Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Відбілювання зубів

Головна  /  Естетична стоматологія  /  Відбілювання зубів

Запорука здорової та красивої посмішки – очищена і білосніжна емаль. Її відтінок відразу демонструє ступінь догляду за ротовою порожниною. Відбілювання зубів в Києві – популярна послуга. Стоматологічний центр Ора Про Клінік пропонує різноманітні безпечні методики освітлення зубів. Процедура – безболісна. Пацієнт не відчуває дискомфорту під час процесу.

Яке буває відбілювання. Види відбілювання зубів:

  • Офісне. У клініці стоматології, в кріслі у лікаря. Доктор завдає високу концентрацію гелю і витримує час 30-40 хв.
  • Початкове. Стоматологічна клініка виготовляє індивідуальні капи і видає гель для домашнього використання, концентрація такого отбеливающего речовини в 2 рази нижче, ніж при офісному. Зате час носіння кап можна збільшити в межах 3-6 годин.

Як відбілити зуби, що б це було ефективно і що б не пошкодити емаль. Рекомендації.

Максимальний результат при відбілюванні зубів можливо добитися при комбінації 2-х методик, офісного і домашнього видів освітлення зубів. Але і при

використанні їх окремо також можна досягти бажаного результату.

По-перше необхідно використовувати в якості відбілювача для зубів тільки якісні і перевірені гелі, в стоматологічному центрі, неможливо куплені в інтернеті. Саме у клініки є можливість купити дороге устаткування і препарати.

По-друге обов’язково перед процедурою необхідно зробити огляд зубів і порожнини рота. Доктор огляне всі зуби на наявність карієсу або тріщин емалі. Якщо є карієс, його необхідно вилікувати.

По-третє дотриматися суворої рекомендації по носінню кап в домашніх умовах.

По-четверте проводити мінералізацію і фторування зубчиків.

Отже, для максимально ефективного результату доктор запропонує комбінацію двох методик, офісного і домашнього відбілювання, як це працює:

  1. Спочатку Ви проходите процедуру відбілювання зубів в клініці стоматології і всього за 30-40 хв. отримуєте швидкий і відмінний результат відбілювання.
  2. Потім доктор виготовляє капи для домашнього відбілювання і Ви продовжуєте процедуру в домашніх умовах, збільшуючи ефект. До досягнення бажаного результату.
  3. У ту ж капу Ви наносите фторсодержащий гель, зміцнюючи зубну емаль, тим самим знижуючи чутливість зубів і для профілактики карієсу.
  4. Капи залишаються у Вас і раз на рік використання гелю в домашніх умовах буде достатнім для підтримування кольору. Всього лише 1 раз на рік!

Відбілювання зубів: особливості технологій

Офісне: після вибору системи відбілювання доктор проводить чистку зубів і ізоляцію ясна спеціальним ізолюючим засобом. Завдає відбілюючий гель і встановлює лазерну або фото лампу, яка підсилює і прискорює процес на 12 до 15 хв. і так повторюють тричі. Потім гель змивають, а ясна звільняють від ізоляції. При такому методі лікар використовує високої концентрації гель, тому час перебування на зубах не більше 30 хвилин.

Домашнє: пацієнтові виготовляють індивідуальні капи, в які він в домашніх умовах завдає освітлюючий гель, виданий лікарем. Концентрація гелю набагато менше, ніж при офісному. Тому експозиція або час носіння в капи може бути від 3 до 6 годин. Каппу для домашнього зубного відбілювання можна використовувати для фторування зубчиків. Використання кап в домашніх умовах дає можливість закріпити результат і досягти необхідного відтінку.

Зміна кольору емалі та дентину з довгостроковим ефектом – це комплекс стоматологічних і домашніх заходів. Щоб зуби не темніли, повертаючись в білий колір рекомендується підтримувати їх білизну домашнім доглядом, який підбирається індивідуально кожному пацієнту. Освітлення зубів має на увазі поєднання відразу декількох методів. Поєднання лазерної методики і кап допомагає також зміцнити м’які і тверді зубні тканини. Такі маніпуляції – профілактика виникнення і подальшого прогресування карієсу.

Види відбілювання зубів в клініці

Відновлення естетики посмішки можливо завдяки таким процедурам, які використовуються в центрі

Скільки коштує відбілювання зубів

Фотовідбілювання зубів Beyond . Принцип реакції – активування гелю при світінні LED-лампи. Така технологія – безпечна. Хімічний склад маси нешкідливий, тому що він прибирає тільки жовтий пігмент і барвник. Сучасне обладнання не руйнує волоконні з’єднання твердої тканини. Для усунення підвищеної чутливості доктор завдає ремінералізує препарат для відновлення і фторування зубів.

Вартість 1250 грн! (1 щелепа). Акція до кінця літа! До 31.08.

Лазерне професійне відбілювання зубів Zoom в Києві. Результативний і нешкідливий спосіб освітлення зубів. Підходить тим, кому необхідний швидкий результат. Такий же, як і система Beyond, при іншій довжині хвилі лампи.

Вартість 1250 грн! (1 щелепа). Акція до кінця літа! До 31.08.

Фотовідбілювання зубів Magic Smile. Результативний і нешкідливий спосіб підтримки косметичного ефекту. Представлений варіант підходить тим, хто на поверхні зубів має відколи, тріщини та інші ушкодження. Концентрація гелю трохи нижче, чим і пояснюється більш щадний ефект.

Вартість 1250 грн! (1 щелепа). Акція до кінця літа! До 31.08.

На сайті центру ви зможете знайти детальну інформацію про вартість послуги. Сеанс швидкий, тому ви не будете відчувати сильного дискомфорту. Відбілювання зубів має на увазі ціну за щелепу. Зверніть увагу, що пацієнтам часто запропоновані акції і знижки, які роблять послугу доступною для кожного клієнта. Онлайн-консультант при необхідності детально розповість вам про те, скільки коштує відбілити зуби і які методи застосовують лікарі.

Таке відбілювання зубів в Києві проводиться недорого. Апарати стоматології коректують ступінь впливу індивідуально для кожного. Додатковий самостійний догляд збереже білизну до 5 років.

Рекомендації

Відновити естетику посмішки можна без застосування професійних засобів. У багатьох випадках достатньо провести професійне зняття твердих і м’яких відкладень. Якщо у вас є зубний камінь, то його потрібно обов’язково прибрати. Це забезпечить максимальний вплив після проведення повного освітлення.

Переваги проведення процедури в стоматології

  • У Ora Pro Clinic 4 відбілюючих системи, які подарують бажаний світлий тон.

Для кожного пацієнта існує свій найкращий варіант. Наші лікарі порекомендують найефективніший для Вас.

  • Фахівці піклуються про здоров’я пацієнтів, тому всі методики підбираються індивідуально. І обов’язково пропонують фторування для відновлення здоров’я емалі.

Клієнт завжди в курсі вартості лазерного і фотообеліванія зубів в Києві. Клініка виставляє актуальні ціни і не передбачає прихованих платежів. За кожним клієнтом закріплюється доктор, який контролює процес лікування і відповідає на всі питання.

Нагадуємо, консультація у нас, в Ора Про Клінік, Безкоштовна!