Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Вініри

Вініри

Вініри для зубів – тонкі керамічні пластинки, або композитні накладки з індивідуальними особливостями форми та кольору, головне завдання яких – усунення косметичних дефектів посмішки. Фіксуються голлівудські накладки на зовнішню поверхню зуба, іноді без обробки. Для виготовлення вінірів на зуби використовується міцний композитний або керамічний матеріал, а їх товщина не перевищує 0,3 або 0,5 мм.

Стоматологія Ора Про Клінік пропонує послугу установки вінірів з гарантією. Процедура – безболісна. Для фіксації знадобиться всього кілька візитів до стоматолога. Відвідувачам запропоновано якісні ультратонкі керамічні вініри, які не змінюють колір, не вимагають ретельного догляду і залишаються білосніжними весь час шкарпетки.

У яких випадках варто поставити вініри на зуби (вінірінг)

 1. Косметичний дефект, наявність тріщин, зміни кольору, потемніння зубів від барвників або куріння
 2. Нерівні зуби (незначні нерівності)
 3. дісколоріт (зуби різного кольору, в слідстві раніше проведеного видалення нервів або старих реставрацій)
 4. Поразка карієсом
 5. Старі негідні реставрації та пломби
 6. Старі вініри
 7. Відколи зубів в передній ділянці
 8. Стираемость зубів верхньої і нижньої щелепи
 9. трьома і диастема – проміжки між зубками

Чому ми даємо гарантію на установку виниров, а також переваги постановки в Ora Pro Clinic.

 1. Безкоштовна консультація по особливостям установки вінірів!
 2. Безболісна процедура підготовки і установки, так як на сьогоднішній день застосування високоякісних анестетиків це необхідна умова в комфортній стоматології. Також у пацієнтів є можливість використання послуги медикаментозного сну. Таким чином Ви просто засинаєте, а доктор робить все тривалі маніпуляції. Ми співпрацюємо з бригадою анестезіологів мережі клінік «Добробут». Тому гарантуємо безпеку послуги.
 3. Моделювання з воску Wax Up. І комп’ютерне моделювання Це можливість побачити майбутню посмішку перед установкою і виготовленням фарфорових накладок.
 4. Ні дня без зубів! Обов’язково доктор встановить тимчасові вініри або полукоронкі на зубчики, форма в точності повторюватиме майбутні реставрації з кераміки. Таким чином у пацієнта буде можливість адаптуватися і звикнути до майбутньої формою і кольором. Тимчасові вініри виготовляються з пластмаси і повністю повторюють форму майбутніх вінірів.
 5. Ми даємо гарантію на виготовлені нашими техніками вініри і виробляємо безкоштовну заміну при появі гарантійного випадку.

Вініри: характеристика і особливості установки

Класичні накладки також виготовлені з кераміки. Для їх фіксації знадобиться провести зовнішню обточування до 0,3-0.5 мм. По міцності, довговічності і іншими параметрами стандартні постійні вініри не відрізняються від голлівудських.

 • Мінімальна підготовка, яка робить реставрацію безпечної, обточування зубів до 0,5 мм.
 • Високий рівень естетики, так як відповідають натуральному відтінку зубів. Навіть якщо пацієнт бажає дуже світлий відтінок, наприклад Бліч 1, завдяки напівпрозорості ефект натуральних зубів максимально зберегтися.
 • Стійкість кольору і форми. Куріння, вживання кави, вина або чаю ніяк не відбиваються на накладених вініри, вони не фарбуються і не змінюють колір, а також не стіраються як власні зуби.
 • Доступна вартість виготовлення і фіксації в стоматологічному центрі Ора Про Клінік.
 • Тривала служба. Вініри без обточування і з обточуванням можуть простояти все життя при дотриманні правил гігієни та догляду. Термін служби більше 10 років.

Всі постійні комплекси виготовляються в професійній зуботехнічної лабораторії. Вони повністю відповідають індивідуальним характеристикам кожного пацієнта.

