Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Імплантація MegaGen

Головна  /  Iмплантація зубів  /  Імплантація MegaGen

ora pro Імплантація Імплантація Мега Джен ( MegaGen, Мегаген ) – це кращі корейські імплантати з конусним з’єднанням і високою площею контакту з кісткою а також унікальною поверхнею Xpeed, яка забезпечує швидшу остеоінтеграцію (приживлюваність).

Південнокорейські імплантати MegaGen (Мегагеи, МЕГАДЖЕН), основні важливі особливості.

 1. Після установки імплантату виготовлення коронки можна починати через 2 місяці.
 2. За рахунок особливостей установки такого імплантату зменшується атрофія кістки і необхідність проведення кісткової пластики.
 3. Рівномірно розподіляється навантаження завдяки різьбленні, що збільшує термін служби штучного кореня з коронкою.
 4. Конусне з’єднання імплантату з абатментом – надійне герметичне з’єднання.
 5. Вартість нижче багатьох Європейських і Американських аналогів, при тому що якість, тип різьблення, поверхня, з’єднання, все залишається на тому ж рівні.

Південнокорейські імплантаті MegaGen

Переваги постановки південнокорейського імплантату Mega Gen в Ора Про Клінік в Києві.

 1. Імплантація Мегаджен (Мегагеи), найнижча вартість під ключ. Завжди при прорахунку і складанні плану лікування просите скласти загальну вартість разом з постійною коронкою, і тимчасової. Для нашої клініки діють оптові ціни від офіційного постачальника в Україні. І головне імплантати сертифіковані в Україні, мають індивідуальний серійний номер. У нас в клініці вартість всіх етапом можна подивитися в таблиці нижче.
 2. Перед операцією обов’язковим етапом доктор проводить комп’ютерну діагностику та моделювання майбутньої операції.

Імплант Ora Pro Clinik

  1. Виготовлення шаблону для точного позиціонування імплантату в щелепи.
 1. Використання aPRF протоколу для збільшення обсягу кістки або додаємо кісткову тканину швейцарського виробника Geistlich Bio Oss
 2. Устаткування клініки Ora Pro Clinic для імплантології – це фізіодіспенсер з подачею фізрозчину і контролем нагрівання Meg Engine, імплантологічний наконечники NSK, Японія. Пьезотом і центрифуга для виготовлення PRF згустків з плазми крові пацієнта.
 3. Ми працюємо з офіційним постачальником і встановлюємо тільки сертифіковані імплантати. Даємо гарантію на імплантацію, і в разі дезінтеграції (відторгнення) проводимо заміну, установку нового, так як виробник виробляє нам безкоштовну заміну. ​​
 4. Досвід роботи хірургів – імплантологів від 10 років.

Що входить у вартість імплантації Mega Gen в стоматології Ора Про Клінік.

 1. У нашій клініці в вартість імпланта включає також вартість його установки, Ви не сплачуєте більше ніяких додаткових платежів, детальний прорахунок дивіться в таблиці нижче.
 2. Ціни на імплантати у нас низькі за рахунок того, що ми працюємо з офіційним представником в Україні безпосередньо.
 3. Консультація і огляд наших імплантологів безкоштовна, Ви завжди можете попросити доктора зробити детальний прорахунок вартості сучетом всіх етапів.