Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Відбілювання Beyond

Головна  /  Естетична стоматологія  /  Відбілювання Beyond

Відбілювання зубів системою BEYOND

Відбілювання зубів Beyond – передова і доступна за ціною система відбілювання зубів і емалі. Така професійна технологія сьогодні є однією з найбільш затребуваних і найбезпечніших у всьому світі. Максимальна ефективність впливу була досягнута за рахунок оптичних технологій, нешкідливих гелів впливають на тканини зуба.

Стоматологія Ора Про Клінік пропонує послугу відновлення кольору зубів за низькою ціною в Києві і Україні. Центр гарантує високу результативність процедури, яка поверне красу і здоров’я усмішці, а також збереже зубну емаль

Фото відбілювання системою BEYOND за допомогою холодного блакитного світла

Унікальність методики Бейонд – в рівномірному розподілі УФ-випромінювання тільки за рахунок блакитного світла, що робить промені нешкідливими для здоров’я м’яких і твердих зубних тканин. Це дає можливість справлятися з жовтизною і глибоким сірим пігментом на поверхні зубів.

Переваги використання системи

 • Відбілювання зубів Вeyond Рolus – безболісна процедура. Пацієнт не відчуває дискомфорту під час відбілювання.
 • Швидко, всього 36 хвилин. На застосування технології знадобиться всього одну годину в кріслі у стоматолога.
 • Гарантований ефект освітлення до 14 відтінків і більш, при комбінації методик.
 • Чи безпечно для слизової. На ній не з’являються опіки або інші пошкодження, які зазвичай провокують неякісні апарати. Клініка працює виключно з оновленими сертифікованими гелями! І ретельно контролює процес.
 • Зубні ряди висвітлюються до 14 відтінків за забарвленням Віта. Пацієнт самостійно може підібрати ступінь освітлення.
 • Холодний джерело світла має невисоку температуру. Всього 37 градусів. Він неагресивно впливає на поверхню зубів і слизової.

Результат помітний відразу після завершення маніпуляції. І збільшується протягом 24-х годин. Він не залежить від індивідуальних особливостей організму клієнта і зберігає світлий відтінок до 2 років. Процес відбілювання зубів системою Вeyond виконується під суворим наглядом фахівця. Тривалість дії світла регулюється таймером. Підвищення чутливості, дискомфорту і больових відчуттів після завершення маніпуляцій – немає!

Нюанси технології в стоматології і рекомендації лікарів нашого центру Ora Pro Clinic

Для досягнення і підтримки максимального ефекту фахівці клініки поєднують відразу кілька методик:

 • Перший етап – лазерне або фотовибілювання
 • Другий етап – застосування домашніх кап з освітлюючим гелем і фторгелем для закріплення і підтримки результату

Така комбінація найефективніша:

 1. Ви отримуєте хороший результат після відбілювання в кріслі.
 2. Доводите результат в домашніх умовах до бажаного.
 3. Фторування в каппа захищає емаль і насичує мінералами.
 4. Капи підходять для подальшого використання в якості підтримки кольору на багато років.

Домашні маніпуляції допоможуть вам зберегти отриманий пігмент надовго. Лікар Ора Про Клінік проконсультує вас з приводу використання кап і підбере відповідні комплекси.

Основні етапи холодного відбілювання зубів Вeyond

 • Первинна консультація і визначення кольору зубів. Передбачає повний огляд ротової порожнини, розгляд свідчень і результативності методики. Разом з фахівцем клієнт визначає колір на даний момент. Після організаційних питань проводиться гігієнічна чистка від м’якого і твердого нальоту.
 • Підготовка. Встановлюється ретрактор і видаються спеціальні окуляри, які не пропускають блакитне світло. Губи покриваються бальзамом, щоб уникнути пересушування. Десна ізолюється спеціальним захисним гелем а також між зубчиками. Його завдання – захистити м’які тканини від хімічного впливу гелю.
 • Виконання процесу відбілювання. Верхній і нижній ряд покриваються спеціальним гелем Beyond, який далі буде просвічуватися холодним світлом лампи. Спеціальною лампою проводиться відбілювання зубів Бейонд. Здійснюється три підходи з тривалістю в 12 хвилин. Разом 36 хвилин.

Які рекомендації після відбілювання зубів Beyond або Zoom

 1. Близько 5 днів не вживати фарбувальні продукти (вино, кава, чай, все що містить барвники)
 2. Використання кап з фторирующим гелем для відновлення емалі

По завершенню клієнт відразу може побачити результат. Гігієніст дасть індивідуальні рекомендації по догляду та підтримці білого кольору зубів а також дотримання білої дієти. Послуга в центрі в Києві – доступна для кожного. Записатися на консультацію ви зможете онлайн або по телефону, який вказаний на сайті. Менеджери і лікарі центру докладно розкажуть про всі нюанси і представлять актуальний прайс.

Нагадуємо, що консультація у нас безкоштовна!