Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Встановлення брекет-систем

Головна  /  Ортодонтія, виправлення прикусу  /  Встановлення брекет-систем

Установка брекет-систем.

Де поставити брекети на зуби?

Неправильний прикус, серйозні викривлення зубного ряду і інші ортодонтичні дефекти виправляються установкою брекетів або інших ортодонтичних систем.

Сучасні вирівнюють системи гарантують хороший результат і високу ефективність. Представлені комплекси встановлюються дітям і дорослим незалежно від віку. Їх наявність ніяк не відбивається на життєдіяльності пацієнтів.

 1. Брекети на зуби – це ознака того, що людина стежить за собою і своїм здоров’ям. Дуже багато заможних пацієнти носять брекет-системи і не соромляться фіксувати металеві брекети. При цьому широко посміхаються і ведуть звичайний спосіб життя.
 2. Мало того нерівні зуби набагато сильніше спотворюють і псують посмішку людини, ніж вирівнюють системи.
 3. При регулярному догляді, чищення і заміну гумок посмішка в брекетах виглядає чудово. До того ж сучасні елементи конструкцій вже давно виглядати ледь помітно, вони маленьких розмірів, напівпрозорі і максимально відповідають кольору емалі.
 4. Також виправити нерівні зуби можна поставивши лінгвальні (внутрішні) брекети. Вони кріпляться до зубів зсередини їх зовсім не видно під час посмішки.

Стоматологія Ора Про Клінік допоможе вам вибрати і поставити брекети в Києві недорого. Консультації фахівців, робота з практикуючими лікарями і обладнання високої якості дозволять за невеликий період повернути красу і здоров’я посмішки. Різноманітність систем в наявності дає можливість виправити дефекти без естетичного шкоди.

Брекети в Києві: в яких випадках вони потрібні?

Які показання для брекет-систем?

 • Нерівні зуби;
 • Неправильне змикання (неправильний прикус);
 • Зовнішні ознаки неправильного росту щелепи верхньої або нижньої;
 • Перед протезуванням зубів у людей, коли змістилися зуби в слідстві видалення.

Несмиканія, нерівності та інші патології зустрічаються практично у кожної дитини. Своєчасна установка брекет-систем має такі переваги:

 • Скорочення терміну шкарпетки ортодонтичних апаратів. Чим раніше буде діагностовано патологія, тим менше часу буде витрачено на її виправлення.
 • Позбавлення від проблем з щелепою в майбутньому. Фіксація брекетів – не тільки рішення в ситуації, що склалася, але і профілактична міра, яка допомагає уникнути серйозних порушень в більш зрілому віці.
 • Зниження емоційного навантаження. Більшість коректорів помітні на щелепи, що може породжувати дискомфорт і сором. Раннє вирівнювання допомагає швидше адаптуватися до ситуації.

Як працюють брекет-системи?

Установка і фіксація дорослих брекет-систем.

Установка дитячих брекетів.

Ортодонт на консультації проведе не тільки повний огляд і діагностику, а й оцінить ваш випадок. Постійне відвідування фахівців Ора Про Клінік в Києві на Осокорках, Русанівці, Березняках, Дарниці, Лівобережної, Позняках – гарантія швидкого лікування і відновлення.

Сучасний брекет має паз для приміщення дуги, а також певний кут нахилу по відношенню до зуба. Таким чином це досить складна маленька конструкція, яка має дуже великі можливості.

Тільки ортодонт вміє правильно фіксувати брекети на зовнішню або внутрішню поверхню зубів. І з’єднує їх спеціальної дротом – дугою. Дуга вигнута у формі еліпса має пам’ять форми і тягне повільно зуби з зафіксованими скобами в правильний напрямок.

Ціна на брекети в клініці невисока, особливо в період акцій. Дивіться в розділі ціни.

Щомісяця або в встановлені ортодонтом терміни пацієнт приходить корекції і заміни дуг, які коштують недорого. Сила переміщення зубів дуже слабка але постійна, тому процес проходить без болю.

Види дорослих брекет-систем. Види дитячих брекет-систем

Класифікація здійснюється за такими параметрами: спосіб кріплення, місце фіксації, матеріал підстави. Всі брекети різні за ціною і впливу. Всі види і класифікація брекет систем, які використовують ортодонти для виправлення прикусу описані нижче:

1. Спосіб кріплення і розташування: зовнішні або внутрішні

За цим параметром визначається два типи видимі, що кріпляться на видимій поверхні зуба і невидимі, ті що всередині. Тільки ортодонт зможе визначити той варіант, який підбирається під випадок пацієнта. Лінгвальні брекети. Встановлюються на внутрішній стороні зубів, непомітні під час розмови або посмішки. Підходить такий апарат тим, у кого немає серйозних відхилень. Установка внутрішніх брекетів може виконуватися як в ранньому, так і зрілому віці. Термін їх використання – тривалий, так як ефективність знижується за рахунок розміщення.

2.Конструкція: лігатурні и безлігатурні (самолігуючі)

Дуга утрімується с помощью гумок (лігатур) або без них.

