Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Металокерамічні коронки

Головна  /  Протезування зубів  /  Металокерамічні коронки

Керамічні коронки

Керамічні коронки на зуби – ортопедична конструкція, яка необхідна для реставрації та відновлення анатомії і форми зуба. Представлені протези не відрізняються за кольором від емалі, що робить їх установку естетичної. Такий елемент не сприймається організмом як чужорідна деталь, так як він виготовляється з матеріалу з високою біологічною інертністю.

Внутрішня частина коронки – металевий ковпачок з кобальто-хромового сплаву на який технік завдає кераміку, як у природних зубів, емаль і дентин, так і на коронку опаковий керамічний шар і емалевий. Коронка одягається на оброблений (обпіленний) зуб.

Стоматологія в Києві Ора Про Клінік пропонує такий тип протезування своїм пацієнтам. Хоча на сьогоднішній день існують більш сучасні методи відновлення анатомії зубів, наприклад безметалеві коронки. Сучасне обладнання і професійний підхід фахівців дають можливість отримати здорову і гарну посмішку будь-якими видами коронок, які успішно імітують природні зуби і є досить міцними в функціональному плані.

Керамічні коронки, переваги

Представлена ​​конструкція – міцна і довговічна. Вона не вбирає сторонніх запахів, що не викликає розмноження патогенних бактерій і утворення м’якого нальоту. Керамічні коронки стоматології Ора Про Клінік мають наступні переваги:

 1. Довгий термін служби. Дотримання правил гігієни дає можливість носити протез все життя
 2. Альтернативна конструкція не відрізняється від справжніх зубів за кольором і характеристикам. Така установка багато в чому перевершує звичні системи реставрації
 3. Відсутність запальних процесів. Установка керамічної коронки не відбивається на здоров’ї м’яких тканин навколо
 4. На кераміці не скупчується наліт, не вбирає запахи і барвники
 5. Протез не викликає алергічних реакцій
 6. Чи не стирається з часом
 7. Має високу міцність. Ви можете не відмовлятися від твердих продуктів в раціоні
 8. У складі немає металу та інших шкідливих речовин для людського організму

Клініко-лабораторні етапи виготовлення коронок:

 1. Підготовка кукси зуба

При сильному руйнуванні необхідно армування штифтом (металевим, скловолоконних)

При достатній цілісності твердих тканин цілком достатньо просто обробки під коронку, сучасні методи дозволяють проводити лікування не видаляючи нерви в зубах, зберігаючи судинно-нервовий пучок живим. Обробка під водяним охолодженням дозволяє уникнути перегріву і негативного впливу на нерв. Обробляючи зуб з незначною конусностью доктор формує в околодесневой зоні уступ, ступінь для точного прилягання краю коронки.

 1. Зняття відбитків для виготовлення в лабораторії. Вибір кольору.

Тим часом пацієнтові одягають тимчасові коронки, фіксують їх на тимчасовий цемент. Вони захищають зуб від чутливості та інших подразників в процесі експлуатації. Також пацієнт не відчуває дискомфорту при розмові або посмішці, так як тимчасові візуально дуже схожі з постійними протезами. Ні дня без зубів.

 1. Фіксація.

Готові керамічні коронки фіксуються в порожнині рота на спеціальні стоматологічні цементи. Залежно від типу коронки, доктор підбирає необхідний цемент і виробляє здачу роботи пацієнтові.

 • Термін служби металокерамічних конструкцій, коронок і мостів. Прості правила експлуатації.
 1. Чищення зубів двічі на день
 2. Використання іригатора
 3. Вживання в їжу продуктів зі звичайного раціону. Все що може пошкодити природну емаль, також негативно впливає і на коронки з кераміки. Наприклад горіхова шкаралупа, льодяники, кісточки. Така тверда їжа може пошкодити новий протез

Вартість металокерамічних коронок в Ора Про Клінік можна подивитися на спеціальній сторінці ціни. Також в каталозі ви знайдете фарфорові коронки і ціни кожної з них.

Готові фотографії робіт Ora Pro Clinic представлені на сторінці наші роботи.
Відгуки наших пацієнтів на сторінці відгуки.

Не дивлячись на всі переваги перед пластмасовими коронками, у металокераміки все ж є свої недоліки в порівнянні з безметалове конструкціями.

 1. Обсяг спилювання (обточування) зуба все ж більше ніж під безметалове протез, близько 1.5-2.5 мм. У той час як під безметалловую 0.3-1.5 мм.
 2. Необхідність занурення під ясна через металевого каркаса всередині, може викликати запалення ясен навколо коронки, при неякісної чищення зубів пацієнтом.
 3. Коронки з діоксиду цирконію і особливо з прес кераміки більш естетичні і модуль прозорості у них набагато вище ніж у металокерамічних протезів, через наявність металевого каркаса (ковпачка всередині).
 4. Прилегание коронок з металокераміки трохи гірше ніж у безметаллових, так як технік внутрішній металевих каркас виготовляє вручну, а безметалеві коронки більш точні через цифрового
 5. Безметалеві коронки можна розміщувати на передніх і бічних молярах щелепи. Протезування можна поєднувати з винирами, Люмініри і іншими естетичними накладками. Для виготовлення виробу використовується безметалловая кераміка. Вона напівпрозора і за кольором не відрізняється від відтінку зубної емалі. Технологія розміщення керамічних зубних коронок на передніх і жувальних ділянках – підходяща основа для подальшого виробництва і фіксації протезів.