 • Розбіжність розмірів і форми зубчиків
 • Потемніння емалі через шкідливих звичок і неправильного харчування
 • Потемнілі ділянки зубної поверхні після реставрації
 • Неоднорідність і викривлення зубчиків

Обробка зубів під вініри – дбайлива. Вона необхідна для правильної фіксації, що дає можливість обзавестися здоровою і красивою посмішкою.

Види виниров і порцелянових накладок

 • Терапевтичні. Виготовляються відразу на прийомі у лікаря, безпосередньо на зубах клієнта. Основа – композитний матеріал, який аналогічний пломбі. Найчастіше вони встановлюються після сильного пошкодження зубів (відколи з втратою і пошкодженням до 60% площі). В інших випадках проводиться обробка під вініри з пошаровим його формуванням, шліфуванням і поліруванням.
 • Ортопедичні вініри і люмініри. Виготовляються в зуботехнічній лабораторії за зліпком щелепи. Базою підстави може виступати медичний фарфор, кераміка, оксид алюмінію і цирконію. Такі вініри в стоматології фіксуються за допомогою спеціального клею, фото матеріалу подвійного затвердіння. Люмініри – продукція преміум-сегмента, якої характерна мінімальна товщина і висока міцність. Не вимагають обробки і обточування зубів.

Терапевтичні композитні вініри в Києві рекомендується встановлюватися тільки в тому випадку, якщо потрібно поліпшення зовнішнього вигляду одного-двох зубів. В інших ситуаціях краще зупинитися на ортопедичні конструкції. Вінірінг за допомогою керамічних накладок дасть більш прогнозований результат.

Установка зубних вінірів: етапи крок за кроком

 1. Консультація і огляд у лікаря обов’язково!

Протезист центру уважно вивчає обидві щелепи шляхом детального огляду. За шкалою визначається майбутній колір. Далі фахівець фотографує зовнішній вигляд для візуального порівняння. На комп’ютері демонструється модель майбутньої здорової посмішки. Всі дані про подальшої корекції відправляються в лабораторію для виготовлення прототипу майбутніх вінірів з воску, так званий Wax Up. Накладки із спеціального матеріалу підбираються індивідуально за розміром і іншим параметрам. Установка вінірів в Києві виконується в кілька простих етапів

 1. Друге відвідування ортопеда

C пацієнтом обговорює перше враження від шкарпетки конструкції, при необхідності проводиться корекція. Далі сточуються зубні тканини, і виконується внутрішньоротове сканування. За його даними буде виготовлена ​​постійна система. Пацієнту надягають знімні пластмасові вініри, поки не будуть виготовлені основні. Тимчасові вироби захищають емаль від термічних, хімічних і фізичних подразників. Під час їх шкарпетки можна їсти будь-яку їжу і займатися спортом.

 1. Третє відвідування

Готові пристосування встановлюються на місце тимчасових. Оцінюється відповідність розмірів і форми, ступінь прилягання. Після збігу всіх параметрів проводиться установка вінірів з доступною ціною на цемент подвійного затвердіння. Перша доба рекомендується обмежитися від сильної жувального навантаження.

Доглядати за оновленою ротовою порожниною можна так само, як і зазвичай. Зубчики не вимагають виконання серйозних гігієнічних маніпуляцій. Рекомендації, які збільшать термін служби конструкції:

 • Дотримання правильної гігієни (чистка не менше 2 разів на день)
 • Мінімізувати розкусуванні твердих продуктів: горіхи, льодяники
 • Чи не вживати холодне після гарячого. Це стане перешкодою розтріскування від температурного шоку
 • Кожні 6 місяців відвідувати стоматологічний центр.

Ора Про Клінік в Україні пропонує конкурентоспроможні ціни на послугу. За кожним клієнтом закріплюється лікуючий лікар, який контролює процес. На сайті виставлено актуальний прайс, що зручно для відвідувачів. Записатися на прийом ви зможете онлайн або по телефону.