Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Нейлонові протези

Головна  /  Знімні протези  /  Нейлонові протези

Нейлонові протези – це новий матеріал у виготовленні конструкцій такого типу.

Еластична конструкція, в міру гнучка, яка відновлює втрачені жувальні і естетичні функції. Сучасний матеріал дає можливість без проблем зафіксувати все на щелепи без важких замків і гачків. Стоматологія Ора Про Клінік пропонує індивідуальне виготовлення і установку зубних силіконових протезів. Процедура – швидка і безболісна. Ортопедичний апарат простий у використанні і догляді.

Нейлонові зубні протези: переваги

Конструкція представлена ​​у вигляді штучних ясен і зубів, які встановлюються вакуумним ефектом. Виробник зубів в протезі, компанія Ivoclar Vivadent (Німеччина). Для більш високої щільності прилягання можна використовувати спеціальні креми, наприклад, Корега. Характеристика м’яких знімних зубних протезів:

 • Низька вартість
 • Гнучкість, запам’ятовування форми, хороша адаптація в роті
 • Висока зносостійкість
 • Біосумісність з тканинами порожнини рота
 • Гіпоалергенний склад
 • Відсутність мономера в складі, не викликає алергій і немає токсичної дії
 • Надійне закріплення, без кламерів
 • Задоволені пацієнти
 • Прекрасні естетичні характеристики

Нейлонові знімні зубні протези не вбирають флору ротової порожнини. Це виключає можливість розвитку патогенних мікроорганізмів. На характеристики довговічності не впливає температура, вологість і хімічний склад продуктів харчування. Технологія повністю відновлює естетичні функції. Ортопедичний апарат не відрізняється від справжньої ясна, так як основи характерна однорідність.

М’які силіконові зубні протези застосовуються для відновлення однієї з частин молярного ряду. Закріплюються вони за допомогою вакуумного ефекту або кламмерами. Після установки нейлонового протеза на верхню або нижню щелепу він стає непомітним. Його основа – напівпрозоре, як і гачки. Їх наявність не відбивається на естетичну складову.

Конструкція не передбачає металу в складі. Це робить її легкою. Вона не натирає кістка, не робить на неї надлишкового тиску. Опорні зуби не розхитуються, забезпечується швидке звикання.

Рекомендації та показання до установки силіконових протезів </ h3>
Стоматологічний центр пропонує їх пацієнтам, яким характерні наступні особливості:

 • Малі і великі дефекти за класифікацією Кеннеді
 • Схильність до алергії, подразнень

Обмежитися від установки зубних силіконових знімних протезів краще тим, кому характерні низькі клінічні коронки і серйозні дефекти зубів, які не відновлені. Ці протипоказання роблять розміщення небезпечним.

Силіконові протези для зубів: виготовлення та закріплення

Ора Про Клінік займається виготовленням у власній лабораторії. Перед процедурою пацієнт проходить повне обстеження і лікування (при необхідності). Лікар знімає зліпок спеціальним матеріалом, який автоматично передає всю ситуацію порожнини рота техніку. 3D-модель служить комплексним представленням того, як буде виглядати знімний протез нейлоновий. Техніки підлаштовують пристосування під індивідуальні характеристики щелепи і зубів.

Після цього система фіксується максимально щільно. Вона плавно прилягає, рятуючи клієнта від дискомфорту. Вже через кілька годин ви зможете її навантажувати. Запропонована методика – ефективна і дієва. Використання комплексу вимагає мінімум догляду. Еластична основа легко пристосовується до форми ясна.

Нейлонові протези: догляд

Головна умова експлуатації – правильна очищення. Для цього найкраще використовувати кошти з антисептичним ефектом. Однією теплої води буде недостатньо. Також лікарі рекомендують періодично проводити професійну чистку для усунення твердих відкладень. У нашій стоматології вам допоможуть підтримувати силіконові протези в хорошому стані.

Замовлення конструкції

На сайті Ора Про Клінік представлені ціни всіх товарів і послуг. Нейлонові протези в Києві в нашому центрі запропоновані за конкурентною вартості. Наш центр імплантології Ora Pro Clinic на Лівому березі, Осокорках, Позняках, Дарниці, Харківської, Березняках, Лівобережною, Русанівці пропонує якість, гарантоване сертифікованими матеріалами, виробництва Німеччини (Ivoclar Vivadent), які використовуються для виробництва. Записатися на прийом в Києві ви зможете на сайті або за телефонами.

Нагадуємо, консультація у нас безкоштовна!

Чому такі вставні зуби ефективні при відсутності великої кількості зубів?

 1. Низька вартість у порівнянні з імплантатами.
 2. Хороша фіксація в порожнині рота завдяки так званим присоскам. Насправді присмоктування протеза забезпечується замикаючим клапаном, що утворюється на краю переходу слизової щелепи в слизову перехідною складки. Коли пацієнт одягає знімач, натискаючи на нього повітря виходить створюючи ефект присмоктування.
 3. кламмерной фіксація. Зуби мають бочкообразную форму і зону екватора, яку використовує зубний технік для виготовлення утримує кламмера. Гачок потрапляю в подекваторную зону поднутренія міцно там фіксується. Для зняття такого протеза вже буде потрібно незначне зусилля.
 4. Зручно знімати протез і одягати якщо буде потрібно його очищення.
 5. Використання спеціального фіксуючого крему «Корега» (Corega) покращує фіксацію на яснах. Спеціальні таблетки для очищення протезів також є у виробника “Корега”. Опустити протез на 15 хв. і видалення мікроорганізмів гарантовано.
 6. Сучасні протези витримують тверду їжу і пацієнти не відчувають дискомфорту при її пережовуванні.

