Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування зубів під мікроскопом

Головна  /  Нові технології в стоматології  /  Лікування зубів під мікроскопом

Ендодонтія під мікроскопом в Києві – ефективна технологія, яка покращує результат лікування в кілька разів. Потужні оптичні системи, які використовує Ора Про Клінік, дають можливість професійно підійти до питання і виявити навіть самі приховані патології і дефекти. Проведення складних маніпуляцій з використанням сучасного обладнання спрощується, так як фахівець без проблем зможе розглянути навіть найдрібніші деталі: залишки кореневих пломб, відколи, частини ортопедичних конструкцій.

Лікарі стоматології – практикуючі фахівці, які уважно ставляться до кожного пацієнта. Умови в центрі дозволяють виконувати навіть найскладніші маніпуляції з максимальним результатом і гарантією ефективності.

Лікування зубів під мікроскопом: як проводиться

Представлений підхід дає можливість не тільки спростити терапію, але і надає наступні переваги:

 • Спрощення діагностики з меншою кількістю знімків ротової порожнини;
 • Проведення точного обстеження, виявлення навіть самих прихованих патологій;
 • Гарантія якості і довговічності.

Ендодонтист або ендодонт, що також вірно -доктор що займається лікуванням кореневих каналів в Києві і використовує сучасне обладнання та збільшення. Послуга передбачає виконання дій пацієнтові, який знаходиться в кріслі в лежачому положенні. Спеціаліст розташовується за головою клієнта. Весь процес він регулює, вдивляючись в спеціальні збільшувальні окуляри. Прилад дбайливо фіксує всі деталі за допомогою вбудованих камер.

Технологія дає можливість оцінювати поточний стан і все те, що робить лікар. Інформація та знімки зберігаються в електронному кабінеті клієнта. Вони можуть використовуватися для подальшого лікування.

Доктор сам визначить необхідність використовувати метод збільшення, бінокуляри або мікроскоп.

Терапія і реставрація з дентальним збільшенням і фокусом – новий, але популярний підхід. Ора Про Клінік гарантує її ефективність, так як точність забезпечена розширеним функціоналом обладнання.

Лікування каналів зубів під мікроскопом

Послуги, для яких підійде представлена ​​методика:

 • Обробка, чистка, пломбування каналів;
 • Усунення карієсу;
 • Створення ортопедичних конструкцій, які точно будуть підходити і відповідати щелепного ряду;
 • Відновлення слизової;
 • Усунення гранульом і кісти.

Пломбування під мікроскопом

Установка пломби – популярна процедура, яка має на увазі попередню підготовку і очищення. Наявність апаратів з потужною фокусуванням в клініці Києва дозволяє виконувати пломбування з високою точністю.

 • Лікар видаляє всі пошкоджені і інфіковані тверді тканини;
 • Проводиться точне визначення прихованих відгалужень, дефектів і тріщин;
 • Препарування здійснюється з максимальним збереженням здорової частини;
 • Канали повністю заповнюються матеріалом, гарантується максимальна герметичність.

Ризик відторгнення пломби – мінімальний, так як фахівці використовують якісні матеріали та професійно підходять до завдання.

Лікування пульпіту під мікроскопом

Максимальне збільшення зображення дозволяє правильно оцінити стан. Терапія пульпіту проводиться наступним чином:

 • Видалення пульпи з тіла зуба;
 • Промивання й дезинфекцію каналів;
 • Герметична консервація.

Головний плюс апарату в тому, що він збільшує область маніпуляції в 25 разів. Це виключає ризик пропустити відгалуження, що може привести до подальшого поширення інфекції.

Лікування кісти зуба під мікроскопом

Процес виконує доктор і його асистент. Спочатку відбувається розсвердлювання ураженої зони для того, щоб весь вміст вийшло назовні. Далі проводиться хороша промивка протимікробними препаратами для повної дезінфекції. Засоби, які використовуються, роз’їдають оболонку кісти, повністю її руйнуючи.

Очищена порожнина заповнюється фиксационной масою, яка провокує зростання оновленої кісткової тканини. Далі виконується консервація. Технологія гарантує 100% результат. Через півроку на контрольному обстеженні підтверджується той факт, що новоутворень не виявлено.

Записуйтеся на первинну консультацію онлайн або по телефону, який вказаний на сайті!