Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Бюгельні протези

Головна  /  Знімні протези  /  Бюгельні протези

Бюгельні протези

Бюгельні зубні протези – конструкція, знімний протез, який призначений для відновлення жувальної функції при часткової втрати зубів, а також естетичної складової, попереджаючи подальше зміщення зубів і перешкоджаючи збільшенню проблеми. Наявність такої установки дає можливість правильно розподілити жувальну навантаження між альвеолярним відростком (яснами) і зубами. Система закріплюється кламмерами, що забезпечує довговічну і надійну фіксацію. Також можлива фіксація за допомогою невидимих ​​замків.

Стоматологія Ора Про Клінік надає послугу індивідуального виготовлення та встановлення бюгельних протезів зубів. Ортопедичні апарати центру проводяться у власній зуботехнічної лабораторії і повністю підлаштовуються під характерні особливості ясна і зубного ряду пацієнта. Бюгельні протези за конкурентною ціною повертають втрачені функції, роблячи посмішку яскравою і здоровою.

Конструкція пристосування

Бюгельні протези, які розміщуються на верхній і нижній щелепі, складаються з наступних елементів:

  1. Пластмасове сідло, основу, на якій розташовані штучні зуби. Їх відтінок збігається з натуральним кольором, так як він спеціально підбирається за шкалою. Представлена ​​поверхню витримує високу жувальну і механічне навантаження. Штучні зубки темніють під впливом шкідливих звичок або продуктів харчування.
  2. Металева дуга, елемент литий, з’єднує між собою сідла з зубами з гарнітура. Гнута форма дуги точно і міцно фіксує їх між собою.
  3. Кламмери опорні та опорно-утримуючі, гачки відлиті з металу, того ж складу, що і дуга. Служать для фіксації протеза і передають частину жувальної навантаження на зубний ряд, розвантажуючи ясна. Многозвеньевой кламмер за зубами фіксує їх перешкоджаючи рухливості зубів.

Кламмера фіксуються за рахунок випуклої області зубів, заходячи трохи під екватор, а опорна частина кламмера упираючись на зуб не дає йому просісти глибше і захищає ясна від вертикального тиску, тим самим переносить частину навантаження жувальної на зубний ряд, розвантажуючи ясна.

Переваги та плюси бюгельних протезів:

  1. Комфорт при жуванні. Пластмасовий базис або каркас, що покриває небо або область під мовою відсутня, замість нього тонка металева дуга, адаптація до неї відбувається швидко.
  2. Максимально відкрите небо і інші ділянки слизової за рахунок тонких дуг, таким чином у пацієнта не порушуються смакові якості при прийомі їжі, так як область з смаковими рецепторами відкрита.
  3. Правильна фіксація. У стоматології Ора Про Клінік бюгельні протези встановлюються при пародонтозі. Вони з’єднують і фіксують між собою рухливі зуби, шініруя їх.
  4. Швидка адаптація до бугельного протезу, через його витонченої конструкції. Пацієнти їх практично не відчувають.
  5. Бюгельні протези, вартість яких низька, – конструктивні пристосування, які запропоновані в нашій клініці в Києві. Це вигідний і ефективний спосіб позбутися від дискомфорту, який спровокований видаленням зубів.
  6. Результативність. Бюгельні протези на нижню і верхню щелепу відразу відновлюють ефективність пережовування. Навантажувати їх можна незабаром після розміщення в ротовій порожнині.

Бюгеля дуже зручні, пацієнти до них швидко звикають, вони ефективно справляються з функцією жування.

Це замки, які зафіксовані на каркасі металевої дуги. Протезування знімними бюгельнимі протезами з кламерами дозволяє міцно розміщувати ортодонтический апарат. Додатковий вплив замкових систем – розподіл навантаження між зубами з дефектами.

Бюгельні протези: переваги і недоліки

Представлений відновлювальний комплекс – естетичний. За зовнішнім виглядом його складові частини не відрізняються від натуральних м’яких і твердих тканин. Повна природність – головне достоїнство. Додаткові плюси бюгельних зубних протезів на замках:

Доступна ціна. Бюгельні протези, вартість яких низька, – конструктивні пристосування, які запропоновані в нашій клініці в Києві. Це вигідний і ефективний спосіб позбутися від дискомфорту, який спровокований видаленням зубів.

Під час експлуатації знадобиться періодично знімати і чистити установку від нальоту. Сьогодні технологія все ще залишається одним з найпоширеніших способів відновлення втрачених функцій. Альтернативою такому підходу є імплантація.

Бюгельні протези: виготовлення

Індивідуальне виробництво починається тільки після повного огляду і консультації. Лікар центру обов’язково визначить наявність алергії на пластмасі чи нейлон. Сучасне обладнання дозволяє знімати зліпок ротової порожнини за допомогою спеціальних сканерів. Процедура займає не більше однієї хвилини. На комп’ютері складається 3D-модель і односторонній бюгельний протез відправляється на виточування.

Під час виробництва використовуються якісні матеріали. Щоб конструкція повністю відповідала естетичним параметрам, її складові виготовляють з червоного і білого нейлону. Бюгельні протези в Києві оперативно виточуються і встановлюються. Процедура – швидка і безболісна. Комп’ютерна анестезія дає можливість проводити всі маніпуляції з мінімальним дискомфортом.

Безметалове бюгельний протез на верхню або нижню щелепу – недороге і ефективне рішення для відновлення втраченого. Він простий у використанні і гарантує швидкий результат відразу після першого розміщення і правильного закріплення.