Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Знімні протези

Головна  /  Протезування зубів  /  Знімні протези

Сучасні знімні зубні протези використовуються при відсутності великої кількості зубів, коли немає достатньої їх кількості для виготовлення мостів. Інноваційна конструкція, яка комфортна і проста в експлуатації. Встановлюється вона за допомогою спеціальних присосок або клапана, які забезпечують надійну фіксацію. Технологія не вимагає постійного вилучення з рота, а передбачає зняття на час чищення зубів, такий покривний протез можна не знімати на ніч. Відрізняється відсутністю протипоказань і можливістю установки будь-якому пацієнтові.

Стоматологія Ора Про Клінік пропонує індивідуальне виготовлення і установку сучасних зубних протезів на присосках, як їх ще називають. Конструкція повністю усуває дефекти щелепи, гарантуючи здоров’я і красу посмішки і повне відновлення жувальної функції. Вставити такі зуби недорого в Києві в нашій стоматології.

Чому такі вставні зуби ефективні при відсутності великої кількості зубів?

 1. Низька вартість у порівнянні з імплантатами.
 2. Хороша фіксація в порожнині рота завдяки так званим присоскам. Насправді присмоктування протеза забезпечується замикаючим клапаном, що утворюється на краю переходу слизової щелепи в слизову перехідною складки. Коли пацієнт одягає знімач, натискаючи на нього повітря виходить створюючи ефект присмоктування.
 3. кламмерной фіксація. Зуби мають бочкообразную форму і зону екватора, яку використовує зубний технік для виготовлення утримує кламмера. Гачок потрапляю в подекваторную зону поднутренія міцно там фіксується. Для зняття такого протеза вже буде потрібно незначне зусилля.
 4. Зручно знімати протез і одягати якщо буде потрібно його очищення.
 5. Використання спеціального фіксуючого крему «Корега» (Corega) покращує фіксацію на яснах. Спеціальні таблетки для очищення протезів також є у виробника “Корега”. Опустити протез на 15 хв. і видалення мікроорганізмів гарантовано.
 6. Сучасні протези витримують тверду їжу і пацієнти не відчувають дискомфорту при її пережовуванні.

З досвіду можемо сказати, що знімне протезування (вставні щелепи, вставні зуби) досить хороший альтернативний варіант поставити зуби і відновити функцію жування для тих пацієнтів у кого немає умов або можливості провести імплантацію зубів і отримати незнімні зубні ряди. Адже навіть для імплантації немає абсолютних протипоказань, лише наявність таких проблем, як цукровий діабет, хіміотерапія, серцево-судинні захворювання можуть збільшити ризики негативних наслідків або дезінтеграції (НЕ приживлення) імплантату. Але ніяк не вплинути на можливість установки імплантатів.

Фахівці Ora Pro Clinic благодяря власного досвіду в імплантології та хірургії зводять всі ризики до мінімуму. Ми точно можемо сказати, що при всьому бажанні пацієнта в будь-якому випадку і в будь-якій клінічній ситуації, можливість поставити імплантати існує. Ні вік, ні пародонтоз, ні атрофія гребеня не є перешкодою.

Види знімних протезів.

 1. Часткові, використовуються при частковій втраті зубів
 2. Повні пластинкові, при повній відсутності зубів

Повні знімні протези виготовляють з акрилу або нейлону, обидва матеріали мають схожі якості, добре фіксуються, виконуючи функцію жування, мають хороші естетичні характеристики і легко піддаються корекції. Але є і деякі відмінності. Нейлоновий більш гнучкий і зручний, а також трохи тонше його базис, до такого протезу пацієнти звикають набагато швидше. Вартість можна подивитися в таблиці нижче і в розділі ціни.

Часткові знімні протези мають відмінну фіксацію, так як зуби, що залишилися служать опорою. За них протези кріпляться кламмерами, спеціальними гачками виготовленими з пластмаси, металу або акрилу. Також їх виготовляють з акрилу, нейлону або біодентопласта. Також слід окремо виділити бюгельне протезування.

Бюгельні протези з кламмерной фіксацією або на замках використовуються при частковій відсутності зубів, для фіксації використовуємо кламмера або замки, яких не видно. Вартість залежить від типу фіксації і протяжності дефекту. Дивіться розділ ціни.

Знімне протезування зубів більше не передбачає хворобливого втручання. Процедура закріплення – комфортна і безболісна. Індивідуальне виготовлення дає можливість повністю відновити втрачені жувальні функції.

Просте закріплення клапаном або фіксуючим кремом

 • Міцність і стійкість до жувальної навантаженні
 • Легка очистка
 • Ні накопичення нальоту і вогнища розмноження мікроорганізмів
 • Просте використання

Зубні протези знімні при повному і частковому відсутності зубів – доступний варіант вирішення проблеми. Стоматологічний центр в Києві пропонує унікальне виготовлення та встановлення комплексу за конкурентною ціною.

Знімні зубні протези в Києві

Технологія передбачає попередню консультацію та ретельний огляд ротової порожнини. Підготовчий етап – обов’язковий, так як це гарантія якісного протезування.

Представлені комплекси розподіляються на повноцінні, неповні і мікропротези. У стоматологічному центрі Ора Про Клінік відвідувачам запропоновані різноманітні виконання систем (комплексні або з виділенням певної зони). Виготовляються найкращі знімні зубні протези з нейлону або акрилу. Матеріал стійкий до тиску, температурних коливань. Представлені установки легко приживаються без запалення і подразнення ясен.

Лікарі допоможуть з вибором відновного механізму. Головне – визначити основні пріоритети та провести ретельне обстеження. За кожним відвідувачем закріплюється протезист, який веде і контролює процес.

Правила гігієни

Щоб система прослужила вам довго, рекомендується дотримуватися наступних правил:

 • Ретельне очищення і промивка. Потрібно використовувати спеціальні засоби з антисептичним ефектом. Це прибере залишки мікроорганізмів і можливих вогнищ запалення.
 • Професійне чищення. Проводиться регулярно для зняття твердих відкладень.

На ніч не потрібно виймати акрилові й нейлонові протези. Так ви захистите себе від зсуву суглобових головок і швидше до них звикнете. Проводьте такі дії періодично. Також тим, хто носить пристосування, краще спочатку звести до мінімуму вживання твердих продуктів і жувальної гумки. Для розвитку навички жування і першого тренування рекомендується їсти фрукти, порізані дольками.

Категорії засобів для догляду:

 • Фіксуючі. Основні – крем і порошок. Перший наноситься на поверхню точково або смугами. Його завдання не тільки забезпечити щільне прилягання, а й створити захисну прокладку, що амортизує; другий – напилюється тонким шаром на край, забезпечує довгостроковий ефект з’єднання.
 • Що Очищають. Комплект формують щітки з м’якою щетиною (змінюється щомісяця), йоржик, паста без абразивних частинок або з дуже дрібними складовими, ополіскувач – дезінфектор, іригатор для усунення залишку відкладень, флос для очищення міжзубних проміжків.

Детальніше про відхід і відновному процесі ви зможете дізнатися на прийомі у лікаря.

Для докладної інформації дивіться таблицю нижче і пам’ятайте, консультація в Ora Pro Clinic безкоштовна!