З досвіду можемо сказати, що знімне протезування (вставні щелепи, вставні зуби) досить хороший альтернативний варіант поставити зуби і відновити функцію жування для тих пацієнтів у кого немає умов або можливості провести імплантацію зубів і отримати незнімні зубні ряди. Адже навіть для імплантації немає абсолютних протипоказань, лише наявність таких проблем, як цукровий діабет, хіміотерапія, серцево-судинні захворювання можуть збільшити ризики негативних наслідків або дезінтеграції (НЕ приживлення) імплантату. Але ніяк не вплинути на можливість установки імплантатів.

Фахівці Ora Pro Clinic благодяря власного досвіду в імплантології та хірургії зводять всі ризики до мінімуму. Ми точно можемо сказати, що при всьому бажанні пацієнта в будь-якому випадку і в будь-якій клінічній ситуації, можливість поставити імплантати існує. Ні вік, ні пародонтоз, ні атрофія гребеня не є перешкодою.

Види знімних протезів.

 1. Часткові, використовуються при частковій втраті зубів
 2. Повні пластинкові, при повній відсутності зубів

Повні знімні протези виготовляють з акрилу або нейлону, обидва матеріали мають схожі якості, добре фіксуються, виконуючи функцію жування, мають хороші естетичні характеристики і легко піддаються корекції. Але є і деякі відмінності. Нейлоновий більш гнучкий і зручний, а також трохи тонше його базис, до такого протезу пацієнти звикають набагато швидше. Вартість можна подивитися в таблиці нижче і в розділі ціни.

 протез нейлоновий

Часткові знімні протези мають відмінну фіксацію, так як зуби, що залишилися служать опорою. За них протези кріпляться кламмерами, спеціальними гачками виготовленими з пластмаси, металу або акрилу. Також їх виготовляють з акрилу, нейлону або біодентопласта. Також слід окремо виділити бюгельне протезування.

Бюгельні протези з кламмерной фіксацією або на замках використовуються при частковій відсутності зубів, для фіксації використовуємо кламмера або замки, яких не видно. Вартість залежить від типу фіксації і протяжності дефекту. Дивіться розділ ціни.

Знімне протезування зубів більше не передбачає хворобливого втручання. Процедура закріплення – комфортна і безболісна. Індивідуальне виготовлення дає можливість повністю відновити втрачені жувальні функції.

Просте закріплення клапаном або фіксуючим кремом

 • Міцність і стійкість до жувальної навантаженні
 • Легка очистка
 • Ні накопичення нальоту і вогнища розмноження мікроорганізмів
 • Просте використання

Зубні протези знімні при повному і частковому відсутності зубів – доступний варіант вирішення проблеми. Стоматологічний центр в Києві пропонує унікальне виготовлення та встановлення комплексу за конкурентною ціною.

Знімні зубні протези в Києві

Технологія передбачає попередню консультацію та ретельний огляд ротової порожнини. Підготовчий етап – обов’язковий, так як це гарантія якісного протезування.

Представлені комплекси розподіляються на повноцінні, неповні і мікропротези. У стоматологічному центрі Ора Про Клінік відвідувачам запропоновані різноманітні виконання систем (комплексні або з виділенням певної зони). Виготовляються найкращі знімні зубні протези з нейлону або акрилу. Матеріал стійкий до тиску, температурних коливань. Представлені установки легко приживаються без запалення і подразнення ясен.

Лікарі допоможуть з вибором відновного механізму. Головне – визначити основні пріоритети та провести ретельне обстеження. За кожним відвідувачем закріплюється протезист, який веде і контролює процес.

Правила гігієни

Щоб система прослужила вам довго, рекомендується дотримуватися наступних правил:

 • Ретельне очищення і промивка. Потрібно використовувати спеціальні засоби з антисептичним ефектом. Це прибере залишки мікроорганізмів і можливих вогнищ запалення.
 • Професійне чищення. Проводиться регулярно для зняття твердих відкладень.

На ніч не потрібно виймати акрилові й нейлонові протези. Так ви захистите себе від зсуву суглобових головок і швидше до них звикнете. Проводьте такі дії періодично. Також тим, хто носить пристосування, краще спочатку звести до мінімуму вживання твердих продуктів і жувальної гумки. Для розвитку навички жування і першого тренування рекомендується їсти фрукти, порізані дольками.

Категорії засобів для догляду:

 • Фіксуючі. Основні – крем і порошок. Перший наноситься на поверхню точково або смугами. Його завдання не тільки забезпечити щільне прилягання, а й створити захисну прокладку, що амортизує; другий – напилюється тонким шаром на край, забезпечує довгостроковий ефект з’єднання.
 • Що Очищають. Комплект формують щітки з м’якою щетиною (змінюється щомісяця), йоржик, паста без абразивних частинок або з дуже дрібними складовими, ополіскувач – дезінфектор, іригатор для усунення залишку відкладень, флос для очищення міжзубних проміжків.

Детальніше про відхід і відновному процесі ви зможете дізнатися на прийомі у лікаря.

Для докладної інформації дивіться таблицю нижче і пам’ятайте, консультація в Ora Pro Clinic безкоштовна!