Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Керамічні коронки

Головна  /  Протезування зубів  /  Керамічні коронки

Керамічні коронки на зуби – ортопедична конструкція, яка необхідна для реставрації та відновлення анатомії моляра або іншого зуба. Представлені протези не відрізняються за кольором від емалі, що робить їх установку естетичної. Такий елемент не сприймається організмом як чужорідна деталь, так як він виготовляється з матеріалу з високою біологічною інертністю сумісністю.

Стоматологія в Києві Ора Про Клінік пропонує такий тип протезування своїм пацієнтам. Сучасне обладнання клініки і дійсно професійний підхід фахівців дають можливість отримати здорову і гарну посмішку.

Тут ми розглянемо всі види керамічних коронок на зуби, але спочатку про переваги

Керамічні коронки, переваги перед пластмасовими .

Представлена ​​конструкція – міцна і довговічна. Вона не вбирає сторонніх запахів, що не викликає розмноження патогенних бактерій і утворення м’якого нальоту. Керамічні коронки стоматології Ора Про Клінік мають наступні плюси:

  • Коронки з кераміки виглядають як природні зуби. Висока естетика. Технік в лабораторії підбирає колір як у натуральних зубів.
  • Довгий термін служби при дотримання правил гігієни, що дає можливість носити протез все життя
  • Альтернативна конструкція не відрізняється від справжньої за кольором і характеристикам. Така установка багато в чому перевершує звичні системи реставрації
  • Відсутність запальних процесів. Установка керамічної коронки не відбивається на здоров’ї м’яких тканин і ясна навколо неї. Так як вона встановлюється на рівні ясен.
  • Протез не викликає алергічних реакцій, не стирається з часом, кераміка дуже тверда і міцна.
  • Має високу міцність. Ви можете не відмовлятися від твердих продуктів в раціоні.
  • У складі немає металу та інших шкідливих речовин для людського організму, як у металокераміки.

Безметалові коронки можна розміщувати на передніх і бічних молярах щелепи. Протезування можна поєднувати з винирами, Люмініри і іншими естетичними накладками. Для виготовлення виробу використовується безметалловая кераміка. Вона напівпрозора і за кольором не відрізняється від відтінку зубної емалі. Технологія розміщення керамічних зубних коронок на передніх і жувальних ділянках – підходяща основа для подальшого виробництва і фіксації протезів.

Безметалова кераміка в стоматології Ора Про Клінік

Під час її виготовлення пацієнт носить тимчасові пластмасові коронки. Він приховує косметичний дефект і компенсує втрачену жувальну ефективність.

  • На першому етапі лікар оцінює стан зубів. Якщо зуби зруйновані і залишилося лише коріння, то вони пломбуються гутаперчею, методом 3D обтурації. Цей сучасний метод пломбування каналів позбавляє пацієнта від проблем на все життя. Опорою майбутнього протезування можуть також служити внутрішньоканальні штифти з цирконію, металу або на стекловолоконной основі. Вони фіксуються в зубному каналі за допомогою спеціального стоматологічного цементу. Якщо зубна тканина не сильно зруйнована, доктору немає необхідності у видаленні нервів, в такому випадку можна відразу розміщувати металеву кераміку в порожнині рота на зубі, ціни якої виставлені на сайті клініки.
  • Зняття зліпка для тимчасових коронок. Вони розміщуються на спиляних зубах до моменту, поки не буде встановлена ​​незнімна постійна система. Тимчасові служать підтримкою м’яких тканин і не дають їм можливості обростати навколо уступу, на який доктор буде садити коронку. Для отримання зліпка застосовують внутрішньоротової сканер або оттискная маса німецького виробника, високої точності. Виготовлення керамічної коронки в Києві можна здійснити за доступною ціною у нас в клініці.

У зуботехнічній лабораторії проводяться індивідуальні тимчасові і постійні конструкції. Останні підганяються під індивідуальні особливості прилягання. Пацієнту залишається тільки дотримуватися рекомендацій і підтримувати гігієну ротової порожнини.

Вартість безметалловой коронки ви можете переглянути на сайті стоматологічного центру в розділі ціни. У прайсі представлені актуальні ціни. Співпраця не передбачає прихованих платежів. Фахівці працюють з відомими світовими продуктами, які гарантують якісне відновлення всіх втрачених можливостей і усунення естетичних дефектів. Також в каталозі ви знайдете фарфорові коронки і ціни кожної окремо, це зроблено для зручності попереднього прорахунку нішим пацієнтам в стоматології на Ослкорках, Позняках, Лівобережній, Харківському, Дарниці, Русанівці, Березняках.

Дивіться також фотографії наших робіт до і після лікування!

Відгуки наших пацієнтів!

І пам’ятайте, консультація у нас безкоштовна!