Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Хірургічний шаблон для імплантації зубів

Головна  /  Нові технології в стоматології  /  Хірургічний шаблон для імплантації зубів

Відео імплантації зубів

Використання шаблону для зубів

На сьогоднішній день поставити імплантат після видалення зуба стало рутинною процедурою. Стоматологія досягла такого рівня, що ми вже знаємо як наростити кістку, поставити імплантат, що б він прижився і виготовити новий зуб. Правильне положення і позиціонування імпланта – це дуже важливий етап для подальшого його функціонування! Давайте розберемо чому.

Індивідуальний шаблон для постановки імплантату – це полімерна каппа з упаяними гільзами, які задають напрямок для правильного введення імплантату.

Які переваги імплантації зубів за шаблоном:

  1. Травматичність операції набагато знижена </ li>
  2. Прискорює саму процедуру імплантації
  3. Дає можливість правильно розташувати імплантат по відношенню до сусідніх зубах, коріння зубів, а також по відношенню до сусідніх імплантатів
  4. При установці декількох імплантатів дозволяє розташувати їх на правильному відстані один від одного, що в подальшому дасть можливість виготовити правильні коронки

Етапи операції і виготовлення шаблонів для імплантації:

  1. 3 D знімок, проведення КТ (комп’ютерної томографії). Ми довіряємо професійним апаратам Planmeca ( Фінляндія).

2.Доктор в програмі проводить позіціонорованіе, розташування на 3D знімку, на моделе. Правильно розташовані на знімку імплантати служать для правильного виготовлення шаблону. Відправляє файл в лабораторію, щоб надрукувати тестову на 3-D принтері.

3.В лабораторії відбувається друк конструкції на 3-D принтері.

4.Шаблон встановлюється в порожнину рота і лікар проводить операцію.

Ціна шаблону для імплантації

Вартість шаблонів невисока в порівнянні з вартістю імплантатів.