Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Видалення зубів без болю

Головна  /  Хірургія та видалення зубів  /  Видалення зубів без болю

Видалення зубів в стоматології – процедура, з якою стикаються багато пацієнтів. Направлення на таку маніпуляцію виникає в разі, якщо моляр вже не врятувати (він зруйнований або сильно пошкоджений), необхідно встановити естетичну конструкцію або підготувати ротову порожнину до протезування.

Хірургічне видалення зуба в нашій клініці проводиться досвідченими і практикуючими лікарями хірургами. Наявність сучасного обладнання дозволяє проводити будь-які маніпуляції швидко і безболісно.

Які операції виконує стоматологічний центр на Осокорках

  • Просте і складне видалення зуба недорого. Під час процесу можуть вилучатись коріння, якщо вони також вражені періодонтитом. Все виконується під анестезією, тому пацієнт не відчуває болю, перед процедурою обов’язково обговорити необхідно з доктором варіанти відновлення за допомогою імплантату, так як тільки в такому випадку вам вдасться відновити втрачений зуб
  • Видалення зуба-вісімки без болю. 8-ка починає розвиватися набагато пізніше основного ряду, що часто викликає їх викривлення, неправильне розташування або глибоке залягання. Виривання восьмих молярів, зубів мудрості – поширена завдання, яка якісно проводиться професіоналами центру. При складному видаленні хірурги використовують пьезотом або лазер
  • Видалення ретінірованного зуба. Моляр, який повністю лежить в кістки, може провокувати запалення, сильні болі і розвиток кісти. Виривання зубчики має на увазі втручання, яке дозволяє повністю витягти його з кісткових тканин за допомогою пьезотома. Все проходить безболісно. Якість анестезії на високому рівні, ми використовуємо тільки сертифіковані анестетики.

Стоматологія в своїй практиці застосовує сучасну анестезію. Видалення зуба дитині або дорослому проходить без попереднього введення голки в ясна з знеболюючим препаратом. Якщо планується складне видалення зуба, то рекомендується звернути увагу на послугу терапії в стані медикаментозного сну. Проводиться процедура під наглядом анестезіолога, який контролює процес.

Видалення зуба: особливості

Виривання постійних, корінних і молочних молярів проводиться в спеціально обладнаному кабінеті. За кожним пацієнтом закріплюється хірург. Перед процедурою необхідна обов’язкова діагностика за допомогою рентгенснімка.

Видалення переднього верхнього зуба

Складність цього втручання в тому, що пацієнт отримує також естетичну проблему, але фахівці стоматології Ора Про запропонувати можуть установку імплантату в лунку видаленого зуба.

Методика спрямована не тільки на усунення больового вогнища, а й на відновлення косметичного дефекту. Видалення кореня такого зуба – просте, так як він всього лише один. У лунку легко встановлюється імплантат, тимчасова коронка, колір якої підбирається під колір всього зубного ряду. Екстракція – НЕ травматична і не займає багато часу.

Видалення залишків зуба.

Виконується тільки після рентгена і детальної діагностики, яка допоможе визначити точне число складових, коренів і глибину залягання. Процедура займає 30 хв, за умови якісного знімка. Радіовізіографія Planmeca дає саму точне зображення в такому випадку.

Кожного клієнта веде досвідчений хірург, який підбирає відповідну методику залежно від ситуації. Які ще послуги надає центр своїм відвідувачам:

Видалення зуба вагітним. В такому випадку проводиться повне обстеження, щоб виключити всі ризики. Направлення видається тільки строго за показаннями і при сильному больовому синдромі. В такому випадку втручання рекомендується проводити між 13 і 32 тижнями. У цей період закінчується утворення органів плоду, а імунологічний статус матері поліпшується. В інші терміни також можна провести видалення, але за свідченнями і після узгодження з лікуючим лікарем.

Видалення зуба за конкурентною вартості на Позняках, Лівобережній, Харківському, Осокорках, Дарниці, Русанівці, Березняках – реальність разом з нашим стоматологічним центром. Записатися на прийом ви зможете на сайті або по телефону. Представлені ціни в Києві – доступні для всіх відвідувачів клініки.