Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Естетична стоматологія

Головна  /  Послуги  /  Естетична стоматологія

Найкращим прикрасою людини вважається його посмішка, яка також є відмінним засобом для встановлення контакту з іншими людьми, для початку плідного спілкування по роботі або для створення теплих відносин в особистому житті. Перше враження може бути позитивним або негативним, що в дуже великій мірі залежить від посмішки. Жовтий наліт на зубах, відколи, неправильне розташування зубів або їх відсутність можуть стати причиною невдач в діловій або особистому житті.

Сучасна стоматологічна клініка: естетичні процедури

Послуги естетичної стоматології дають можливість створити голлівудську посмішку. До цього переліку належать такі процедури:

 • художня реставрації зубів , яка передбачає відновлення анатомії, кольору і форми, можлива з відновленням на стекловолоконной штифті або без. Така послуга – необхідність при виникненні відколів і іноді навіть при неідеальної формі зуба;
 • виправлення прикусу , яке полягають в установці різних ортодонтичних конструкцій, що призначені для відновлення симетрії посмішки, і нормалізації оклюзії. До таких конструкцій належать брекети, еластопозіціонери, пластинки і капи, які також встановлюються дітям;
 • протезування зубів стає необхідністю, в разі відсутності показань до реставрації. Ці процедури спрямовані на відновлення цілісності зубного ряду і окремих зубів і припускають установку як знімних, так і незнімних спеціальних конструкцій, до яких відносяться коронки, протези на різній основі (акрил, бюгель, нейлон), мости, вкладки і накладки, а також вініри і люмініри;
 • відбілювання зубів , яке особливо популярнио серед курців, оскільки куріння залишає на зубах жовтий наліт. Центр естетичної стоматології пропонує процедури відбілювання лазером, а також фотовибілювання;
 • чистка зубів , дана процедура є найчастішою серед пацієнтів естетичної стоматології: навіть самий незначний наліт, який свого часу не вичистили, поступово перетворюється в кам’яні відкладення, які не тільки псують зуби, але і є однією з причин неприємного запаху з рота.

Сучасне нарощування зубів: ціна і якість

Безумовно, стоматологічні послуги не найдешевші, тому потрібно відповідально підійти до вибору клініки, де ви будете проводити нарощування зуба, адже краще один раз заплатити трохи більше, ніж згодом переробляти роботу неякісними матеріалами або виправляти наслідки неякісної роботи.

На сьогоднішній день існує досить велика кількість фотополімерних матеріалів, які активно використовуються стоматологами для реставрації зубів. Наша стоматологія для нарощування зубів застосовує унікальні фотополімерні матеріали, виробництва США, Японія, відтінок якого буде абсолютно ідентичним відтінку вашої емалі. Це досягається за рахунок підбору оптимальної товщини матеріалу і його колірних характеристик, а також за рахунок можливості адаптації матеріалу за кольором.

Крім того, цей матеріал характеризується коефіцієнтом заломлення світла і високим ступенем прозорості, які ідентичні з такими ж показниками у натуральній емалі.

Якщо Ви зважилися на нарощування зуба, ціна такої послуги буде залежати від кількості матеріалу і інших елементів, який будуть використовуватися для досягнення ідеального результату. Про вартість реставрації більш детально можна дізнатися на консультації стоматолога-терапевта.

Консультація терапевта в Ora Pro Clinic безкоштовна!

Передові технології в стоматології: 3 методу імплантації зубів

Своїм клієнтами клініка імплантації в Києві пропонує 3 варіанти в сфері відновлення втрачених зубів:

