Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Вкладки на зуби

Головна  /  Протезування зубів  /  Вкладки на зуби

Виберіть на зуби

Керамічні вкладки на зуби – сучасний метод реставрації, який має ряд переваг перед фотополімерним відновленням. Представлений спосіб виправлення дефектів підвищує естетику посмішки і підтримує здоров’я щелепи. Стоматологія Ора Про Клінік проводить реставрацію швидко протягом декількох днів і з максимальним комфортом для пацієнта. Установка керамічної вкладки на зуб в Києві здійснюється за доступною ціною в лічені дні. Процедура – безболісна.

Виберіть на зуби: переваги

Таке рішення рекомендовано через таких особливостей технології:

 • Висока естетика. Матеріал дозволяє максимально точно імітувати анатомію натурального зуба, емаль, фісури (бороздочки між буграми), горби а також колір. Готова конструкція не відрізняється за кольором і текстурою від рідних зубчиків клієнта. Комплекс після фіксації – непомітний, тому що не відрізняється від щелепного ряду.
 • Стійкість до стирання і жувальної навантаженні. Кераміка міцніше і твердіше фотополімера. Вкладка на зуб з кераміки відрізняється хорошою стійкістю до жувального тиску. По міцності матеріал перевершує фотополімерні пломби. Ця особливість позначається і на довговічності.
 • Чи не змінюють колір при впливі барвників, не жовтіють. Наліт не скупчується на керамічних вкладках, як на пломбах. Вони більш гладкі.
 • Низька вірогідність розвитку карієсу на кордоні вкладка-зуб. На місці з’єднання протеза і зубної поверхні не з’являються почорніння і вторинний карієс. Для фіксації використовується склоіономерний цемент, яка не розмивається слиною за рахунок виділення фтору.
 • Швидкість виготовлення і установки.

Відновлення зуба керамічної вкладкою не займає багато часу. Обробка пошкоджених тканин, створення порожнини правильної форми, зняття зліпків, сканування поверхні і установка протеза виконуються за 1-2 відвідування лікаря.

Керамічні вкладки: виготовлення

Ортопедичне робота виготовляється в зуботехнічній лабораторії Ора Про Клінік. Матеріал обробляється під індивідуальні характеристики зубного ряду пацієнта. Для цього використовується цифровий фрезер. Послідовність підбору вкладки в стоматології:

 1. Клієнт проходить повний огляд. У зубі забирається карієс, стінки обробляються до правильної форми.
 2. Зняття відбитків, які після відправляються в лабораторію.
 3. Через 3-5 днів ми отримуємо готову роботу.
 4. Готові вкладки в ортопедичної стоматології фіксуються за допомогою адгезивного світлотверднучий цементу. Вже через кілька годин систему можна піддавати жувальних навантажень.

Такий підхід дає можливість виготовити вкладки на зуби замість пломби!

Переваги вкладок

 • Збереження зубних тканин, так як під коронку необхідно повністю обробити

зуб, в той час як під вкладку лише прибрати карієс і зменшити зуб по висоті.

 • Під такими конструкціями не розвивається карієс, так як вона не дає усадку, на відміну від пломби, в що з’явилися порах якої починає розвиватися карієс.
 • Не міняє колір і не вбирає барвники.

Вкладка на зуб: ціни

Такий спосіб протезування відноситься до середнього цінового сегменту. Послуга в Києві – популярна, так як вона довговічна і ефективна. На сайті представлена ​​вартість всіх послуг. Записатися на прийом можна за телефоном або онлайн.

Нагадуємо, що консультація і прорахунок вартості лікування у нас безкоштовно