Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Протезування зубів

Головна  /  Послуги  /  Протезування зубів

Протезування зубів – це спосіб відновлення, як одиничного зуба, його анатомії і форми, так і цілого зубного ряду або його частини.

Сучасне протезування є недорогим способом лікування, так як види протезних конструкцій можуть сильно відрізнятися. І пацієнт завжди зможе вибрати оптимальну вартість і якість для себе. Але найважливіше те, що протезування зубів не можна відкладати через незворотних процесів, які відбуваються після видалення зубів.

Стоматологічні центри та клініки ортопедичної стоматології сучасного рівня недорого можуть запропонувати різні варіанти протезних конструкцій. Сучасні технології дозволяють нам поліпшити якість і знизити вартість. Тепер такі штучні зуби не тільки виконують функцію жування і заміщають відсутній зуб в зубному ряду, але і виглядають як натуральні завдяки технологіям сучасності.

Отже протезувати можна:

  • Зуби, при їх відсутності
  • І відновити анатомію і форму одного окремого зуба при його руйнуванні карієсом

Що робити після видалення зуба

Якщо у Вас втрачені один і більше зубів є кілька варіантів:

  • Сумний протез «метелик»
  • Частковий знімний протез
  • Мостовідний протез

Самим недорогим за вартістю залишається варіант металокерамічних коронок

Який вид відновлення зубного ряду вибрати можна дізнатися на безкоштовній консультації в Ora Pro Clinic!

Ми професійно підходимо до роботи, Ви отримаєте якісний результат! Якість набагато вище наших цін!

Наша власна лабораторія дозволяє нам встановлювати невисокі ціни на вартість робіт.

Съемные протезы при частичном отсутствии зубов

Мы изготавливаем как съемные частичные протезы, так и полные (при полностью отсутствующих зубах). Из акрила, нейлона, биодентопласта, гибкие (силиконовые) и бюгельные, самые надежные.

Но своим пациентам настоятельно рекомендуем рассмотреть вариант имплантации зубного ряда. Только имплантаты подарят возможность пользоваться искусственными зубами как собственными. Стоимость имплантатов в стоматологии ора про смотрите в разделе цены.

Незнімні протези при частковій відсутності зубів або при пошкодженні одного окремого зуба

Мости і коронки.

Металокерамічні коронки і мости. Це доступний, недорогий метод відновлення зубного ряду. Коронки дуже міцні, мають непогані естетичні характеристики, але обробляти (сточувати) зуб потрібно в великому обсязі. Часто при виготовленні таких доводиться видаляти нерви в зубі, в цьому полягає їх великий мінус. Також відколи на металокерамічних конструкціях, мостах і коронках, бувають на багато частіше ніж на цілісно керамічних.

Суцільнокерамічні мости і коронки, а також полукоронкі і вініри. Міцні та надійні конструкції з цільної кераміки. Найбільш естетичний вигляд протезування на сьогоднішній день. Виглядають як натуральні зуби, не викликають запалення ясен. Легко чистяться і не змінюють колір.

Кераміка на основі діоксиду цирконію. Максимально міцні коронки при високій естетичної складової. Схожі з Суцільнокерамічні, але ще більш міцні.

Пластмасові коронки. Використовуємо в основному в якості тимчасових для підтримування функції жування і зовнішнього вигляду, на період виготовлення постійних.

Вініри . Пластинки керамічні на передню поверхню зубів, в основному передніх. Для відновлення зовнішнього вигляду, форми і кольору передніх зубів.

Керамічні вкладки (мікропротезування). Це ті ж пломби, тільки з кераміки, виготовлені лабораторним методом, відновлюють анатомію і форму зубів жувальної групи. Переваги їх у тому, що вони не міряють колір, міцні, які не стираються.

Ціни на окремі види робіт з протезування зубів в Києві, на лівому березі, Осокорках, Позняках, Русанівці, Березняках, Харківському можна подивитися в розділі ціни .

Наша зуботехнічна лабораторія дозволяє виготовити будь-який протез за оптимальною ціною. Наша якість роботи вище наших цін, ми любимо те, чим займаємося і робимо це з задоволенням.

Відгуки наших пацієнтів!

Нагадуємо консультація у наших фахівців безкоштовна!