Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Кісткова пластика в стоматології

Головна  /  Iмплантація зубів  /  Кісткова пластика в стоматології

Ora Pro Clinic використовує всі доступні методи для імплантації зубів і кісткової пластики.

Кісткова пластика при імплантації – дієва методика відтворення однойменної кісткової тканини і рішення проблем із зубним рядом. Технологія дає можливість правильно зафіксувати і продовжити термін служби імплантату і протеза. Операція стоматологічного «нарощування» кістки проводиться в зонах, де атрофировался ділянку після видалення моляра або іншого зуба.

Отже для досягнення оптимального обсягу кістки необхідно кілька умов:

  1. Вихідні умови та наявність певного обсягу кісткової тканини, так званий кістковий потенціал, так як немає можливості виростити кістка з «нічого», певні умови все ж повинні бути присутніми.
 1. Наявність білків, клітин, гормонів і факторів росту, за допомогою яких домагаємося хорошого загоєння.
 2. І найважливіше – домогтися проростання судин в нову кісткову тканину, що відбувається завдяки факторам зростання, які виділяються з кров’яного або фибринового згустку.

Кісткова пластика щелеп в центрі Ора Про Клінік виконується за допомогою:

 1. PRF-технології. Процедура передбачає введення в ділянку prf-згустку з власної крові пацієнта після її центрифугування. Такий спосіб відновлює втрачений об’єм і дозволяє провести правильну імплантацію.
 2. Використовуючи штучну кістку, виробництва Швейцарії, Geistlich. Кость змішується з фізіологічним розчином або кров’ю пацієнта і поміщається в область імплантації.

Кісткова пластика в стоматології

Показання для проведення втручання:

 • Дефіцит кісткової тканини. Особливо яскраво це проявляється на верхній щелепі, так як вона має пористу структуру, більш пориста і сильніше схильна до атрофії. Кісткова пластика верхньої щелепи – дуже часта процедура при проведенні імплантації зубів.
 • Труднощі під час імплантації. Рішення проблеми – проведення PRF-маніпуляції. Вона може відкласти процедуру на півтора-два місяці
 • Після видалення зубів, для запобігання атрофії кістки.

Кісткова пластика за допомогою PRF

Матеріал – це аутоматрікс, який отримують з крові багатої тромбоцитами. Для цього вона поміщається в центрифугу і розкручується на великій швидкості для відділення плазми. Відцентрифуговувати згусток, як основа використовується для виготовлення фибриновой мембрани, адже саме вона відповідає за відновлення зростання м’яких тканин. Лейкоцити і фактори росту ендотелію судин сприяють швидкому загоєнню і реабілітації хворого при кістковій пластиці, загоєнню ясна.

Методика проведення

 • Забір крові у пацієнта в пробірку з допомогою спеціальних інструментів, венозних аплікаторів і метеликів.

Імплантація зубів

 • Згусток помещаеться в бокс для aPRF для спресовіванія і отжіманіея в плоску мембрану протягом 5 хв.
 • Пробірка з кров’ю поміщається в центрифугу і на певних оборотах протягом 3-5 хвилин ми отримуємо готовий матеріал-згусток.

Після отримання готової мембрани її можна використовувати за показаннями, а саме:

 • Після видалення зубів
 • При пересадці і пластиці ясна
 • При пересадці кістки
 • При нарощуванні кістки в області гайморових пазух (синус-ліфтинг)
 • При закритті кісткових дефектів пародонта
 • При загоєнні слизовій оболонці порожнини рота

Висококваліфіковані фахівці центру підлаштовують мембрану під індивідуальні особливості ряду. Вона вшиваються або проходить інші видозміни. Використовуючи таку методику, Ора Про Клінік знижує частоту прийому біохімічних добавок. Етапи виготовлення підстави для сучасної кісткової пластики зубів:

 • Забор кров’яного матеріалу у клієнта
 • Центрифугування в пробірках, поміщених в спеціальний апарат
 • Відділення отриманого згустку (плазми)
 • Витримка в боксі для отримання потрібної товщини

Показання до застосування:

 • Виправлення складних пародонтальних дефектів
 • Трансплантація тканинної основи
 • Кісткова пластика нижньої і верхньої щелепи
 • Загоєння ран і заповнення лунок після видалення зубів

Стоматологія дає можливість здійснити установку мембрани і відразу зафіксувати імплантат. Проводиться процедура під наглядом хірурга і його асистента. Такий варіант можливий при відсутності ускладнень, запалень і хронічних захворювань.

Кісткова пластика за доступною ціною в Києві – безболісна послуга з швидкою реабілітацією. Клієнт обов’язково проходить ряд обстежень і консультацій, які дозволяють оцінити масштаби ситуації. Досвідчені стоматологи в Києві закріплюються за кожним відвідувачем клініки. Спеціаліст завжди залишається на зв’язку з вами.

Кісткова пластика нижньої і верхньої щелепи за доступною ціною в Києві на Позняках, Осокорках, Березняках, Харківському, Чавдар, Русанівці, Дарниці, Лівобережної – можливість повернути здоров’я зубів і відновити відсутні зуби. Ціни дивіться у відповідному розділі сайту.