Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування карієсу та пломбування зубів

Головна  /  Терапевтичне лікування зубів  /  Лікування карієсу та пломбування зубів

Карієс – захворювання сучасних людей, яке виникає через неправильне догляду, способу життя, харчування і шкідливих звичок. Починати терапію рекомендується відразу після того, як ви помітили потемніння на молярі або іншому зубі. У запущених ситуаціях виникає гострий біль, що супроводжується запаленням пульпи – судинно-нервового пучка.

Лікування зубів в Києві в нашій стоматології – це можливість зберегти цілісність і здоров’я всіх молярів. Щоб уникнути гострих симптомів хвороби, рекомендується заздалегідь здійснювати очищення емалі від нальоту і проходити регулярний огляд у лікаря. Інноваційний діагностичне обладнання центру та професійні досвідчені стоматологи допоможуть виявити навіть складні приховані каріозні порожнини непомітні пацієнту але видимі доктору.

Лікування карієсу: з чого починати?

Звертатися за допомогою до фахівців рекомендується ще до початку запального процесу та виникнення болю. Найефективніший і дієвий спосіб терапії – пломбування зубів. Процес має на увазі зняття і очищення каріозної порожнини з наступною герметизацією фотополімерним матеріалом. Устаткування клініки відкриває наступні переваги:

 • Візуалізація місця пломбування стоматологічними інструментами
 • Створення 3D-знімка щелепи для визначення і запобігання загостренню захворювання
 • Використання комп’ютерної анестезії, терапія уві сні

Запломбувати зуб ви зможете без больових відчуттів. Анестезія не має на увазі проведення хворобливого уколу голкою. Знеболення проводиться без болю, що гарантує комфорт процедури.

Етапи пломбування

Послуга в стоматології має на увазі огляд і консультацію. Доктор наочно оцінює стан ротової порожнини. При наявності запущених випадків прийом може бути доповнений рентгенівським знімком або томографією. Етапи очищення емалі:

 • Зняття уражених тканин, повне очищення порожнини
 • Установка секційних матриць для відновлення зубних стінок
 • Відновлення анатомії зуба фотополімерним матеріалом нового покоління
 • Якщо пошкоджену ділянку глибокий, то лікарі встановлюють на дні прокладку з гідроксиапатиту, щоб захистити судинно-нервовий пучок від зовнішнього впливу
 • Фотополімерна пломба за конкурентною ціною накладається шарами. Для закріплення їх засвічують

Методи, які є базовими під час процедури

 • Установка ретракціоннних ниток. Хороший і дієвий спосіб усунення кровоточивості ясенного краю. Також вони стискають ясна, відкриваючи доступ до ділянок, які розташовані нижче.
 • Застосування міжзубних клинів. Їх необхідно використовувати для правильного моделювання та подальшої консервації ділянки.
 • Використання кофердама, ізоляційного хустки, який захищає робочу область під час лікування від слини

Стоматологічний центр також пропонує послугу виготовлення і установки керамічної вкладки. Вона розміщується в обробленій зоні. Для фіксації використовується адгезивний клей. Така реставрація витримує велике навантаження і якісно відновлює жувальні функції. Інноваційна цифрова лабораторія дозволяє в індивідуальному порядку виготовляти керамічні вкладки.

Запломбувати зуб в Києві ви зможете за попереднім записом. Лікуючий лікар проведе детальний огляд з підбором полімерного матеріалу. Після процедури відразу можна їсти, тому дискомфорт повністю виключений. Дізнатися, скільки коштує одна пломба, ви зможете на сайті нашої клініки. Відвідувачам запропоновано різноманітні послуги, які гарантують довговічний результат. Правильна діагностика дозволяє об’єктивно оцінити стан ротової порожнини.

OraPro Clinic – запорука здорової та красивої посмішки!