 • Одномоментная імплантація . Передбачає імплантацію відразу після видалення зуба. Такий практичний метод застосовується тільки в разі відсутності запального процесу в кістці і при наявності певних умов. Також при такій методиці існує можливість фіксації тимчасової коронки в цей же візит, це нововведення в стоматології, дозволяють вийти з клініки відразу з зубом
 • Двохетапна. Спочатку проходить вживлення імплантату, а після періоду остеоінтеграції (приживлення) – фіксація коронки. Займає такий метод від 3-х до 6 місяців. Ризики відторгнення при такому підході мінімальні. Такі інновації в стоматології одні з найбільш правильних і надійних для жувальної групи зубів.
 • Відстрочена. Установка імплантату в період від 3-х до 5-и тижнів після видалення зуба. Кісткові структури ще не почали процес атрофії, і інфікування від запалення вже немає, так як зуб видалений. Прогноз найсприятливіший.
 • Експрес-імплантація або одноетапна . Установка імплантату і тимчасової коронки виконується в один день. Постійний протез фіксується на титанову основу, яка є частиною імпланта. Тобто імплантат і та частина, яка над яснами (супраструктура) – є монолітом, одним цілим. Технологія найчастіше застосовується для протезування зубів, при сильній атрофії кістки або при обмежених термінах. Сучасна імплантація не вважає застосування цієї методики виправданою.

Нове в стоматології протезування, підходи якого використовує клініка, передбачає без операційне та лазерне виконання процедури. Така технологія виключає хворобливість і дає можливість швидко вирішити проблему.

Кращі імплантати Straumann , Mega Gen Any One можуть використовуватися в таких випадках:

 • Відсутність одного переднього зуба
 • Вилучений бічний зуб
 • Повністю беззуба щелепа
 • Травма або перелом кореня зуба
 • Старі знімні протези, як для поліпшення фіксації так і для того щоб перейти на незнімне протезування

Наша клініка стежить за світовими оновленнями і використовує сучасні стоматологічні технології в своїй практиці. Це дає можливість надавати кращий сервіс своїм клієнтам!

Протезування зубів (Україна)

Для відновлення шикарною посмішки також використовуються і інші методи, які є більш тривалими за часом, оскільки вимагають попереднього виготовлення відповідно до ідеальних відбитками в зуботехнічній лабораторії, але при цьому дозволяють відновити сильно зруйновані зуби.

Особливою популярністю користується така послуга естетичної стоматології, як установка вінірів, які представляють собою керамічні пластинки з мінімальною товщиною. Їх призначення полягає в корекції естетики зубного ряду (приховування тріщин, широких проміжків і т.д.).

Також популярним видом протезування є установка керамічних або металокерамічних коронок (останні встановлюються на задні зуби, що дозволяє їм витримувати жувальну навантаження).

Сучасне відбілювання зубів

Відновлення білизни своєї посмішки краще довірити професіоналу. Не потрібно намагатися заощадити на цій процедурі і вибілювати зуби в домашніх умовах, оскільки всі подібні способи не тільки зроблять емаль світліше, але і тонше, а також можуть стати причиною тріщин в емалі. Згодом таких домашніх процедур, ціна відновлення зубів, буде значно більше, ніж ціна професійного відбілювання зубів в кабінеті стоматолога.

Така процедура має цілий ряд протипоказань: мікротріщини емалі, високий ступінь стертості зубів, карієс на будь-який з стадій, наявність брекетів, алергія на використовувані відбілюючі препарати, вагітність і годування грудьми. Досвідчений кваліфікований стоматолог не візьметься за відбілювання при наявності будь-якого із зазначених протипоказань.

Перед процедурою відбілювання необхідно відвідати огляд-консультацію, де Ви дізнаєтеся спосіб і ступінь, до якої можна відбілити вашу емаль, а також записатися на процедуру з професійної гігієни ротової порожнини, щоб подальше відбілювання було рівномірним.

Естетична стоматологія: ціни

«Волосся не зуби – відросте». Напевно, кожен чув цю фразу. Швидше за все, з огляду на даного факту ціна навіть на естетичні стоматологічні послуги значно більше, ніж вартість естетичних послуг в салонах краси.

Догляд за зубами повинен бути постійним і якісним, щоб знизити ймовірність протезування або необхідність інших стоматологічних послуг.

Стрижка у недосвідченого майстра може стати причиною ще однієї стрижки, але робота недосвідченого або некваліфікованого стоматолога може привести до значних проблем із зубами. Тому потрібно дуже відповідально поставитися до вибору стоматологічної клініки, навіть якщо Ви хочете провести естетичні процедури.