Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Художня реставрація зубів

Головна  /  Естетична стоматологія  /  Художня реставрація зубів

Косметична реставрація зубів – процедура відновлення за допомогою композиту або фотополімера, як кажуть в побуті, яка має на увазі відновлення втрачених функцій і естетичного вигляду, тобто повною анатомії з відновленням всіх верств, як у природних зубів. Нарощування необхідно тим, хто зіткнувся з наступними проблемами:

 • Стираемость зубів. Виникає через спадкової схильності, віку або нічного скреготу. Бруксизм.
 • Нерівна форма. Методика дозволяє усунути відколи, тріщини, часткову втрату і руйнування в результаті карієсу.
 • Пігментація. Потемніння або повна зміна кольору емалі відбувається через її пористу структуру. Естетична реставрація зубів дає можливість відновлювати і підтримувати натуральний відтінок ряду.
 • Диастема. Розширені міжзубні проміжки можуть бути індивідуальною особливістю або патологією. Процедура дозволяє виправити такий варіант розташування зубів.

Стоматологія Ора Про Клінік використовує інноваційні підходи та якісні матеріали під час повної реставрації зубів. Кваліфіковані лікарі-практики нададуть допомогу кожному, хто мріє про красиве і здорової посмішки. Доктора відновлюють повну анатомію зубів, імітуючи все його шари, а саме емаль і дентин.

Художня реставрація зубів: особливості

 • Реконструкція не призводить до патологічної зміни тканини, колір виправленої частини буде відповідати природному тону дентину.
 • Використання фотополімерних фіксаторів дозволяє моделювати природний вигляд пошкодженої частини.
 • Реставрація зубів виконується недорого. Вартість нижче, ніж у протезування або постійного професійного відбілювання.
 • Чи не порушується чутливість. Використання сучасних методик передбачає зняття мінімальної кількості твердої тканини, що ніяк не відбивається на чутливості.

Фахівці стоматологічної клініки – провідні лікарі з відточеними творчими навичками. Зубні шари ділянки після реставрації за текстурою і тону відповідають природним молярів. Передача кольору – правильна. При наявності великої пошкодженої порожнини реставрація зубів в Києві проводиться пломбою на скловолоконний штифт. Закріплюється конструкція в кореневому каналі на цемент. Композитна реставрація зубів в стоматології має такі переваги:

 • Повна діагностика . Перед процедурою пацієнт проходить комплексну перевірку і консультацію. Такий підхід дає можливість визначити найшвидший і ефективний варіант реконструкції.
 • Безболісність. У стоматології реставрація зубів виконується під комп’ютерної анестезією або в стані сну. Такий підхід робить процес повністю комфортним. Клієнт не відчуває болю.
 • Чесна цінова політика. Керамічна реставрація зубів проводиться за невисокою ціною, яка нижче звичною. Ви заздалегідь отримуєте прайс всіх послуг. Співпраця побудовано на прозорій політиці, яка не має на увазі прихованих платежів.
 • Якість та гарантія робіт. Всі дії виконуються під професійним мікроскопом, який збільшує операційне поле. Всі відвідувачі отримують гарантію на послугу, так як центр впевнений в якості і довговічності результату.

Композитная реставрація зубів в Києві – етапи

 1. Знеболювання. Анестезія місцева, інфільтраційна. Також Ви можете скористатися послугою лікування в стані медикаментозного сну . Такий процес – комфортний і абсолютно безпечний. В інших випадках рекомендовано STA – комп’ютерне знеболювання. Під час операції разом з клієнтом знаходиться анестезіолог, який все контролює.
 2. Виконання гігієнічної чистки для зняття м’яких і твердих відкладень з реставрується зубчики.
 3. Вибір кольору. За колірною шкалою Vita вибирається відтінок майбутньої накладки. Колір максимально наближається до натурального, тому ділянка не виділяється з зубного ряду. Також з цієї забарвленням доктор буде підбирати колір композиту (фотополімерного матеріалу).
 4. Відновлення зубів в Києві почнеться одразу з препарування зуба, видалення пошкоджених і зруйнованих тканин, старого фотополімерного матеріалу.
 5. Ізоляція робочого поля коффердамом (латексний хустку для запобігання попадання слини).
 6. Емаль і дентин проходить кислотне протравлювання і обробляється адгезивом – бондірующім клейовим агентом, речовиною. Щось на кшталт клею. Це необхідно для гарної зв’язки фотополімерного реставраційного матеріалу з зубом.
 7. Відновлення фотополімером пошарово, при глибокому поразку нанесення прокладки. Кожна порція засвічується лампою для затвердіння матеріалу.
 8. Полірування і корекція, останній етап.

По закінченню процесу пацієнт і лікар разом оцінюють результат, щоб всі залишилися задоволеними.

Якісні і сучасні фотополімерні матеріали здатні повністю відтворити анатомію і передати колір природних зубів.!

Скільки коштує реставрація зуба?

Наростити зуб, ціна?

Питання, яке хвилює всіх відвідувачів центру. Параметри, які впливають на ціну:

 • Масштаб ураженої зони карієсом або обсяг старої реставрації, що вимагає заміни;
 • Технологія нанесення і відновлення, яку застосовує доктор;
 • Кількість поверхонь, що вимагають відновлення, зовнішня чи внутрішня, контактна або жувальна, або декілька з них;
 • реставраційний матеріал, яким працює доктор.

Вартість відновлення зуба за допомогою фотополімерного матеріалу можна побачити на сторінці « ціни ».

Слід зазначити що фотополімерні реставрації мають також деякі мінуси в порівнянні з керамічними.

Реставрації з кераміки, а саме вініри – не змінюють колір, не вбирають барвники і дають прекрасний естетичний результат.

В області передніх зубчиків реставрації полімерні застосовують, коли порожнину неглибока або незначна зона відновлення, так як керамічні види відновлення більш прогнозовані і естетичний результат у низ вище.

Художня реставрація зубів за конкурентною вартості – хороший спосіб повернути усмішці красу і здоров’я. Ора Про Клінік підбере для вас найкращі методи діагностики і виправлення недоліків. Результат обов’язково вас порадує і поверне впевненість в собі!

Як нарощують зуб, реставрація переднього зуба, необхідні умови

 1. Устаткування і наявність якісних матеріалів. Ора Про Клінік використовує найновіші і перевірені фотополімерні композити, які максимально адаптуються за кольором до природних зубів.
 2. Відповідна кваліфікація лікарів. У Ora Pro Clinic доктора – терапевти проходять курси по реставраціям окремих груп зубів.
 3. Якісне обладнання і стерильний інструмент.

В нашій стоматологічній клініці є всі необхідні умови для відновлення зубів за сучасними технологіями на Осокорках, Позняках, Харківському, Лівобережної. Ми даємо гарантію на окремі види послуг відповідно до МОЗ.

Для нарощування або реставрації зубів запишіться на консультацію в Ора Про Клінік.

Нагадуємо, консультація у нас безкоштовна!