Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Радіовізіографія зубів

Головна  /  Діагностика зубів  /  Радіовізіографія зубів

Радіовізіографія зубів – гарантія точної діагностики

Радіовізіографія в стоматологіі- популярний метод рентген-діагностики, який визначає порушення і захворювання зубного ряду. Апарат візіограф- датчик, який фіксується на уражену ділянку щелепи (зуб) для отримання гранично точного знімка. Таке сучасне устройствоіспользуется в ролі додаткової установки рентген-апарату. Застосування обладнання дає можливість поліпшити рівень разрешеніяелектронних кадрів на виході.

Використання технології відкриває лікарям нашого центравозможность розглянути непомітні уражені ділянки. Рентгенографіяс візіографі – гарантія точної діагностики. Впровадження комплексу – основа високої якості обследованіяа подальшого лікування.

Радіовізіографія зубів: переваги

Клініка стоматологіііспользует в роботі сучасні комп’ютерні установки. Практикуючі лікарі застосовують ціфровуюметодіку через наступних її переваг:

  • Проведення радіовізіографії зубовв процесі лікування. Методика дозволяє провести обстеження, не перериваючи процедуру
  • Висока швидкість. Сістемапозволяет оцінити стан в режимі реального часу. Швидкість отримання фотоотображенія в 10 разів вище, ніж при використанні стандартних рентген-установок
  • Якість діагностики. На виході виходить точнийкадр, який можна наближати і повертати і детально розглядати. Представлені моделі легко обробляються і відправляються на подальший розгляд. Рентген зубов- докладний, що позначається на якості сервісу
  • Зменшена променеве навантаження. Висока чутливість датчика Planmeca Pro Sensor знижує випромінювання на 90%
  • Можливість зробити від 8 до 10 знімків за один візит.

Прицільний знімок зубовв клініці – абсолютно безопасноеобследованіе, яке надає мінімальний вплив на організм. Стандартне випромінювання установки – 2-3 мікрозіверта при нормі допустимого опромінення в 1000 мікрозівертів. Лікарі центру дбають про здоров’я своїх пацієнтів, заздалегідь проводячи опитування про самопочуття. Перед процедурою клієнт заповнює бланк про наявність відхилень і хронічних захворювань.

Проведення процедури з апаратом P lanmeca 3d

Радіовізіографія, обладнання не працює самостійно, а підключається до рентгенівської установки. Для розгляду деталей необхідно мати підключення до комп’ютера.

  • Процес дослідження хворобливих зубів і тканин: датчик-сенсор встановлюється на уражену ділянку. Фотоотображеніе робиться за допомогою рентгенівського апарату. Він перетворюється в знімок, який виводиться на моніторі. Така стоматологіяне передбачає прямий контакт рентгенівського променя з тканиною, тому клієнт практично не отримує дозу опромінення.

Прицільний знімок зубів відрізняється низькою ценойв нашому стоматологічному центрі в Києві.

Клініка не передбачає прихованих платежів, надаючи справжній прайс. Всі копії й моделі передаються клієнтам і додатково зберігаються в базі. Пацієнти отримують індивідуальний план терапії і можливість самостійно спостерігати за состояніемзубного ряду.