Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Безболісне видалення зубів мудрості

Головна  /  Хірургія та видалення зубів  /  Безболісне видалення зубів мудрості

Третій моляр, який з’являється набагато пізніше інших, відрізняється великою поліморфно будови. У нього велика кількість і унікальна форма коренів.

Видалення зуба мудрості – поширена операція, яку потрібно проводити за показаннями:

  • Хірурга
  • Ортодонтії
  • Терапевта
  • Ортопеда

Часто вісімка може не турбувати, але бути з індивідуальними особливостями, які призводять до викривлення і порушення зубного ряду.

Таким молярів важко прорізатися, так як в щелепи вже немає для них місця. Це стає причиною псування сусідніх і появи болю, що тягне. Хірургічне видалення зуба мудрості в нашій клініці – безболісна процедура, яка призначається після консультації і 3D-знімка. Під час роботи хірург використовує інноваційне обладнання, що робить операцію швидкої і якісної. Сучасні знеболюючі препарати – безболісною.

Видалення зубів мудрості: ускладнення

Складне видалення зуба мудрості виникає при наявності гострого болю та інших патологіях. Поширені ускладнення, які призводять до неприємних симптомів:

  • перікоронаріте (перикороніт) – запалення ясенного капюшона

Запалення може бути: серозним або гнійним

Викликається попаданням залишків їжі на слизову. Це провокує зростання бактерій, які людина не може прибрати стандартними гігієнічними процедурами. Ознаки перикоронарита: набрякання слизової біля восьмого зубчики; біль при натисканні мовою, їжею або пальцем на цю область; витікання ексудату при будь-якому тиску; тризм (утруднення при відкритті рота), який викликаний запаленням жувальних м’язів.

Безболісне видалення зубів мудрості проводиться тільки після повноцінного лікування. Пацієнту призначаються полоскання і спринцівки протибактеріальними препаратами. Також можуть виписуватися антибіотики і нестероїдні засоби. Якщо заходи не дають ефекту, то краще провести втручання. Воно швидко позбавляє від неприємного запалення. Відвідувач центру швидко відновлюється.

  • Зростання в сторону інших зубчиків.

Під час прорізування вісімка починає впиратися в сусідні моляри. Це супроводжується дискомфортом, скручені «сусідів», розвитком карієсу. Тільки рентгенівський знімок може показати точну ситуацію і стати причиною направлення на видалення кореня зуба мудрості і самого моляра.

Розташування в кістки

Сучасні технології стоматології у вигляді цифрових комп’ютерних томографів дають можливість оцінити стан вісімок. Неправильне розташування – одна з головних патологій, яка впливає на нормальний розвиток. В яких випадках рекомендована операція:

  • Вертикальне розташування. Це правильне і природне положення. Так найлегше виривати моляр і проводити з ним інші маніпуляції. Хірургічне втручання може знадобитися, якщо 8-ка не вписується в ряд або покрита карієсом. В такому випадку проводиться видалення зруйнованого зуба мудрості.
  • Горизонтальний залягання. Характеризується розміщенням разом з корінням в лежачому положенні в яснах. Це призводить до набряку і псування. Імовірність прорізування – нульова. Видалення ретінірованних зубів мудрості – складне. Його проводять практикуючі хірурги.
  • Похиле розміщення. В такому випадку присутня ймовірність правильного виростання, але для цього потрібно постійно контролювати процес. Якщо восьмий зубчики не прорізається, то починає псувати інші і викликати дискомфорт.

Наш центр пропонує безболісне лікування. Одна з популярних послуг – терапія уві сні. Пацієнт перебуває під наркозом і не відчуває втручання. Щоб дізнатися, скільки коштує видалити зуб мудрості, перегляньте прайс на сайті. Клініка веде чесну цінову політику. Відвідувач платить тільки за послугу, без прихованих платежів. Видалення зуба мудрості за конкурентною вартості на Осокорках, Позняках, Русанівці, Лівобережної, Дарниці, Березняках, Харківському – реальність! Записуйтеся на прийом по телефону або в режимі онлайн. Кожному пропонується якісний сервіс, інноваційне обладнання та результативність послуги в Києві.