Ціна в Україні – доступна, срок носіння – короткий, а результат – прекрасний. Металеві самолігуючі брекети. Відрізняються естетичний Зовнішній вигляд. Вбудовування дуги здійснюється за помощью засувок, засувок або кліпс. За ними легко доглядаті, так як конструкція НЕ предполагает наявність лігатур.

3.Матеріал виготовлення

Металеві, керамічні, сапфірові (прозорі), даже пластикові.

Металеві. Міцні та Надійні прилади. Ора Про Клінік предлагает лінгвальні брекети за низьких ціною в Україні з тефлоновим покриття. На дугу наноситися біле напилення, через что вона НЕ впадає в очі.

Пластикові брекети. Вестибулярної системи, яка віробляється з гіпоалергенної пластмаси. Відтінок замків підбірається під тон зубів, тому смороду практично непомітні. Вімагають такого ж догляд, як и інші апарати. Єдина відмінність – необходимо буті Обережним, так як прістосування можна легко пошкодіті.

Керамічні брекети. Для їх виготовлення фахівці застосовують унікальну стоматологічну кераміку вісокої якості. Ее тон відповідає відтінку емалі, что Робить ее непомітною. Установка керамічніх брекетів рекомендована даже в самих запущених сітуаціях. Смороду справляються з усіма дефектами порівняно за короткий период часу.

Сапфірові брекети. Мають високі естетичні характеристиками. Штучні сапфіри переливаються при впливі освітлення. Це робить їх яскравими і прозорими. Сьогодні вони вважаються стильною прикрасою. Користуються популярністю серед підлітків.

Комбіновані варіанти. Брекет-системи з різними вставками. Наприклад, в зоні посмішки може розташовуватися кераміка, пластик або сапфір, а на жувальних ділянках – метал. Стоматологія робить унікальні комбінації для своїх клієнтів.

Все конструкції виглядають по-різному. Пацієнт зможе вибрати пристосування, які будуть поєднувати в собі ефект вирівнювання і прикраси одночасно. У будь-якому випадку необхідно розуміти, що брекети для зубів – тимчасовий захід, яка в майбутньому подарує вам красиву, рівну і здорову усмішку!

Ортодонтичне лікування. Етапи.

Найбільш вдалий час для корекції зубного ряду – раннє дитинство. Якщо не вдалося встановити брекети дітям, то не поспішайте засмучуватися. Сучасні технології центру дозволяють виправляти дефекти в будь-якому віці. Процес – тривалий і складається з декількох етапів.

Діагностика прикусу

Перед початком маніпуляцій потрібно переконатися в тому, що всі зуби і ясна – здорові. Також рекомендується усунути карієс і зняти м’які і тверді відкладення. Стоматолог-терапевт і ортодонт на першій консультації зможуть відразу оцінити стан і скласти план подальшої терапії. Діагностика складається з наступних підходів:

 • Виготовлення знімків – телерентгенограмм і ортопантомограми
 • Створення знімків особи і щелепи для порівняння
 • Виготовлення відбитків та зліпків
 • артикуляційний дослідження

Професійний підхід і унікальне обладнання дають можливість проводити повне діагностичне обстеження. У складних ситуаціях це може зайняти до тижня, а в стандартних – кілька годин. Віртуальне моделювання результату допомагає пацієнтові оцінити необхідність лікування.

Підготовка до постановки системи

Перед сеансом клієнту потрібно прийти ситим, щоб знизити слиновиділення. Лікар самостійно готується до процедури, вибираючи відповідний елемент фіксації. Брекети повинні бути точно встановлені. Зрушення на кілька міліметрів може призвести до подальших патологій. Закріплення через капу гарантує точну відповідність плану лікування.

Установка брекет-системи: етапи

Фіксація брекетів займає близько 1,5-2 години. Спочатку виконується професійна чистка зубів. Далі зуби промиваються, висушуються і протравливаются. Після – йде повторне промивання і сушіння. На поверхню емалі наноситься праймер, а потім адгезив (клей, який дає можливість все зафіксувати).

Слідом черзі виконується фіксація. Сучасні технології захищають емаль від розвитку карієсу під дугою.

По закінченню вам доведеться адаптуватися до системи в роті, що відбувається за кілька днів. Бажано виключити з раціону занадто тверді продукти, щоб не пошкодити комплекс. Стоматолог детально розповість про відхід і особливості чистки. Весь період носіння необхідно спостерігатися у лікаря.

Вартість установки брекетів

Стоматологія в Києві пропонує вигідну вартість на всі види систем і безлігатурні брекети. Повний прайс вказано на сайті або ви можете проконсультуватися з менеджером стоматологічного центру. Відвідувачі завжди знають, за що вони платят.По необхідності доктор надасть Вам повний план-лікування.

Записатися на прийом ви зможете по телефону або онлайн на сайті.

Ціна брекет-систем, скільки коштує поставити брекети в Києві на Позняках, Осокорках, Харківському, Русанівці, Березняках, Лівобережною, Дарниці

Поставити брекети на одну щелепу, ціна?

Стоімомть вказана на сторінці вгорі, а також в розділі ціни .

Запишіться на детальну консультацію!