Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Ортодонтія, виправлення прикусу

Головна  /  Послуги  /  Ортодонтія, виправлення прикусу

Ортодонтія

Неправильний прикус і інші зубощелепної аномалії вирішуються ортодонтической стоматологією. Сучасні методи лікування дають можливість кожному обзавестися красивою і здоровою посмішкою. Ортодонтичні послуги нашої клініки – це широкий спектр діагностичних і профілактичних дій, які дають можливість:

 • Вчасно визначити аномалію щелепи і зубного ряду.
 • Усунути проблему і нормалізувати всі функції зубощелепної системи.
 • Запобігти наслідки, які викликають порушення.

Наші фахівці індивідуально підбирають ефективне лікування для дорослих і дітей. Виправлення прикусу проходить з мінімізацією дискомфорту і неприємних відчуттів. Результат досягається завдяки спільній роботі ортодонта, хірурга, терапевта і пародонтолога.

Виправлення прикусу у стоматології: варіанти лікування

Вирівнювання зубного ряду, як і виправлення прикусу дитині або дорослому, починається з підготовчого етапу:

 • Огляд і консультація ортодонта.
 • Діагностика сучасними стоматологічними методами.
 • Зняття відбитка зубного ряду для виготовлення демонстраційної діагностичної моделі для наочного розрахунку і розробки плану подальших дій.

Перед установкою вирівнює брекет-системи пацієнт проходить обов’язкову санацію порожнини рота і гігієнічну чистку.

Виправлення прикусу дорослим і дітям ґрунтується на використанні наступних вирівнюють систем:

 • Брекети
 • Пластинки (знімні і для постійного носіння)
 • Капи (елайнери, еластопозіціонери)
 • Трейнери

У запущених ситуаціях незалежно від віку пацієнта здійснюється хірургічне виправлення прикусу з подальшою реабілітацією. Сучасні апарати, практикуючі лікарі та застосування інноваційних підходів – гарантія якісного результату.

Ортодонтичні послуги: установка вирівнюючих брекет систем

Усунути ортодонтические проблеми можна за допомогою спеціальних систем. Кожна з них підбирається лікарем індивідуально згідно анатомічним особливостям:

Брекети

Відносяться до категорії незнімної конструкції, яка потребує періодичного корекції для подальшого вирівнювання. У клініці Ora Pro Clinic ви зможете встановити брекети з наступною класифікацією

за способом кріплення дуги:

 • самолігуючі безлігатурні;
 • лігатурні.

за матеріалом основи:

 • керамічні;
 • металеві;
 • сапфірові.

за способом фіксації до зубів:

 • вестибулярні для зовнішньої установки;
 • і лінгвальні для внутрішнього кріплення.

Така система використовується для усунення стандартних порушень і виправлення дистального прикусу. Підбираються вони індивідуально після консультації. Лікар зорієнтує за цінами, запропонує оптимальний варіант. Після носіння пацієнт повинен пройти ретенційний період, щоб зафіксувати результат. У цей час встановлюється капа або фіксує дріт (ретейнер). Встановлювати брекети найкраще підліткам. Носка системи призначається незалежно від віку, тому підходить дорослим і дітям.

елайнери

Такий спосіб усунути дефекти підходить всім людям після того, як сформується постійний прикус. Ця методика призначається тільки за специфічними показниками, які передбачають естетичні міркування. Елайнери – прозорі і непомітні капи, які потрібно знімати під час їжі і гігієнічних процедур. Вони здатні виправити лише незначні зміни і відхилення прикусу і зубів.

Для дитини такий варіант не підійде. Представлений апарат комфортний у використанні. До нього швидко звикаєш, під час шкарпетки не виникає дискомфорту.

Трейнери

Виправлення прикусу капою (трейнери) призначається при незначних щелепних аномаліях. Після діагностики доктор підбере установку відповідної жорсткості з цільовим призначенням. Апарат – знімний, підходить дітям і дорослим.

Пластини і апарати

Виправлення прикусу пластинами можливо дітям до 12 років. Конструкція легко знімається на час прийому їжі і гігієнічних процедур. Установка надає допомогу при незначних відхиленнях. Фахівці нашої клініки підбирають конструкцію під конкретну ситуацію, грунтуючись на показаннях діагностики та професійному погляді колег.

Вирівнювання зубів в Києві: ціна, співпраця з клінікою

Вартість послуги ортодонта і процедур залежить не тільки від ситуації, але і від наступних характеристик:

 • Тип конструкції або апарату
 • Матеріал підстави
 • Довгостроковість лікування
 • Додаткові елементи для переміщення зубів

Доктор відразу після діагностики надає план лікування. Співпраця з фахівцями не передбачає прихованих і додаткових платежів. Ви завжди знаєте, за що платите. Для проведення всіх маніпуляцій використовується інноваційне обладнання та якісні матеріали, виробництва Німеччини та США, які гарантують довгостроковий результат. Практикуючі лікарі постійно вдосконалюють свій рівень, навчаючись у кращих фахівців Європи

Виправлення прикусу за доступною ціною – заслуга власної зуботехнічної лабораторії. Вона дає можливість швидко виготовляти ортодонтические конструкції і виконувати ряд обслуговуючих робіт. Комплексний міждисциплінарний підхід наших докторів забезпечить здорову і гарну посмішку – це реальність разом з нами!