Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Лікування зубів уві сні

Головна  /  Терапевтичне лікування зубів  /  Лікування зубів уві сні

Лікування зубів під загальним наркозом або точніше з седацией – вимушений захід, який використовується при прояві сильних страхів у деяких людей, пов’язаних з лікуванням у стоматолога. Загальна седація дозволяє з комфортом виконати повний комплекс процедур:

 • Хірургічні маніпуляції та імплантацію
 • Лікування молочних зубів у дітей мають страх стоматолога
 • Тривале лікування при протезуванні
 • При наявності протипоказань до місцевої анестезії, наприклад при алергії

Чому не рекомендується відкладати терапію? Запущена проблема призведе до того, що пацієнт зіткнеться з ускладненнями і запаленням судинно-нервового пучка. У такій ситуації фахівці центру проведуть видалення нервів з подальшою консервацією каналів. Лікувати зуби під наркозом – альтернатива для тих, хто відчуває страх або сильні болі перед відвідуванням лікаря. Послуга дає можливість проводити всі маніпуляції без дискомфорту і з максимальною ефективністю.

Лікування зубів уві сні: як проходить процедура

Інноваційне обладнання стоматологічної клініки дозволяє використовувати анестезію без шкоди для здоров’я. Сучасна методика безпечна для дорослих і дітей. Ми співпрацюємо з анестезіологами медичного центру «Добробут». Анестезіологи проводять седацию на високому рівні якісними препаратами.

 • Глибока седація. Людина повністю занурюється в глибокий стан медикаментозного сну. Лікування або імплантація зубів під наркозом проходить без запам’ятовування будь-яких деталей і больових відчуттів
 • Поверхнева або неглибокий сон . Пацієнт перебуває в свідомості, але абсолютно нічого не відчуває. У нього відсутня біль, страх і переживання

Які переваги відкриває поверхневий спосіб знеболення:

 • Лікувальний процес проходить якісно. Пацієнт реагує на слова лікаря: повертає голову, підлаштовується під рухи, але болю не відчуває
 • Навантаження на організм – зменшується, так як кількість препарату знижений, що безпечно для серцево-судинної системи
 • До проведення процедури немає протипоказань, вона підходить практично всім

Перед процедурою пацієнт здає певний аналіз крові і заповнює опитувальник по перенесеним захворюванням.

Для седації за одне відвідування людині досить лягти на крісло. У вену вводиться катетер від крапельниці, через який надходить препарат. Всі дії виконуються виключно анестезіологом. Він контролює процес до його повного завершення. Пломбування зубів під наркозом проходить в стані легкого поверхневого сну. Така якісна і швидка методика доступна всім пацієнтам нашого центру.

Глибока седація: кому підходить?

Представлена ​​методика відрізняється великою кількістю препарату, який занурює людини в глибокий сон. За одну процедуру можна провести відразу декілька лікувальних комплексів. Перед використанням технології доктор проводить консультацію з пацієнтом. Обов’язково рекомендується повідомити про порушення роботи організму, якщо вони присутні. Особливу увагу потрібно приділити пацієнтам з проблемами серцево-судинної системи.

Стоматологія уві сні в Києві – хороша альтернатива для тих, хто хоче:

 • Прибрати сильний страх перед відвідуванням стоматолога
 • Чи не зіткнутися з алергією на місцеву анестезію, якщо така присутня
 • Вилікувати всі зуби за один раз або вирішити серйозну проблему, яка вимагає великої кількості часу

Стоматологія на Осокорках, Позняках, Харківському, Русанівці, Березняках пропонує доступні ціни та якісний, безпечний сервіс. Всі маніпуляції проводяться строго під наглядом фахівців, що виключає ризики будь-яких неприємних наслідків. Скільки коштує лікування зубів під наркозом? Своїм відвідувачам наша клініка пропонує детальний прайс з вигідними умовами. Записуватися на прийом потрібно заздалегідь по телефону або на сайті. Центр в Києві пропонує професійний сервіс з кращими практикуючими фахівцями.

Страх і сумний минулий досвід в стоматології – не привід затягувати і відкладати лікування. Всі проблеми можна вирішити за один сеанс!