Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування пульпіту

Головна  /  Терапевтичне лікування зубів  /  Лікування пульпіту

Запалення нервово-судинного пучка зуба приносить масу дискомфорту і неприємних відчуттів. Пацієнт скаржиться на біль, яка нападами проявляється у вечірній або нічний час. Будь-які температурні подразники також провокують больовий синдром.

Лікування пульпіту в Києві в нашій клініці – це інноваційний підхід, який дозволяє зберегти здоров’я тканин зуба. Процедура проводиться безболісно і з комфортом. Лікар використовує сучасне обладнання та якісну анестезію, які спрощують і прискорюють процес.

Лікування пульпіту: методи

Стоматолог оцінює стан пульпи і підбирає метод терапії безпосередньо під ситуацію:

  • Біологічний або консервативний. Спрямований на збереження цілісності нервового пучка. Використовується досить рідко і тільки на початкових стадіях захворювання.
  • Хірургічний, який має на увазі видалення ураженої ділянки. Після завершення процедури кореневі канали заповнюються спеціальним матеріалом, який використовується для пломбування.

Стоматологія пропонує лікування пульпіту біологічним способом, якщо ситуація не запущена, а організм ще молодий і швидко відновлюється. Найчастіше пацієнти звертаються за допомогою з сильними і неприємними симптомами, які змушують патологію прогресувати. Щоб запобігти загостренню, рекомендується не запускати карієс. Хороша профілактика – постійне спостереження за здоров’ям молярів і періодичні огляди в стоматології.

Видалення запалення і консервація каналів – метод, який використовується для лікування гострого пульпіту. Етапи процедури:

  • Консультація з оглядом проблемної ділянки.
  • Знеболювання виконується сучасними анестетиками що не викликають алергію.
  • Спеціальними інструментами доктор розкриває пульпових камеру і отримує доступ до вогнища. Через неї витягується нерв.
  • Для терапії вводяться препарати, які допомагають області швидше зажити.
  • Пломбування має на увазі заповнення матеріалами і ущільнювачами, які повністю консервують зону і зберігають її життєздатність.

Послуга в нашому центрі проводиться інтелектуальними моторами. Вони дають можливість швидко і акуратно провести розпломбування молярів. Лікування пульпіту за низькою ціною – то, що пропонує наша стоматологія. Прайс представлений на сайті, тому пацієнти завжди знають, скільки і за що вони платять. Клініка веде прозору цінову політику. Співпраця не передбачає прихованих платежів.

Лікування пульпіту з низькою вартістю – не єдиний плюс співпраці. Пацієнтам запропонований якісний сервіс, індивідуальний підхід, відсутність черг і приємна обстановка. Лікуючий лікар завжди залишається на зв’язку. Запис на прийом в Києві ведеться на сайті або по телефону.