Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Люмініри (ультратонкі вініри)

Головна  /  Протезування зубів  /  Люмініри (ультратонкі вініри)

Голлівудські вініри або люмініри – тонкі керамічні пластинки, які призначені для створення красивої і білосніжної усмішки. Особливість таких накладок преміум-сегмента в тому, що вони прикріплюються на зовнішню поверхню зуба без попередньої обточування. Така технологія дає можливість приховати всі дефекти зубного ряду з мінімально інвазивних підходом.

Представлена ​​конструкція відрізняється мінімальною товщиною. Показник становить 0,2 мм, в той час як класичним керамічним або порцеляновим пластин характерна велика товщина, від 0.3 мм до 1.5 мм.

Стоматологія Ора Про Клінік пропонує установку Люмініри всього за 2 відвідування лікаря. Процедура повністю безболісна і швидка. Вона використовується для відновлення естетичного ефекту і захисту пошкоджених зубів.

Естетична стоматологія: люмініри

Якщо ви зважилися поставити люмініри, то зверніть увагу на те, що вам не доведеться проходити обробку зубів. Ультратонкі вироби легко фіксуються, реставруючи зубний ряд. Інші переваги фіксації Люмініри без обточування:

  • Керамічна маса дуже високої міцності при товщині в 0.2 мм. Облицювання зубів не проводиться!
  • Чи не змінюють колір з часом. Шкідливі звички (куріння, алкоголь), вживання кави та чаю не позначаються на відтінку пластинок. Вони залишаються такими ж білосніжними. Фахівці клініки на прийомі підбирають відповідний колір за спеціальною шкалою. Так зуби не будуть виглядати сильно яскравими на тлі інших молярів
  • Чи не ламаються. Накладки на зуби міцні. Вони витримують сильну жувальну навантаження. Якщо ви хочете продовжити термін служби, то краще обмежитися від розкусуванні твердих продуктів харчування (горіхів, льодяників і кісточок)
  • Безболісність. У стоматології люмініри фіксуються повністю безболісно. Пацієнт не відчуває дискомфорту під час всіх маніпуляцій!
  • Оперативність. Виріб легко встановлюється, тому процедура не займає багато часу. Всього 2 візиту.

Люмініри за конкурентною ціною – накладки, які відносяться до преміум-сегменту. При цьому вони зберігають здорові зубні тканини. Якщо ви хочете виправити скол або зруйновану частину моляра, то стоматологічний центр рекомендує встановити терапевтичні вініри. Люмініри в Києві підходять виключно для підтримки естетичного вигляду посмішки.

Протипоказання

На першій консультації протезист відразу визначає необхідність і можливість надання послуги. Кому рекомендується утриматися від кріплення Люмініри на зуби:

  • Тим, хто страждає бруксизмом – скреготом зубного ряду
  • При сильних аномаліях щелепи і великий скрученности молярів. В такому випадку краще спочатку звернутися за допомогою до ортодонта для виправлення прикусу
  • Людям, у яких темний рідний відтінок емалі. Ультратонкая поверхня не зможе його замаскувати, тому краще встановити класичні вініри з хорошою товщиною, хоча це не завжди так

Мінуси тонких вінірів

  1. Висока вартість порівняно з класичними, вартість одного винира без обточування ультратонкого 12500 грн.
  2. Складність перекриття дуже темного кольору зубів, при бажанні пацієнта отримати дуже світлий відтінок. У такому випадку рекомендуємо класичні вініри.

Все особливості по установці Ви можете отримати на безкоштовній консультації!

Установка конструкції

Перед фіксацією пацієнт обов’язково проходить повне обстеження. Протезист робить знімок і демонструє комп’ютерну модель зміни посмішки. Зліпок дозволяє в точності визначити всі індивідуальні особливості зубчиків. Дані відправляються в електронному вигляді в лабораторію. Конструкція підлаштовується під особливості зубного ряду кожного пацієнта.

Процедура надягання тимчасових виконується в Києві безпосередньо в стоматологічному центрі. Накладки надягають в цей прийом або при другому відвідуванні лікаря. Процес – швидкий і безболісний.

Люмініри в Києві з конкурентною вартістю – послуга, яку пропонує наша клініка. Представлена ​​естетична стоматологія відноситься до преміального сегменту. Для повної прозорості роботи на сайті представлений прайс на всі товари і маніпуляції. Встановити люмініри недорого не вийде, так як для їх виготовлення використовуються ультратонкі і міцні матеріали. Ора Про Клінік пропонує люмініри за доступною ціною в Україні, які обов’язково впишуться в ваш бюджет.