Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Фторування зубів

Підвищена чутливість, потемніння емалі і сильна реакція на зовнішні і харчові подразники – перші ознаки початкового руйнування молярів. Глибоке фторування зубів – процедура, яка допомагає усунути неприємні симптоми і зупинити інші проблеми (карієс).

Досвідчені стоматологи нашої клініки і сучасне обладнання гарантують ефективний результат. Представлена ​​процедура може виступати як профілактика і повне лікування представлених порушень.

Фторування зубів: чому метод такий популярний

Ритм життя і харчування призводять до того, що людина не приділяє належної уваги ротової порожнини. Проблема початкового руйнування може виникнути як у дорослого, так і у дитини. З чим це пов’язано:

  • Відсутність регулярної та правильної гігієни рота.
  • Надмірне вживання продуктів, які негативно відбиваються на молярах пацієнта (солодке, борошняне, кава і чай, газовані напої).

Звертатися в стоматологію рекомендується на початкових етапах процесу. У занедбаній ситуації він переростає в каріозну порожнину і подальше руйнування.

Фторування зубів у дітей і дорослих – надійний і унікальний метод захисту, зміцнення і відновлення. Така реминерализация є хорошою профілактикою карієсу. Стоматологічний центр пропонує кілька методик насичення молярів мінералами.

Сучасні способи

  • Домашній. На прийомі у лікаря пацієнт проходить обстеження, за даними якого виготовляється полімерна каппа. Вона наповнюється фторосодержащее гелем і надягає регулярно до 2 тижнів за індивідуальними вказівками. Таке фторування молочних зубів підходить і для постійного ряду. Вона абсолютно нешкідлива і рекомендована всім.
  • Глибокий. Виконується не більш ніж один раз на рік. Завдання процедури – насичення емалі іонами фтору. Вони укладаються між емалевими призмами. Їх неможливо вичистити щіткою або кислотної їжею, так як вони утворюють комплексні сполуки. Таке часте фторування зубів несе шкоду, тому процедура виконується разово з перервою в 14 днів, а далі – з перервою в рік. Відразу після процесу тканину відновлюється, нервові закінчення прішєєчних областей стають менш чутливими.

Зуботехнічна лабораторія клініки в Києві дозволяє виготовляти капи за індивідуальними показаннями. Конструкція може бути представлена ​​з міцнішого матеріалу. Таку установку можна використовувати для терапії бруксизма.

Скільки коштує фторування зубів?

Ціна послуги – конкурентна на українському ринку. Вона проводиться тільки після консультації і детального огляду. Також лікар може провести знімок, щоб відправити дані в лабораторію. У стоматології виявляється послуга дорослим і проводиться фторування зубів дітям за доступною ціною. Прайс вказано на сайті. Клієнти отримують наступні переваги:

  • Відкрита цінова політика.
  • Якісний і професійний сервіс.
  • Психологічна підтримка маленьким відвідувачам (при наявності страху).
  • Індивідуальний план.
  • Приємна дружня компанія.

Завчасно подбайте про здоров’я зубного ряду!