Ora pro
професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров'я України.
Пн - Пт с 9:00 до 20:00
Сб - Нд с 9:00 до 17:00

Про клініку

Головна  /  Про клініку

Стоматологія Ora Pro Clinic в Києві

Стоматологічна клініка Ora Pro Сlinic в Києві – це стоматологія всіх спеціальностей в м.Київ, це професійний підхід до лікування зубів строго відповідно до міжнародних стандартів і європейським протоколам, а також відповідно до стандартів Міністерства Охорони здоров’я України. Лікування за абсолютно доступною а адекватної вартості не на шкоду якості і використовуваних матеріалів.

Сучасна СТОМАТОЛОГІЯ- абсолютне лікування без болю і страху. І ми це гарантуємо!

Ми знаходимося в самому густонаселеному районі м.Київ, Осокорки, Позняки, на лівому березі, поруч з вулицею Чавдар, за адресою Софії Русової 5. І чекаємо наших пацієнтів

щодня, без вихідних з 9:00 до 20:00

Найважливіше зараз при правильному лікуванні пацієнтів – це комплексний підхід, міждисциплінарний. Тобто ніхто не буде пропонувати Вам виготовити винир на нерівний зуб, в разі якщо його можна буде вирівняти і зберегти.

Комплексний підхід – це коли лікування проводиться виходячи з причин а не для камуфляжу маскування проблеми.

Саме за таким принципом ми будуємо взаємини з нашими пацієнтами:

 • Спочатку проводимо спільну діагностику, вислуховуємо скарги та побажання
 • Потім складаємо план лікування і погоджуємо його з пацієнтом
 • І тільки потім приступаємо до поетапного лікування або проводимо лікування за бажанням пацієнта в компромісному варіанті.

У нас кожен, абсолютно кожен пацієнт може отримати свій ідеальний варіант лікування.

Новітнє рентгенологічне стоматологічне обладнання – дає можливість проводити лікування на якісному рівні а головне за показаннями. Рентген і радиовизиограф Planmeca Pro Sensor 2019 року подає надзвичайно якісне зображення на цифровий датчик, ці знімки передаються в електронному вигляді пацієнтам на пошту при необхідності а також зберігаються в нашій базі. Ми завжди зможемо простежити історію лікування зубів протягом багатьох років. І Ви не загубите знімки і їх не потрібно носити з собою.

Безпека сучасного рентгенологічного обладнання дуже важливий момент. Наші апарати дозволяють робити знімки навіть вагітним. І кількість знімків за один візит може досягати десяти, це безпечно!

Гарантію на всі види робіт надаємо виключно згідно МОЗУкраіни. Ми ліцензована клініка і маємо ліцензію на всі види послуг, так як у нас є всі фахівці і ми успішно проводимо всі процедури по лікуванню, вирівнюванню зубів, протезування, хірургії та імплантації.

Ми відповідально підходимо до вибору препаратів і матеріалів. І наші стоматологи використовують сертифіковані в Україні матеріали для лікування і для знеболювання зубів. Все абсолютно для пломбування, лікування каналів, анестезії, імплантації, лікування діток та іншого, в основному Європейських і Американських виробників і строго сертифіковані в Україні і схвалені до застосування МОЗ України.

Прозора стерилізація. Весь процес обробки інструментарію проходить в прозорій стерилізаційної, Ви бачите як все організовано, ми не приховуємо цей процес, все знаходиться за склом. Безпечне лікування в стоматологічному кабінеті забезпечує наша стерилізаційна, яка оснащена самим новітнім обладнанням.

Інструменти, які контактують з пацієнтом – одноразові або проходять повний цикл стерилізації. Зберігаються в одноразовій упаковці і відкриваються безпосередньо перед пацієнтом. Завершальний етап стерилізації – автоклавирование інструментів. Стоматологічний центр оснащений автоклавом, останньої моделі Nisea, класу B від італійської фірми Faro з функцією контролю якості води та стерилізації. Таким чином інфікування пацієнта в клініці – неможливо.

 • Багатоетапна очищення включає, окрему обробку хірургічного інструментарію та інструментарію основного. Вони не перетинаються.
 • Інструмент замочується в розчині французької компанії Anios, лідер розчинів по стерилізації.
 • Ультразвукове очищення в розчині.
 • Сушка.
 • Індивідуальна одноразова упаковка.
 • Стерилізація в автоклаві Faro Nisea, Італія . Автоклав класу B .

Стоматологія всіх спеціальностей для всієї родини.

У нас в центрі Ви можете перелічити всю сім’ю і отримати грамотний план лікування на руки.

Пролікувати карієс для будь-якого члена сім’ї або запломбувати канали, вирівняти зуби, що також можливо в будь-якому віці, або виготовити протези для старших батьків або бабусь і дідусів. Ми однаково ставимося з повагою до всіх, як до діток так і дорослим. Імплантологія у нас проводиться в окремому хірургічному кабінеті і відновлення зубів на імплантатах ми проводимо за світовими стандартами і протоколами.

Ми завжди запропонуємо Вам доступний і функціонально правильний варіант!

Швидко і якісно лікування проводитися з асистентом в чотири руки а також завдяки грамотному розподілу пацієнтів нашими адміністраторами.

Ресепшн-сервіс.

Наші адміністратори завжди готові Вам допомогти.

Звертайтеся до них для:

 • узгодження записи до лікаря
 • кави, чай, вода
 • документація (чеки, страхові акти, платежі)
 • нагадування
 • wi-fi доступ
 • допомогу у виклику таксі

Ніякого болю в кращій стоматології м.Києва Ora Pro Clinic, тільки сучасне лікування, ми застосовуємо сертифіковані в Україні і безпечні препарати анестезії для знеболювання зубів і ясен. Професійна СТОМАТОЛОГІЯ- це лікування без болю в зручний для Вас час.

Чому варто звернутися до нас

 • Тому що для проведення якісного лікування у нас є всі вузькі фахівці , а саме терапевти-стоматологи, стоматологи-ортопеди стоматологи-хірурги, дитячі стоматологи, ортодонти, пародонтолог, і гігієністи, а також свій рентгенолог для високоякісної діагностики.
 • Ми використовуємо передові технології, виготовлення мембран з власної крові пацієнта за допомогою центрифугування, застосування лазера як в лікуванні захворювання ясен, так і при операціях на яснах а також лазерне відбілювання зубів, лікування під мікроскопом, нарощування кісткової тканини і багато іншого.

Клініка повного циклу від А до Я

Вибирайте сімейне стоматологічну поліклініку з усіма послугами та фахівцями в одному місці. Саме так можна скласти правильний оптимальний план лікування і високоякісний отримати результат. Для Вас працює кілька стоматологічних кабінетів, рентген кабінет, стерилізаційна лабораторія.

Наші адміністратори допоможуть Вам вибрати необхідного фахівця для первинної консультації. Нагадуємо, консультація у нас безкоштовна для дітей і дорослих.

Наша клініка