Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Телерентгенографія в прямій проекції

Головна  /  Діагностика зубів  /  Телерентгенографія в прямій проекції

Телерентгенографія в прямій проекції: діагностика аномалій

Телерентгенографія щелеп – найпрогресивніший метод рентгенівської діагностики для доктора-ортодонта, який дозволяє вчасно виявити порушення зубного ряду і прикусу для запобігання подальших ускладнень а також аномалій росту або розвитку лицьового скелета верхньої або нижньої щелепи. ТРГ дає можливість в найдрібніших подробицях провести дослідження зубощелепної системи. Які дані демонструє сканування:

  • Кут нахилу верхніх і нижніх зубів
  • Модель будови
  • Унікальні особливості зубного ряду, його розташування
  • Аналіз явних і прихованих проблем росту лицьового скелета

Наш стоматологічний центр в Києві рекомендує пройти ТРГ тим, хто має порушення змикання зубів або інші аномалії щелеп, за свідченнями ортодонта. Діагностична послуга дає можливість детально вивчити будову і стан зубощелепної системи для подальшого успішного лікування і вирівнювання зубів.

Прорахунок ТРГ проводитися ортодонтом, який вимірює по знімку багато параметрів і кути, і дає висновок про те з яким видом аномалії має справу. Кістякова, щелепна або зубоальвеолярное.

Телерентгенографія в прямій проекції: особливості, показання

Знімок такого типу виконується в трьох проекціях: пряма, бічна, аксіальна. Варіант дослідження призначається виключно лікарем після консультації та огляду. Пряма проекція використовується для отримання зображення черепа спереду і ззаду.

Телерентгенограмм такого типу також визначає розвиток аномалій зубного ряду. Найпопулярніші з них: звуження і розширення з подальшим викривленням. У центрі ви зможете виконати як пряме сканування, так і бічне. Воно необхідне для додаткового розгляду ситуації і деталізації отриманих кадрів.

Виконання процедури

Провести обстеження в стоматологііви зможете швидко. ТРГ знімок виконується наступним чином:

  • Пацієнт стає в відповідне положення для фіксації природного положення голови
  • Пластикові упори захищають голову від небажаних поворотів, які будуть змащувати картинку
  • Перед скануванням на лицьову область наноситься паста, що підвищує контрастність зображення. Це дозволяє в максимальній точності розглянути всі особливості


Процедура в центрі наших партнерів 3Dcenter.com.ua займає кілька хвилин. Вона абсолютно безболісна і не впливає на здоров’я пацієнта. Аналіз і розшифровка результатів проводиться відразу на консультації. Копії записуються на диск або флеш-накопичувач.