Використання лазера в стоматології досягло високого рівня.
На сьогоднішній день ми в нашій клініці використовуємо лазер бо:
-
- Це менш травматично (в деяких випадках);
- Акуратність в роботі, так як область операції не кровоточить (у лазера є властивість коагулювати ділянку слизової, де він застосовується);
- Швидкість роботи трохи вище ніж робота скальпелем (тим більше коли мова йде про діток);
- Мінімальний ризик травмування або пошкодження судин;
- Часто, відсутність необхідності накладати шов.
Хочемо розвіяти деякі міфи про лазерної хірургії. Багато клініки пишуть про лазерної імплантації або ще щось подібне. Все це не зовсім так …
Насправді лазерний промінь високої потужності просто розсікає тканини. А саме ясна або слизову.
Лазером ні в якому разі на високій потужності не можна працювати з кістковими структурами, так як є ризик виникнення остеомієліту в цій області або пошкодження кісткових піків.
Тому говорячи про лазерної імплантації, насправді лазером проводиться лише розріз слизової, а сама імплантація класичним способом.
Наші досвідчені лікарі не радять пацієнтам вибирати яким чином проводити хірургію, а вважають, що самі умови диктують методику проведення. У деяких випадках можна провести хірургічне втручання за допомогою лазера, а дуже часто використання скальпеля дасть набагато кращий результат, прискорить загоєння і запобіжить утворенню рубця, якщо мова йде про естетично-значущої зоні.
Тому лазером на високій потужності можна працювати лише на м’яких тканинах!
Відповідно лазерна імплантація це лише розріз за допомогою лазера, а імплантат встановлюють стандартним протоколом!
Які маніпуляції все ж часто проводять з використанням лазерного променя:
- Пластика вуздечки губи (це найчастіша процедура)
- Пластика вуздечки язика
- Проведення розрізу при нескладної імплантації зубів
- Висічення папілом або інших новоутворень слизової.
Як працює стоматологічний хірургічний лазер.
Лазер являє собою невеликий апарат, який передає потужний інтенсивний імпульс на спеціальний наконечник-рукоятку, в який встановлено діодні волокно для передачі лазерної енергії. Лазерний імпульс передається по волокну на його кінчик, яким доктор торкаючись до м’яких тканин проводить розсічення. Процес розрізання або розсічення відбувається одночасно з коагуляцією за рахунок нагрівання тканинних клітин і випаровування рідини в них. Найсучаснішими вважаються діодні лазери.
Стоматологія Ora Pro Clinic використовує лазер для хірургічних маніпуляцій як у дорослих так і у дітей. Переваги методики очевидні.
Нагадуємо консультація у нас безкоштовна!