Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Відбілювання Magic Smile

Головна  /  Відбілювання зубів  /  Відбілювання Magic Smile

Відбілювання зубів Magic Smile

Технологія фотовідбілювання Magic Smile – щадний і безпечний метод зміни кольору зубів на пару відтінків. Принцип дії – активація компонентів гелю за допомогою диодной лампи, яка випромінює нешкідливий для зубів холодне світло. Такий інноваційний спосіб не руйнує хімічну структуру, а тільки прибирає фарбувальний пігмент за рахунок окислення перекису карбаміду, що входить до складу гелю.

Стоматологія Ора Про Клінік використовує систему для відновлення косметичного естетичного ефекту посмішки. Лікарі працюють з передовими технологіями і сучасним обладнанням, що зводить до мінімуму кількість процедур, аж до однієї. Magic Smile найбільш безпечний серед подібних в сфері відбілювання зубчиків . Ми використовуємо тільки перевірені і сертифіковані препарати.

Відбілювання зубів Magic Smile: переваги і етапи

Послуга в нашому центрі – безболісна і ефективна. Вона не має побічних ефектів і не викликає високої чутливості після її завершення. Результат помітний вже після першого сеансу. Відбілювання відбувається від 2 до 10 тонів за шкалою Vita.

  • Унікальна методика не тільки повертає білосніжний колір поверхні, але і зміцнює емаль за рахунок використання кап для нанесення гелю в домашніх умовах. Атомарний кисень, який виділяється з гелю, дбайливо знімає потемнілий пігмент без руйнування зубних тканин.
  • Гель має невисоку концентрацію при високій ефективності.

Клініка працює з новими сертифікованими установками. Відбілювання зубів Magic Smile в Києві в Ора Про Клінік проводиться в комфортних умовах. Ціна послуги представлена ​​на сайті, на початку сторінки.

Етапи проведення фотовідбілювання

Для того щоб ефект повністю задовольнив клієнта, лікарі поєднують відразу кілька підходів: професійне усунення потемніння в кріслі у лікаря і домашній комплекс процедур. На консультації лікар оглядає ротову порожнину і розповідає про подальші дії.

  • На початковому етапі щелепи готуються до освітлення. Професійним чищенням знімаються м’які і тверді відкладення, зубний наліт. Разом з лікарем пацієнт підбирає відтінок за шкалою. Вона визначає нинішній стан зубів, що дає можливість прорахувати кількість сеансів.
  • Після консультації проводиться експрес підготовка. Губи і ясна покриваються захисним гелем. Вітамін Е в складі захистить від роздратування, пересушування або опіків слизової. Відкритими залишаються тільки зубки.
  • На поверхні емалі розподіляється відбілюючий гель.
  • Пацієнт одягає спеціальні окуляри, які захищають від випромінювання. Лампа активується підходами: перший і другий – по 15 хвилин, третій – 20 хвилин.

По завершенню ви самостійно можете порівняти результат. Для підтримки ефекту рекомендується надягати на ніч або перед сном спеціальні капи. Вони збережуть білосніжність молярів надовго, а фторування зміцнить тверді зубні тканини. Протягом двох тижнів обмежтеся від куріння і вживання фарбувальних продуктів (кава, чай, полуниця, черешня, шовковиця, буряк). Так звана «біла дієта».

Запис на прийом

Записуватися на прийом в Києві рекомендується заздалегідь, так як послуга – популярна. Зробити це ви зможете на сайті центру або по телефону. Консультант розповість вам всі нюанси і відправить повний прайс при необхідності.

Відбілювання зубів Magic Smile за конкурентною ціною – професійне фотовибілювання, яке зберігає красу і здоров’я зубів. Стоматологія Ora Pro Clinic на Позняках, Осокорках, Харківському, Березняках і Русанівці, а також Лівобережної пропонує якісний і уважний підхід, комфорт і гарантований результат.

І пам’ятайте, консультація у нас безкоштовна!