Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Телерентгенографія в бічній проекції

Головна  /  Діагностика зубів  /  Телерентгенографія в бічній проекції

Телерентгенографія в бічній проекціі- метод діагностики, який доступний не в кожному стоматологічному центрі. Дослідження дає можливість провести точний аналіз зубочелюстного ряду для визначення ортодонтичних аномалій. Таке рентгеносканірованіе заздалегідь визначає патології прикусу і щелепи. Своєчасна діагностика дозволяє уникнути серйозних ускладнень і збільшення аномалії.

Наша клініка являетcя партнером компанії 3Dcenter.com.ua, який проводить обстеження за допомогою інноваційного обладнання Planmeca (Фінляндія). Пристрої максимально просвічують все зони, роблячи зображення контрастним. За результатами лікар визначає індивідуальні особливості зубощелепної системи пацієнта, дізнається кут нахилу верхніх і нижніх зубів, оцінює розміри молярів для розрахунків в подальшому ортодонтичному лікуванні.

Телерентгенограмм в бічній проекції: опис процедури

Послуга бокового сканування відрізняється від фронтального своїм призначенням. В яких ситуаціях вона необхідна:

  • Порушення прикусу з корекцією брекетами
  • Діагностика щелепних аномалій
  • Визначення кута нахилу молярів для виготовлення ортодонтичних систем

Дані після процедури служать для оцінки термінів і складності лікування. Для отримання комплексного результату лікар може призначити сканування у фронтальній, бічний і аксіальній проекції. Готове зображення стане підставою додаткових розрахунків в ортодонтії. Стоматологія представляє кадри телерентгенографії в цифровому вигляді. Копія обов’язково віддається пацієнтові. Розшифровка проводиться відразу на прийомі.

ТРГ в бічній проекції: ціна в Києві, переваги процедури

Направлення на процедуру приносить такі плюси:

  • Повний наближення до реальних розмірів голови, що дозволяє в точності визначити всі патології черепа
  • Кадр профільної частини-головна складова прогнозування подальшої терапії
  • Найбільш точно відображає динаміку існуючих змін

Центр в Києві виконує процес швидко. Стандартний час – 10 хвилин. Наявність радіофізичних датчиків в конструкції знижує вплив випромінювання до мінімальних показників. Методика дослідження підходить дорослим і дітям.

Записатися на прийом ви зможете по телефону або на сайті. Стоматологія веде відкриту цінову політику, не передбачаючи додаткових платежів.