Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Нові технології в стоматології

Головна  /  Послуги  /  Нові технології в стоматології

Нові технології в стоматології від клініки Ora Pro Clinic

Сучасна стоматологія більше не асоціюється з болем і неприємним звуком бормашини. Методи, які використовує наша клініка, дають можливість швидко і з комфортом діагностувати і вирішувати проблеми порожнини рота. Інноваційні технології в стоматології – це поєднання унікального обладнання та актуальних розробок, які виводять медицину на високий рівень. Лікарі центру йдуть в ногу з прогресом, пропонуючи якісний сервіс, який гарантує результат.

Передові технології стоматології: послуги

Застосування сучасних методик спрощує і прискорює лікування, роблячи його безболісним. Останні тенденції в світовій практиці, які використовуються в клініці:

Ін’єкції гіалуронової кислоти в ясна

Уколи з «гіалуронка», яка присутня в організмі кожної людини, – ефективний спосіб корекції і відновлення м’яких і твердих тканин зубного ряду. Нововведення в стоматології з препаратом застосовуються в наступних напрямках:

 • Терапія. Пародонтоз і карієс часто призводять до ускладнень, які дратують слизову. Уколи знімають запалення, усуваючи його подальше поширення. Кислота стимулює регенераційні властивості навколозубних і кісткових тканин. Правильна гігієна в комплексі забезпечує швидке загоєння і утворення здорових судин.
 • Хірургія. Гіалуронка знімає набряклість і болі після хірургічного втручання. Така інновація в стоматології служить природним бар’єром для миттєвої регенерації пошкоджених зон.
 • Імплантація. Протизапальну дію уколу дає можливість встановлювати імпланти з мінімальними ускладненнями і набряками.
 • Пародонтологія. Препарат має протибактерійні властивості, тому усуває мікроорганізми, які викликають кровоточивість і запалення ясенного краю.

Практичне застосування призначається пацієнту виключно доктором після огляду. Процедура є безболісною. Клієнт не відчуває дискомфорту і неприємних відчуттів.

Цифровий зліпок зубів

Традиційний відбиток вимагає уважності не тільки доктора, але і хворого. Він часто викликає неприємні симптоми у вигляді нудоти, підвищеного слиновиділення і іншого дискомфорту. Підсумок – неточний зліпок, який не дозволяє правильно залити діагностичну модель техніку і визначити індивідуальні особливості зуба і щелепи.

Фахівці використовують сучасні стоматологічні технології у вигляді сканера, який видає 3D-знімок. Переваги методики:

 • Процедура не передбачає використання відбиткових матеріалів. Стоматолог прикладає сканер до молярів і робить знімок, який виводиться на екран.
 • Метод не передбачає відхилень. Інструменти гарантують високу якість і точність моделі.
 • Дії займають кілька хвилин. Немає необхідності проводити повторне дослідження.

За результатами сканування створюється точна модель щелепи в зуботехнічній лабораторії. Нове в стоматології протезування дало можливість якісно виготовляти коронки і вкладки, а також вініри і люмініри. Процес відповідає кращим світовим медичним вимогам.

Плазмоліфтінг

Запорука гарної посмішки – не тільки світлий ряд, але і блідо-рожева ясна без запалень і синців. Оновлення тканин – складна проблема, яка раніше вимагала великих зусиль і фінансових вкладень. Плазмоліфтінг – передовий метод, який зберігає околозубной зону здоровою.

Особливість процесу в тому, що для отримання ін’єкції використовується кров пацієнта. Вона міститься в центрифугу, де відбувається процес розподілу на фракції. Після – вводиться ін’єкція в уражену ділянку, створюючи природний бар’єр для мікроорганізмів. Нове в стоматологіівосстановленія ясен дозволило досягти наступного:

 • Зниження кровоточивості відразу після першого сеансу;
 • Зміцнення зубів і профілактика розхитування зубного ряду;
 • Спрощення приживлення імплантатів;
 • Зниження набряклості і різкого неприємного запаху;
 • Відновлення природного кольору ясен;
 • Загоєння лунок після видалення молярів і зубів мудрості.

Уколи плазмоліфтінга – безболісні і виконуються в кабінетеврача. Розкручування крові в центрифузі осуществляеться відразу при пацієнті.

Стерилізація щелепи озоном

Нові технології відновлення зубовний обійшли стороною і медикаментозну терапію. У центрі вона оновлена ​​завдяки інноваційному приладу, який діє як антибіотик. Озонотерапія передбачає виділення атомарного кисню, який має виражені окисними характеристиками. Така методика використовується через бактерицидних та імуномодулюючих і протизапальних властивостей

Озонування – не викликає звикання і абсолютно нешкідливо для організму. Воно підходить навіть дітям. У яких випадках ви можете скористатися послугою озонування:

 • Профілактика карієсу.
 • Лікування кореневих каналів.
 • Стерилізація ротової порожнини перед пломбуванням.
 • Терапія слизової.
 • Продовження терміну служби протезів.
 • Підготовка до хірургічного втручання.
 • Зміцнення імунітету.

Озонотерапія знищує бактерії без шкоди для організму. Дифузія дозволяє речовині глибоко проникати всередину м’яких і твердих тканин.

Впровадження новітніх технологій імплантації та лікування зубів

Стоматологічний центр регулярно втілює актуальні розробки, виводячи сервіс і якість послуг на високий рівень. Відвідувач самостійно вибирає процедури за рекомендацією лікаря. За всіма клієнтами закріплюється доктор, який підбирає і складає індивідуальний план лікування.

Наша клініка пропонує послуги європейського рівня і доступні ціни. Нове в дитячій і дорослій стоматологіі- це оновлене обладнання, кваліфіковані фахівці та уважне ставлення до клієнта. Такий підхід гарантує довговічний результат у вигляді здорової посмішки.