com.ua