Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування каналів

Головна  /  Терапевтичне лікування зубів  /  Лікування каналів

Пульпіт – захворювання, яке виникає при наявності запального процесу в нервово-судинних пучках в порожнині зуба. Він супроводжується болем (особливо у вечірній час), запаленням тканин і високою чутливістю нерва, який реагує на будь-які температурні коливання. Лікування каналів зуба в Києві виконується різними методами. Інноваційне обладнання та професійний підхід – гарантія ефективного та якісного результату.

Лікування каналів: методи

 • Біологічний (консервативний). Процес має на увазі терапію кореневого нерва зі збереженням життєздатності пульпи. Використовується в практиці досить рідко.
 • Хірургічний. Передбачає видалення нерва з зуба із заповненням каналів пломбувальних матеріалів (силером)

Устаткування нашої стоматології дозволяє проводити всі маніпуляції безболісно. Біологічний підхід найчастіше використовується при наявності незначного запалення. В інших випадках рекомендується якісно прибирати і консервувати порожнину. Досвідчені лікарі виконують чистку і пломбування в короткі терміни і за доступною ціною.

Видалення нерва зуба (ендодонтичне лікування)

Сучасна процедура ендодонтичного лікування починається з ефективної анестезії. Вона не має на увазі використання шприца і введення голки, тому є повністю безболісною і комфортною. Видалення нерва в стоматології триває наступними діями:

 • Розкриття пульповой камери
 • Усунення запаленого пучка. Для цього використовуються спеціальні інструменти, які не травмують здорові ділянки. Далі виконується чистка каналів зуба за низькою ціною і підготовка до наступного етапу
 • Медикаментозна обробка каналів з використанням спеціальних розчинів натрію гіпохлориту, лимонної кислоти, хлоргексидину (пр-ва Польща)
 • Закриття очищених зон. Блокуються вони канальними ущільнювачами, силером з гутаперчею. Пломбування каналів зубів забезпечує якість і довговічність результату.

Стоматологічне обладнання центру дозволяє проводити всі маніпуляції швидко і безболісно. Процедура повністю комфортна. Вона виконується не тільки під мікроскопом, але забезпечує точну обробку всіх ділянок і навіть найдрібніших деталей за рахунок застосування ротаційних інструментів (тобто всі проводитися не вручну а за допомогою спеціальних ендодонтичних моторів)

Ускладнення: як з ними справлятися

Одним з найпоширеніших ускладнень пульпіту є періодонтит. Це запалення тканин, які розташовані між зубним коренем і кісткової стінкою. Він може проявлятися в двох різновидах:

 • Гострий
 • Хронічний
 • Загострення хронічного періодонтиту

Головний симптом – гострий біль при натисканні на моляри або інший зуб, який вражений періодонтитом. Виникає відчуття виріс зубчики. Неприємні відчуття посилюються під час прийому теплої їжі і слабшають при вживанні холодної. Лікувати патологію рекомендується в такий спосіб:

 • Використовується анестезія
 • кофердам (ізоляція зуба від слини)
 • Розкривається порожнину, яка далі очищається від пошкоджених залишків нерва. При необхідності спеціальним мотором проводиться розпломбування каналів коренів
 • Зона всередині каналів обробляється препаратами гіпохлориту натрію, лимонною кислотою, дистильованою водою. Через розширені канали вводиться ліки.
 • У наступний візит канали обтурують (пломбують) і встановлюється тимчасова або постійна пломба, в залежності від подальшої тактики. Якщо за показаннями зуб необхідно накрити коронкою, тоді пацієнта направляють до ортопеда.

Чому терапію не можна відкладати? Перш за все, це може привести до виникнення кісти або інших новоутворень. На стадії гранульоми патологія переходить в хронічну стадію, що погіршує стан.

Підхід до клініки грунтується на збереженні цілих тканин і захисту структури зубного ряду від руйнування. Лікування зубів виконується за ціною, яка доступна для кожного пацієнта. Вартість послуг вказана на сайті нашої стоматології. Щоб потрапити на прийом, рекомендується заздалегідь записатися. Відвідувачі отримують: швидку та кваліфіковану допомогу, уважне обслуговування, індивідуальний план терапії. Залежно від ситуації доктор підбирає підходящу діагностику і подальшу методику.