Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Ін’єкція плазми для лікування ясен

Головна  /  Нові технології в стоматології  /  Ін’єкція плазми для лікування ясен

Плазмоліфтінг, зміцнення ясен при пародонтіте.
Уколи в ясна при пародонтозі.

М’які оклозубние тканини – одна зі складових здоровою і красивою посмішки. Plasmolifting в стоматології – передова методика, яка позбавляє від таких захворювань як гінгівіт, пародонтоз, пародонтит. Ін’єкційна терапія зміцнює ясна, захищаючи зуби від розхитування і їх передчасної втрати.

Стоматологія Ора Про Клінік надає послугу плазмоліфтінга ясен. У м’які тканини пацієнта вводиться тромбоцитарная плазма, яка береться безпосередньо з власної крові пацієнта. Процедура – безболісна і комфортна. Результат помітний вже відразу після першого введення.

Плазмоліфтінг в стоматології: ефект

Раніше не існувало методики укреленіе ясна за допомогою плазми, але зараз це абсолютно доступноі недорого.

Переваги, які ви зможете отримати відразу після застосування сучасного методу терапії Plasmolifting:

 • Усунення кровоточивості ясенного краю;
 • Зміцнення кишені, що захистить моляри від розхитування;
 • Швидке приживлення імплантів, зменшення ризику їх відторгнення;
 • Усунення неприємного запаху, що характерно для пацієнтів, хворих на туберкульоз гінгівітом і пародонтоз;
 • Регенерація тканин, відновлення природного кольору і форми ясна;
 • Профілактика хронічних хвороб;
 • Швидке загоєння після видалення зубів.

Ін’єкція плазми для лікування ясен – ефективна терапія, вартість якої доступна для кожного. У нашій клініці використовується сучасне обладнання, що гарантує правильне відділення плазми від крові.

Принцип технології

Для здійснення процесу знадобиться не більше 100 мл крові пацієнта. Забір здійснюється з вени і абсолютно безболісно. Для кожного клієнта призначений окремий стерильний набір. Пробірка відрізняється унікальним внутрішнім напиленням і поміщається в спеціальну центрифугу. Вона розкручує забірний матеріал на високій швидкості, що сприяє його поділу на фракції.
Під час процесу від крові відділяється плазма. Вона збагачена тромбоцитами. Маса вводиться безпосередньо в проблемні ділянки, збагачуючи і відновлюючи слизову. Представлена ​​технологія також здатна усунути незначні ясенні дефекти.

Плазмоліфтінг ясен в Києві – процедура, яка виконується окремо або в комплексі. Технологія використовується спільно з кістковою пластикою або під час установки імплантів, покращуючи стимуляцію швидкого приживлення. Чому ін’єкційний підхід застосовується комплексно:

 • Зниження запалень при будь-яких втручань
 • Підвищення імунітету
 • Поліпшення обміну речовин в порожнині рота
 • Відновлення здоров’я м’яких тканин
 • Поліпшення кровообігу

Проблемні зони слизової моментально реагують на введення. Результат помітний вже після першого уколу. Лікарі в Києві проведуть детальне обстеження ротової порожнини, щоб підібрати індивідуальний план.

Лікування ясен уколами за низькою ціною в Києві, яка конкурентна на ринку -сучасний підхід усунення дефектів і порушень слизової. Процедура – швидка, без дискомфортних відчуттів. Якщо ви сильно хвилюєтеся, можна скористатися послугою комп’ютерної анестезії. Записуйтеся на прийом в стоматологію на Позняках, Осокорках, Дарниці, Русанівці, Березняках, Чавдар заздалегідь онлайн або по телефону, який вказаний на сайті. Наша стоматологія професійно підходить до питань лікування.

Консультація у нас безкоштовна!